0090 Utilizatori
0654 Coregrafii
2629 Dansatori

———————————————————————————————————————————————————————

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 10-12 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 10-12 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Silviana Kacso 0744387810 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Dans Chinezesc_Dans de caracter_7-9 ani_formatii_K’Sport.mp3 Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu 9 Dans Chinezesc
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori Time machine_Open_07-09 ani_formatii_K’Sport.mp3 Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu, Andreea Istrati, Iulia Chivu 11 Time Machine
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet Flying Wings_Lyrical_10-12 ani_Qvintet_KSport.mp3 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca 5 Flying Wings
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet Bang Bang_Contemp_10-12 ani_Formatii_Balet and Dance Studio K Sport.mp3 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca 5 Bang Bang
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori Mercy_10-12 ani_Formatii_ Balet and Dance Studio K Sport.mp3 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Alisia Nica 6 Mercy
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori Dans Rusesec_7-9 ani_Balet and Dance Studio.mp3 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Alisia Nica, Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu, Bianca Sidor, Denisa 17 Dans Rusesc
Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori This is it_Open_7-9_ani_Formatii_K-Sport.mp3 Alessia Trepadus, Andreea Raduca,Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Ana Radu, David Alexa, Sara Alexa, David Marin, Anastasia Marin, Bianca Herea, Alexia Encescu, Alexandra Dumitru, Mara Angheluta, Sofia Neagu 14 This is it
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori Happy Day_Balet&Dance Studio K Sport.mp3  Alessia Trepadus, Andreea Raduca,Alecsia Anghel, Bianca Raduca, David Alexa, Sara Alexa, David Marin, Anastasia Marin, Bianca Herea, Alexia Encescu, Alexandra Dumitru, Mara Angheluta, Sofia Neagu 13
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Biser Bonev 359887238404 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Biser Bonev 359887238404 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Biser Bonev 359887238404 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Biser Bonev 359887238404 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Betina Boneva BRIDESMAID variation from DON QUIXOTE.mp3 Betina Boneva 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Betina Boneva RESTLESS HEART.mp3 Betina Boneva 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Betina Boneva ENJOY.mp3 Betina Boneva 1
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști   Betina Boneva 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andra Stoian 0743402607 Hobby 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea VII – Open duet/trio e Studio, River, Hobby, P.mp3 Berta Adina Nicoleta, Prepeliță Ana-Maria River

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Ema Spanoche 0726521405 Pre-profesional
Ema Spanoche 0726521405 Pre-profesional
Ema Spanoche 0726521405 Pre-profesional
Ema Spanoche 0726521405 Pre-profesional
Categoria Preprofesional Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Categoria 13-14 ani Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști grand pas clasique.mp3 Ema Spanoche  Grand pas clasique variation
Categoria 13-14 ani Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști GAMZATTI VARIATION – CL2NP -.mp3 Ema Spanoche Gamzatti variation
Categoria 13-14 ani Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști dance874_EMILIA SPANOCHE – VAMO ALLA FMALENCA.mp3 Ema Spanoche Vamo alla flamenco
Categoria 13-14 ani Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Andrei Tudor & Bucharest Symphony Orchestra – Waltz in Eb minor (Vals in mi b mi.mp3 Ema Spanoche Hope
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Elena Oprea 0722250758 Hobby 7-9 ani
Elena Oprea 0722250758 Hobby 7-9 ani
Elena Oprea 0722250758 Hobby Categoria 10-12 ani
Elena Oprea 0722250758 Hobby 13-15 ani
Elena Oprea 0722250758 Hobby 13-15 ani
Elena Oprea 0722250758 Hobby 13-15 ani
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori COQUET INDIAN.mp3 Tanase Maia, Grigore Alexia, Milea Andra, Florea Amalia, Iani Eliza, Lazar Eva, Iordache Ilinca, Spandole Ana, Dragomir Claudiu, Andrei Elena Indian Love
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori COQUET- Chery lady.mp3 Tanase Maia, Grigore Alexia, Milea Andra, Florea Amalia, Iani Eliza, Lazar Eva, Iordache Ilinca, Spandole Ana, Dragomir Claudiu, Andrei Elena Chery Lady
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori Latino Energy (Davidans).mp3 CANTUNIARI ADELA CROITORU MAIA FRATICA MARIA MENAGI YASEMIN POPESCU DARIA FRANT ELENA DOBRE SOFIA POPESCU MARA CALIN MALINA VISANICA ANDREEA NENCIU ERIKA CIULIAN MIRUNA MIRCEA COSMINA DUMITRU BIANCA ANCA IRINA LATINO ENERGY
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori FEVER SHOW.mp3 CRISTACHE BIANCA MARASESCU MAYA BARBULESCU GABRIELA BURLACU ALEXANDRA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA BERILA AMALIA RADU ANDREEA PAVELESCU MARA PARVULESCU ALEXIA VRABIE MIRUNA POPOVICI MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA TRUPA: THE FEVER DANSUL: FEVER SHOW
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori MIXT GIRLS JIVE.mp3 CANTUNIARI ADELA CROITORU MAIA FRATICA MARIA MENAGI YASEMIN POPESCU DARIA FRANT ELENA DOBRE SOFIA POPESCU MARA CALIN MALINA VISANICA ANDREEA NENCIU ERIKA CIULIAN MIRUNA MIRCEA COSMINA DUMITRU BIANCA ANCA IRINA CRISTACHE BIANCA MARASESCU MAYA BARBULESCU GABRIELA BURLACU ALEXANDRA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA BERILA AMALIA RADU ANDREEA PAVELESCU MARA PARVULESCU ALEXIA VRABIE MIRUNA POPOVICI MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA LANBA MALINA MIX GIRLS FUN
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori Wild soul.mp3 MENAGI YASEMIN CRISTACHE BIANCA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA LANBA MALINA POPOVICI MAYA MARASESCU MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA WILD SOUL
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Gabriel Dovinca 0760300110 Pre-profesional 10-12 ani Categoria Aspirant A 9-10 ani
Gabriel Dovinca 0760300110 Pre-profesional 10-12 ani Categoria Aspirant A 9-10 ani
Gabriel Dovinca 0760300110 Pre-profesional 10-12 ani Categoria Aspirant A 9-10 ani
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Scars to Your Beautiful by Alessia Cara Featuring Alexis Gilbert, Autumn Miller, Jessica Richens.mp3 David Bianca Petronela Cucu Teodora Mihaela Contemporan
solisti LONELY_YANIS_MARSHALL._DIRECTED_BY_FERNANDO_DE_AZEVEDO._MUSIC_YAEL_NAIM..mp3 Cucu Teodora Mihaela Liric
solisti YANIS_MARSHALL_ILLUSION_READ_ALL_ABOUT_IT_BY_EMELI_SANDE._DIRECTED_BY_FERNANDO_DE_AZEVEDO.mp3 David Bianca Petronela
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Maria Vryza 00306955508387 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 02 PAQUITA.mp3
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
PAVLIDOU PANAGIOTA 00306948962059 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
PAVLIDOU PANAGIOTA 00306948962059 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști La Esmeralda Better Version.mp3 PANAGIOTA PAVLIDOU VARIATION ESMERALDA
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 25 SOLO ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2.mp3 PANAGIOTA PAVLIDOU BROKEN DREAMS
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Anca Mihaela Roman 0744353268 Hobby Categoria 7-9 ani
Anca Mihaela Roman 0744353269 Hobby Categoria 7-9 ani
Anca Mihaela Roman 0744353270 Hobby Categoria 7-9 ani
Anca Mihaela Roman 0744353271 Hobby Categoria 13-15 ani
Anca Mihaela Roman 0744353272 Hobby Categoria 13-15 ani
Anca Mihaela Roman 0744353273 Hobby Categoria 10-12 ani
Anca Mihaela Roman 0744353274 Hobby Categoria 10-12 ani
Anca Mihaela Roman 0744353275 Hobby Categoria 13-15 ani
Anca Mihaela Roman 0744353276 Hobby Categoria 10-12 ani
Anca Mihaela Roman 0744353277 Hobby Categoria 13-15 ani
Anca Mihaela Roman 0744353278 Hobby Categoria 10-12 ani
Anca Mihaela Roman 0744353279 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic soliști  Cupidon.mp3  Dobre Cristiana Elena Cupidon
Secțiunea I – Dans Clasic soliști mozart_solo izabelle.mp3 Teslariu Izabelle Andreea Scrisoarea
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști  dans tiganesc.mp3 Cergan Ilinca Andreea Dans țigănesc
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio sailors.mp3 Stan Nicola Mihaela Tirelli Carla Velicu Serena Ștefania Marinarii
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern 6-12 dansatori Culori.mp3 Constantin Cristina Elena Nedelcu Iulia Maria Velicu Serena Ștefania Radu Alexandra Marinela Stan Nicola Mihaela Coscai Ramona Elena Tănase Yasmin Cristina Tănase Melisa Valentina Oriș Alexandra Roxana Cheznoiu Alexia Maria Tirelli Carla Cojocaru Laura Gabriela Culori
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat 6-12 dansatori 2. Arabesque – Pasodobles scurt.mp3 Marinescu Maria Elena Gogu Sara Ioana Gogan Bianca Ioana Cheznoiu Antonia Melisa Constantin Francesca Maria Stroe Iulia Letiția David Elena Sophia Buzan Jiman Ingrid Maria Ciocănescu Daria Passodoble
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști zana de argint.mp3 Marinescu Maria Elena Zâna de argint
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 18. if.mp3 Ciocănescu Daria Claunul artist
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști fiica lui d’artagnan. mp3.mp3 Buzan Jiman Ingrid Maria Fiica lui D’Artagnan
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori dans rusesc grup.mp3 Stan Nicola Mihaela Radu Alexandra Marinela Tănase Yasmin Cristina Tănase Melisa Valentina Tirelli Carla Velicu Serena Ștefania Nedelcu Iulia Maria Dans Rusesc
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști spanish dance (1).mp3 Stroe Iulia Letiția Dans spaniol
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio pizzicatto gemene.mp3 Tănase Yasmin Cristina Tănase Melissa Valentina Pizzicato
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andra Pricope 0724936937 Hobby Categoria 5-6 ani
Andra Pricope 0724936937 Hobby Categoria 7-9 ani
Andra Pricope 0724936937 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea VII – Open soliști KiDance Zebra Smiled Solo.mp3 Antonia Ghidia Zebra Smiled
Secțiunea VII – Open duet/trio KiDance Jungle Duo.mp3 Delia Ghidia / Mara Dumitrescu Jungle
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori KiDance Tribe.mp3 Olivia Hondrea – Amelia Togan – Mara Dumitrescu – Andreea Cristea – Karina Pantazi – Olivia Vladut – Delia Ghidia KiDance Tribe
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Tudorita Boro 0722308700 Hobby Categoria 10-12 ani
Tudorita Boro 0722308700 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat mai mult de 13 dansatori Magic Group _ Sarba ca la noi.mp3 BANOVICI MARIA BOBE DARIA CANAVEA ALEXIA ELENA CIOATARA ANDRA COMANESCU SABINA CRISTIAN SARA DAVID MIHAELA DAVID BIANCA DAON AMALIA KANARI GHEORGHIA CHRISTINA LOLOIU ŞTEFANIA MATEESCU ANA MARIA PATRAS ADELINA PAVĂL RENATA PETRACHE ANTONIA RĂTESCU LORENA ROSU CRISTINA SIDOROF ANA MARIA CRISTINA TURLACU IOANA TIBA SARAH TĂNASE CLARA TANASE MIRUNA
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică mai mult de 13 dansatori BUCURIA DANSULUI IN PAS DE RAP.mp3 BANOVICI MARIA BOBE DARIA CANAVEA ALEXIA ELENA COMANESCU SABINA CRISTIAN SARA DAVID MIHAELA DAVID BIANCA DAON AMALIA KANARI GHEORGHIA CHRISTINA LOLOIU ŞTEFANIA MATEESCU ANA MARIA PATRAS ADELINA PAVĂL RENATA PETRACHE ANTONIA RĂTESCU LORENA SIDOROF ANA MARIA CRISTINA TURLACU IOANA TIBA SARAH TĂNASE CLARA

 

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Diana Ioana Vilciu 0762095715 Hobby Categoria 7-9 ani
Diana Ioana Vilciu 0762095715 Hobby Categoria 7-9 ani
Diana Ioana Vilciu 0762095715 Hobby Categoria 7-9 ani
Diana Ioana Vilciu 0762095715 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 2.Colombina Dans clasic Variație-Alexia Marina Pietrisi.mp3 Alexia Marina Pietriși Colombina Variation
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 1.Esmeralda Dans Clasic Variație-Alexia Marina Pietriși.mp3 Alexia Marina Pietriși Esmeralda variations
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 3.Torn-Dans Contemporan- Alexia Marina Pietriși.mp3 Alexia Marina Pietriși Torn
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Ciocarlia- Alexia Marina Pietriși.mp3 Alexia Marina Pietriși Ciocârlia

 

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
POPUTOAIA ANCA 0729853233 Hobby Categoria 7-9 ani
POPUTOAIA ANCA 0729853233 Hobby Categoria 7-9 ani
POPUTOAIA ANCA 0729853233 Hobby Categoria 7-9 ani
POPUTOAIA ANCA 0729853233 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori Paianjeni.mp3 CSABAI KARINA ROSCA SOFIA SIMULEA IOANA SIMULEA IULIA BANCIU ANA SANDULACHE DARIA BALHA MAIA KISS ESZTER KIS ANNEMARIE SZEKELY TIMEA ARION SARA MOZES ANDREEA TIRU AMALIA ANDARAS DARIA STROESCU ANA SOFIA SPIDER TRUPA PRIKINDEL
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie formație: mai mult de 13 dansatori Pauni.mp3 PASCAL ANA MARIA TURCANU ARIANA STEFAN EMILIA MUNTEANU JESSICA UNGUREANU ADRIANA TIRU ALEXIA PESCARU ILINCA BRATFALEAN TEODORA MUTU ALESSIA PUSCASU STEFANIA SAS BRIGITTA MATE SZIDONIA BALINT EMESE TATARESCU DARIA AMINAR BEATRICE PETRICO MARTINA NICA DIANA PASARICA MARIA PAUNI TRUPA TINKERBELL
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori Grecesc.mp3 NECHITA DARIA CSABAI INGRID CHIRICA LARISA GAFITA ALEXANDRA MUTU ANTONIA MUNTEANU RUXANDRA DAVID SARA BRATU ANASTASIA FERENCZ KRISZTINA VLAD AMALIA ILUCA-RICU ANYSSYA ANTAL DARIA CSIKI BIANCA MELINTE MAYA CHINDRIS SOFIA CHIRIAC DARIA DANS GRECESC TRUMA MINNIE
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori evreiesc.mp3 BALHA EVA PAPP BERNADETTE KOCKIS NOEMI BURLAC MARIA ILIE KARINA ANDARAS ERIKA GECSE RENATA IAMBOR MELINDA PAHONE LARISA PAHONE DENISA CAMPEANU AIMEE CIMPOAIE AMALIA BRANZA MELISA VIRVA DORA STANCIU ABIGEL DANS EVREIESC TRUPA KITTY
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Roxana Costinea 0761617716 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numele Dansului
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio   1.istrate alexandra 2.baran roxana Salsa & bachata

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 7-9 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 13-15 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 5-6 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 7-9 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 13-15 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Corocveanu 40727178608 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie formație: mai mult de 13 dansatori Jungle show.mp3 Carstea Sara Carstea Sabrina Mircea Miruna Mircea Raluca Ilie Daria Cornea Ana Bulac Irina Dumitrescu Bianca Cojanu Lavinia Bucse Diana Iordache Patrisia Morcov Rebeca Enica Alexia Ivascu Alexia Lupu Marius Ionescu Darius 16 800 Jungle show
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori Rio de Janeiro show.mp3 Popa Roberta Dragoi Teodora Ratescu Sidonia Vlad Patricia Ciobanu Antonia Grigore Andreea Manole Andreea Balan Ioana Lungu Miruna Dragan Adelin Ratescu Sabin Cornea Sebastian 12 600 Rio de Janeiro show
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater formație: mai mult de 13 dansatori 5.HS JR-French Can Can.mp3 Chelbea Alexia Ilie Alexia Ciomag Stefania Albu Alexandra Albu Antonia Mosneanu Cristina Neagu Andrada Manole Rebeca Dusa Miruna Vica Adriana Iordache Adriana David Ilinca Rizea Damian Lupu Marius Grigore Alin 15 750 French Can Can
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori Mica sirena.mp3 Nita Lorena Radu Ingrid Iancu Sofia Sandu Sara Ungurenasu Ioana Duta Fabio Ionescu Anna Sophia Turturica Antonia Roman Daria Ionita Antonia Borea Consuelo Avram Anisa Borosteanu Sofia 13 650 Mica Sirena
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Spring Waltz.mp3 Ionita Sara Curca Alecsia Panait Alexandra Ungurensu Maria Cosac Ayana Percic Maria Vasilescu Alexandra Antonescu Sara Oghinciuc Ariana Moise Victoria 10 500 Spring waltz
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 3.Happy Star-Bollywood show.mp3 Bercu Silvana Mihalache Daria Marin Maia Sandu Narcisa Rosoiu Diana Rosoiu Ariana Serban Daria Piriianu Briana Goia Ioana Lipu Delia Petre Loredana 11 550 Bollywood
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio Trio-Bond Girls-Bercu Silvana,Mihalache Daria,Marin Maia.mp3 Mihalache Daria Marin Maia Bercu Silvana 3 210 Bond Girls
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Bercu Silvana-Coppelia variation balet.mp3 Bercu Silvana 1 100 Coppelia
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Marin Maia-Odalisque variation balet.mp3 Marin Maia 1 100 Odalisque variation
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Mihalache Daria-Harlquiniade variation balet.mp3 Mihalache Daria 1 100 Harlequiniade
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti Dragoi Teodora-Thousand years lirical.mp3 Dragoi Teodora 1 100 Thousand years
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Briana Maria Predincea 0746600670 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Briana Maria Predincea 0746600670 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Briana Maria Predincea 0746600670 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Briana – Corsaire.mp3 Briana Maria Predincea
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști phoenix fata verde Briana Predincea.mp3 Briana Maria Predincea
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști   Briana Maria Predincea

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby  Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby  Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby  Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby  Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Hobby  Categoria 10-12 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Luminita Cobastian 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Coppelia Act 1.mp3 Petcu Iulia Maria 1 100 Coppelia – actul 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Coppelia act 3.mp3 Petcu Iulia Maria 1 100 Coppelia actul 3
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Coppelia act 3.mp3 Cobasnian Ioana Teodora 1 100 Coppelia act 3
Secțiunea I – Dans Clasic soliști  Cupidon.mp3 Cobasnian Ioana Teodora 1 100 Cupidon
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Kitri_Act I.mp3 Medeleanu Teodora 1 100 Kitri actul 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Cupidon.mp3 Medeleanu Teodora 1 100 Cupidon
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Kitri_3.mp3 Stania Alexia Ioana 1 100 Kitri actul 3
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pasarea albastra.mp3 Matyas Elise Valentina 1 100 Pasarea albastra
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pas de trois(Lacul).mp3 Fotu Ioana 1 100 Pas de trois ( Lacul)
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 04_ESMERALDA.mp3 Fotu Ioana 1 100 Esmeralda
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pasarea albastra.mp3 Bucur Gabriela Andrada 1 100 Pasarea albastra
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Pas de Quatre’Taglioni Variation (mp3cut.net).mp3 Zevadin Sara Ayana 1 100 Pas de quatre
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Andrei Teodora Ioana_Variatie di Fiica Faraonului Act I.mp3 Andrei Teodora Ioana 1 100 Fata faraonului
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Fata faraonului.mp3 Clenciu Cristiana Iustina 1 100 Fata faraonului
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Kitri.mp3 Giurgea Nicoleta 1 100 Variatie din Kitri
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Cindescu Delia_Corsar.mp3 Cindescu Delia Andreea 1 100 Corsar
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Coppelia Act 1.mp3 Minea Alexandra Elena 1 100 Coppelia act 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Corsarul-Medora (1).mp3 Tanc Raluca Mihaela 1 100 Corsarul – Medora
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Rus Maria_Variatie din Don Quijote.mp3 Rus Maria 1 100 Variatie din Don Quijote
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Coppelia act 3.mp3 Rus Maria 1 100 Coppelia Actul 3
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști GAMZATTI.mp3 Anais Agi-Ali 1 100 Gamzatti
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Cristian Marian Susu 0724798762 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști GOPAK.mp3 SUSU MARIAN CRISTIAN
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti INTER.mp3 SUSU MARIAN CRISTIAN
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andreea Elena Voicu Teodrescu  0734645593 Hobby Categoria 7-9 ani
Andreea Elena Voicu Teodrescu  0734645593 Hobby Categoria 7-9 ani
Andreea Elena Voicu Teodrescu  0734645593 Hobby Categoria 10-12 ani
Andreea Elena Voicu Teodrescu  0734645593 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Lara Fabian – Choose What You Love Most (Let It Kill You) – (Official Video) (320 kbps).mp3 Ardeleanu David(4ani si 11 luni), Damian Daria(7 ani si 5 luni), Urjan Maya(7 ani), Draghici Natalia(7 ani si 3 luni), Antimir Gabriel(6 ani si 9 luni)l, Piri Daria(7ani),Szocs Antonia(6 ani si 3 luni), Nagy Anette (5 ani 5 luni) , Varga Viktoria (5 ani), Godri Izabella (6 ani),Timar Szandra(6 ani) 11 Choose What You Love Most
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Mastiksoul – Jungle Terror (Azumba) – Deed´s Guerra – Daylon Orestes(Audio Spectrum basic) (192 kbps).mp3 Cotofrei Alesia(7 ani si 4 luni), Cotofrei Denisa(6 ani), Gergely Sophia(6 ani si 8 luni), Brumaru Alexandra(7 ani), Stoleru Amelia(6 ani si 11 luni), Gherasim Maya(7 ani), Gutoae Antonia(5 ani si 7 luni), Mihai Maya(5 ani si 8 luni), Manole Alexandra(7 ani), Borbely Maya(7 ani), Coconete Andreea(7 ani) 11 Welcome to the jungle
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Calum Scott, Leona Lewis – You Are The Reason (Duet Version) (192 kbps).mp3 Lakatus Natalia(8 ani), Kovacs Iulia(7 ani), Preoteasa Alisa(9 ani), Toma Andrei(9 ani), Veis Denisa(9 ani), Damian Ana(9 ani), Damian Lorena(11 ani), Szekely Timea(7 ani), Bodo Denisa(10 ani), Taru Jasmina(10 ani), Oprea Karla(12 ani), Lazar Sophie(7 ani). 12 You are the reason
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori mahala rai banda – dicta mamo chi bari (192 kbps).mp3 Lakatus Natalia(8 ani), Kovacs Iulia(7 ani), Preoteasa Alisa(9 ani), Toma Andrei(9 ani), Veis Denisa(9 ani), Damian Ana(9 ani), Damian Lorena(11 ani), Szekely Timea(7 ani), Bodo Denisa(10 ani), Taru Jasmina(10 ani), Oprea Karla(12 ani), Lazar Sophie(7 ani). 12 Dicta mamo chi bari
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Svetlana Zotina 0751491321 Pre-profesional Categoria 16-19 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Pre-profesional Categoria 16-19 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Pre-profesional Categoria 16-19 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 10-12 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 10-12 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 10-12 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 7-9 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 7-9 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 7-9 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 10-12 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 5-6 ani
Svetlana Zotina 0751491321 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic solisti 03 kitri don quijote castanete.mp3 Emiliya Zotina Turnescu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Medora – Emiliya.mp3 Emiliya Zotina Turnescu
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti Popuri – Emi.mp3 Emiliya Zotina Turnescu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Mincus La Bayadera Gamzatti LENT.mp3
melodie_49_61: P+I+Chaykovskiy+Variaciya+Odillii+Ozornica_muzlishko.ru_.mp3
Corina Alexandra Terteliu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti   Corina Alexandra Terteliu
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio Tchaikovsky – Dans spaniol din baletul Lacul Lebedelor.mp3 Corina Alexandra Terteliu ,Ecaterina Maria Nicolae
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Redisochka.mp3 Ecaterina Maria Nicolae
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Medora variation act 2 Le Corsaire Katia.mp3 Ecaterina Maria Nicolae
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Feia Kanareek.mp3 Elisabeta Popov
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Feia Kanareek.mp3 Antonia Dinu Ciobanu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Pasarea albastra.mp3 Yadan Liebermann Maurice
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Klassika-Polka_kubanska.mp3 Yadan Liebermann Maurice Elisabeta Popov Antonia Dinu Ciobanu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti 12 Papusa- variatia-Catalina (1).mp3 Ana Usturoi Pavel
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Esmeralda.mp3 Ksenia Dolinina
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 11_tarantela_-Diana.mp3 Erica Andreea Antonescu Daria Nastasie
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 07. German.mp3 1.Veronika Pavlov 2.Elisabeta Popov 3.Diana Patrichi 4.Ana Usturoi Pavel 5.Ana Bovnoczki 6.Albert Bovnoczki 7.Erica Andreea Antonescu 8.Daria Nastasie 9.Marie Claire Mayn 10.Yadan Liebermann Maurice 11.Antonia Dinu Ciobanu
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori WALTZ OF ROSES 2.58.mp3 1.Veronika Pavlov 2.Elisabeta Popov 3.Diana Patrichi 4.Ana Usturoi Pavel 5.Ana Bovnoczki 6.Albert Bovnoczki 7.Erica Andreea Antonescu 8.Daria Nastasie 9.Marie Claire Mayn 10.Yadan Liebermann Maurice 11.Antonia Dinu Ciobanu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Mincus La Bayadera Gamzatti LENT.mp3 Corina Alexandra Terteliu
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Ecaterina Maria Nicolae
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 5-6 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 5-6 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 5-6 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 7-9 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 10-12 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 7-9 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 5-6 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 10-12 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 7-9 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 5-6 ani
Olimpia Cheta 0733796787 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 2 CARAFA.mp3 APOSTOL TEODORA DRAGAN CRISTINA FILIOREANU ANTONIA HERGHELEGIU DARIA LUPU MARIA MAGUREANU ALEXANDRA MATEI SARA NEGOI SARA NIDELEA MARIA PATACHE MARIUCA STANCU RALUCA VIRLAN MAIA CARAFA OLIMPIA CHETA
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 11 Carnaval Satanilla.mp3 APOSTOL TEODORA DRAGAN CRISTINA FILIOREANU ANTONIA HERGHELEGIU DARIA LUPU MARIA MAGUREANU ALEXANDRA MATEI SARA NEGOI SARA NIDELEA MARIA PATACHE MARIUCA STANCU RALUCA VIRLAN MAIA CARNAVAL OLIMPIA CHETA
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat solisti Cristina Dragan dans chinezesc.mp3 CRISTINA DRAGAN DANS CHINEZESC OLIMPIA CHETA
Secțiunea I – Dans Clasic solisti BAYADERA VARIATIE.mp3 DINU MAIA BAYADERA CLASICA
Secțiunea I – Dans Clasic solisti BAYADERA VARIATIE.mp3 GHEORGHE TEODORA BAYADERA CLASICA
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater solisti BIG SPENDER.mp3 BARGAN ANDREEA BIG SPENDER OLIMPIA CHETA
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti FLUTURAS.mp3  PATACHE ANA FLUTURASUL  OLIMPIA CHETA
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori tango grup mov.mp3 BARGAN ANDREEA GHEORGHE ARIANA GHEORGHE TEODORA POPESCU CLARA TOPORAN DANIELA SAULEA MARA TANGO  OLIMPIA CHETA
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup mic: quartet / qvintet little italy tarantela concurs.mp3 BESOIU AMALIA BURLACU RIANA DINU MAIA GHEORGHE GIULIA TUNARU MIRUNA TARANTELLA OLIMPIA CHETA
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori swing grup roz.mp3 MARIN AMALIA MARIN BIANCA MIRICIOIU PATRICIA NEACSU RAISA ROTARU IOANA STOICEV TANIA VASILE SOFIA ISPAS KARINA SWING OLIMPIA CHETA
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori TRADITII ARDELENESTI.mp3 MARIN AMALIA MARIN BIANCA MIRICIOIU PATRICIA NEACSU RAISA ROTARU IOANA STOICEV TANIA VASILE SOFIA ISPAS KARINA DINU MAIA TUNARU MAIA BESOIU AMALIA BURLACU RIANA GHEORGHE GIULIA TRADITII ARDELENESTI OLIMPIA CHETA
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 16-19 ani
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 7-9 ani
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 10-12 ani
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 7-9 ani
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 7-9 ani
Nicoleta Matei 0722819269 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori Mea Culpa + Buttons.mp3 Jasmine Ana Maria Matei Alexandra Sabina Manea Ioana Alexia Olaru Andreea-Cristina Florea Andreea Cristina Patrascu Veronica-Maria Rosca Angela Maria Grecu
Secțiunea III – Lyrical / Jazz mai mult de 13 dansatori bastoane no5.mp3 Natalia Elena Moldoveanu Ana Maria Vlad Andreea Theodora Rau Irina Maria Miinea Antonia Nicoleta Popa Maia Maria Neculcea Ana Maria Larisa Marinescu Octavia Rosca Eva Maria Rachieru Ana Denisa Gadea Ariana Maria Alupoaie Cristina Florentina Alexe Antonia Izabela Ivan Ana Maria Caldararu Alexia Comanescu Ana Maria Pantazescu Ana Maria Sasu Ema Vilcu Alexia Ana Maria Toma Alexandra Georgescu-Cotrominchi Alina Mihaela Ionica Luiza Maria Stoica Diana Bianca Gabriela
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat mai mult de 13 dansatori Dobrogea (final).mp3 Andreea Diana Baciu Antonia Gabriela Boros Rahela-Marilena Damaschin Adriana-Ioana Eremiea Elena Raluca Gheorghe Patricia-Briana Gheorghe Rebecca Nicoleta Halja Stefania Madalina Ion Maria Amalia Mitu Ioana-Cristina Mitroi Miruna Nicole Olaru Ana-Maria-Cristina Popescu Elena Marina Petre Rebeca Mihaela Obada Alexandra-Andreea Vasile Maria Denisa Vasilache Cleopatra Ana Maria Baltes Daria-Maria Pastaeru Daria Melania Maria Maruntelu Roxana Cleopatra Oprica Andreea Alexandra Georgescu Emma Ingrid Giuroiu
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet zamfir.mp3 Mara Nicoleta Chelariu-Cuc Daria Maria Geana Maia Popa-Sangeorgean Beatrice-Ioana Stoian Beatrice Elena Buzea
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori kalinka.mp3 Mara Nicoleta Chelariu-Cuc Ruxandra Iuliana Tunaru Miruna Mihaela Tunaru Cosmina Stefania Tunaru Daria Maria Geana Erika Maria Mica Bianca-Maria Nistor Maia Popa-Sangeorgean Raisa Andreea Panait Daria-Maria Stoian Beatrice-Ioana Stoian Sara-Maria Solomon Maya Nicoll Toropal Natalia Maria Tolea Rose-Debora Berbece Beatrice Elena Buzea Alma Maria Ionescu Patrisia Maria Anton Alexia Ioana Ene Irina Anastasia Grigoriu Bianca Maria Serban Ema Maria Petrache Carina Gheorghe Ema Bejan Karina Maria Alexe
Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori Sing Sing ok.mp3 Irina-Alexandra-Georgiana Armeanu Karina Alexandra Bucila Mihaela Cojocaru-Lazovschi Ana Maria Mihaela Dogeanu Nicoleta Adriana Iuliana Dogeanu Irisa Gheorghe Cristina-Mihaela Ivan Alexia Cristiana Stoian Bianca-Stefania Streche Daria Rebeca Popovici-Luta Elena Theodora Tiu Valentina Florentina Vaduva Alexia-Anania-Daniela Vintila Larissa-Stefania Voicu Rahela-Marilena Damaschin Andreeas Nica Andreea Daniela Filon Alina Loredana Caldararu Maria Alexandra Motoc Stefania Maria Ilies Georgiana Andreea Stan Alessia Gabriela Chirita Maria Cristina Lupescu Andrada Rotariu Irina Maria Guzga Gabriela Luiza Cimpeanu Ioana Andreiana
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Corina-Eliza Bogdan 0720688215 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie grup: 6-12 dansatori Rainbow Art Studio – Allegria – Showdance.mp3 Emma Vizitiu Teodora Cilibiu Anaid Agafitei Daria Rachieru Sophia Dumitru Alexandra Teodorescu Eliza Alexandru Miruna Ciobotar
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Elisabeth Pindichi Lux 0721808227 Hobby Categoria 7-9 ani
Elisabeth Pindichi Lux 0721808227 Hobby Categoria 10-12 ani
Elisabeth Pindichi Lux 0721808227 Hobby Categoria 13-15 ani
Elisabeth Pindichi Lux 0721808227 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Elisabeth Pindichi Lux 0721808227 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti Dance of the suger plume Ioana 2.mp3 Cobasnian Ioana Teodora
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Modern Sara_Teo_Cris.mp3 Sara Ayana Zevdin Teodora Ioana Andrei Clenciu Cristiana Iustina
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Anais_modern.mp3 Anais Agi Ali
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Maria modern.mp3 Maria Rus
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Raluca modern.mp3 Tanc Raluca MIhaela

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Sanda Iliescu 0720260669 Hobby Categoria 10-12 ani
Sanda Iliescu 0720260669 Hobby Categoria 10-12 ani
Sanda Iliescu 0720260669 Hobby Categoria 13-15 ani
Sanda Iliescu 0720260669 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Kitri act 1.mp3 Voicu Dalia
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti Zana liliac -act3.mp3 Groza Flavia
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti Zana liliac -prolog.mp3 Milescu Mariamagdalena Jojo
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio Free black cherries.mp3 Voicu Dalia,Groza Flavia,Milescu MM Jojo
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Paula Mitru 0723351311 Hobby Categoria 7-9 ani
Paula Mitru 0723351311 Hobby Categoria 10-12 ani
Paula Mitru 0723351311 Hobby Categoria 13-15 ani
Paula Mitru 0723351311 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori Micile moldovence -.mp3 1. Balmus Lisa Maria 2. Bitlan Ana 3. Cheran Sara 4. Constantin Ana 5.Croitoru Emma 6. Deaconu Maya 7. Enciu – Bogdan Sara 8. Goarga Maria 9.Junoiu Ingrid 10. Mares Eva 11. Petre Ioana 12. Petre Maria 13. Stoica Bianca 14. Stefan Ioana 15. Teodorescu Diana 16. Vatu Ilinca 17.Velcea Clara 18. Zaharia Manescu Alexandra
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori Descendants Medley 3’00.mp3 1. Chitescu ilinca 2. Gheorghe Maya 3. Ivascu Andreea 4. Manessi Serena 5. Mihalache Stefania 6. Moldoveanu Bianca 7. Murarusi Medeea 8. Radu Beatrice 9. Radulescu Diana 10. Serbanescu Bianca 11. Suhai Madalina 12. Valeanu Rebeca 13. Vlad Bianca 14. Vlad Emma
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori Dinamic – A night at the Museum(1).mp3 1. Afrasinei Andreea 2. Albu Daria 3. Chitescu Maria 4. Enache Ioana 5. Gheorghe Delia 6. Ilie Alexandra 7.Ionescu Daria 8. Petre Alexandra 9. Sichim Alexandra 10. Sirbu Dariana 11. Georgescu Ioana 12. Tanase Andreea 13. Trita Maria
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 20.Sanziene la romani – Ciuleandra.mp3 1.Afrasinei Andreea 2.Albu Daria 3.Chitescu Ilinca 4.Georgescu Ioana 5.Gheorghe Delia 6. Gheorghe Maya 7. Ivascu Andreea 8.Ilie Alexandra 9.Ionescu Daria 10.Manessi Serena 11.Mihalache Stefania 12. Moldoveanu Bianca 13. Murarusi Medeea 14. Petre Alexandra 15.Radu Beatrice 16. Radulescu Diana 17. Sichim Alexandra 18. Sirbu Dariana 19. Serbanescu Bianca 20.Suhai Madalina 21. Tanase Andreea 22. Trita Maria 23. Veleanu Rebeca 24 Vlad Ema 25.Vlad Bianca
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Stefan Poiata 0786294616 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Stefan Poiata 0786294616 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Stefan Poiata 0786294616 Hobby Categoria 10-12 ani
Stefan Poiata 0786294616 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Mara-Ioana Poiata-DANS SUEDEZ- SOLO-CNA G.Apostu Bacau.mp3 MARA IOANA POIATĂ -Colegiul National de Arta G.Apostu Bacau
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio Coppelia – Doll variation-DUO-Cristea Iarina si Brebulet Denisa.mp3 CRISTEA IARINA MARIA si BREBULEȚ DENISA-ADRIANA-Colegiul National de Arta G.Apostu Bacau
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) grup: 6-12 dansatori BAYADERE- Ansamblul Odalisque- Asociatia Reverence Bacau.mp3 1.GRUDINSKI TEONA 2.POIATĂ MARA-IOANA 3.CRISTEA IARINA- MARIA 4.BREBULEȚ DENISA- ADRIANA 5.PAVĂL ISABELLA-MARIA 6.PÂRLEA MARA – Ansamblul de Asociatia Reverence Bacau
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Valsul orelor -Ansamblul Odalisque-Asociatia Reverence Bacau -WA0002.mp3 1.GRUDINSKI TEONA 2.POIATĂ MARA-IOANA 3.CRISTEA IARINA- MARIA 4.BREBULEȚ DENISA- ADRIANA 5.PAVĂL ISABELLA-MARIA 6.PÂRLEA MARA Ansamblul de Asociatia Reverence Bacau
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Delia Boeru 0761139709 Pre-profesional Categoria 17-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 1. Blestem Pleșca Raluca Mihaela (1).mp3 RALUCA MIHAELA PLESCA 1
 Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 2 . Human Maioru Diana Ștefania.mp3 DIANA STEFANIA MAIORU 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 3. Escape Nicoară Ana Daria Until I go .mp3 DARIA ANA NICOARA 1
Secțiunea VII – Open soliști 4. Hurt Tamaș Georgiana Nicoleta (1).mp3 GEORGIANA NICOLETA TAMAS 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 5.Dancing from the Heart Lungu Diana.mp3 DIANA LUNGU 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 6. Unstoppable Abdulhai Alessia.mp3 ALESIA ABDULHAI 1
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 7. Spanish Dance Mocanu Alexia.mp3 ALEXIA MOCANU 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori Kisses grup aVIa.mp3 AMALIA STEFANIA GRIGORE,DIANA IOANA DAVID,ANTONIA BADEA,LIANA NICOLETA ION,MARIA JOE,DARIA ALEXANDRA FLOREA,MARIA ALEXIA DASOVEANU,GEORGIANA DANIELA IONITA,ALEXANDRA NEACSU,CARLA ANGELINA DAMASARU 10
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Izaa a12a birdy.mp3 IZABEL ELENA ROSCA 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Andreea aXIIa Lovely.mp3 ANDREEA ALEXANDRA BICA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Limitless grup 11-12C.mp3 ANDREEA ALEXANDRA BICA,MADALINA ENACHE,PAULA PINTILIE,GIULIA AMELIAN,IOANA RADU,MARIANA SILVIANA BARBU,IOANA SOFICA,ELENA IZABEL ROSCA 8
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio DUO IOANA SI PAULA.mp3 PAULA PINTILIE SI IOANA SOFICA 2
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Nothing Else Matters – Metallica – William Joseph feels the Rain.mp3 IARINA IOANA NEACSU 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști TIME DIANA ENACHE.mp3 DIANA ENACHE 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști   IARINA IOANA NEACSU 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști   RAMONA PATRU 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști   LAVINIA OTELEA 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti   LAVINIA OTELEA 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti   BIANCA MARIA RATA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti   CRISTINA PETRICA 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti   CRISTINA PETRICA 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti FIICA FARAONULUI.mp3 IARINA IOANA NEACSU 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti zana liliac Ramona.mp3.mp3 RAMONA PATRU 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti lavi odalisque.mp3 LAVINIA OTELEA 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti VARIATIE TALISMAN BIANCA.mp3 BIANCA MARIA RATA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti cristina murder.mp3.mp3 CRISTINA PETRICA 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti donq cristina.mp3.mp3 CRISTINA PETRICA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio pacientul duo.mp3.mp3 RALUCA PLESCA SI CRISTINA PETRICA 2
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti FIICA FARAONULUI LAVI.mp3 LAVINIA OTELEA 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti GULNARA TANC.mp3 RALUCA TANC 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti BIANCA BUDUR ANTS.mp3 BIANCA SABINA BUDUR 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 5-6 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 5-6 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 5-6 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 5-6 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 13-15 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 13-15 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 13-15 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 10-12 ani
Violeta Captari 0720644915 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Solo – Printesa Florina.mp3 Alexe-Ressler Isadora 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Solo – Printesa Papadiilor .mp3 Biholar Madalina Ioana 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Solo – Vraja noptii.mp3 Olteanu Teodora Ariana 1
Secțiunea I – Dans Clasic solisti Solo – FLUTURASUL .mp3 Teodosiu Sofia Andana 1
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet Reflectii suave.mp3 Alexe-Ressler Isadora Biholar Madalina Ioana Olteanu Teodora Ariana Teodosiu Sofia 4
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Cireselele.mp3 Alexe-Ressler Isadora Biholar Madalina Ioana 2
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Doua Perlute.mp3 Teodosiu Sofia Andana Olteanu Teodora Ariana 2
Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_79f50eac11afb701bf9774384b8efb7977c8faa5.mp3 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Ivan Diana 6.Budai Natalia Ioana 7.Stefanescu Sofia Maria 8.Popi Agnes 9.Virlan Ilenuta 10.Budu Tomaida 11.Budu Irina 12.Teodor Nadalia 13.Tesoi Delia-Camelia 13
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_8698d14ab9b55458f29fd7e08be569763818cedc.mp3 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Budai Natalia Ioana 6.Stefanescu Sofia Maria 7.Popi Agnes 8.Budu Tomaida 9.Teodor Nadalia 10.Tesoi Delia-Camelia 10
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_ee3c5b3447e5079d6fc4ea39bc2c17ab996d8ae3.mp3 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Budai Natalia Ioana 6.Stefanescu Sofia Maria 7.Popi Agnes 8.Budu Tomaida 9.Teodor Nadalia 10.Tesoi Delia-Camelia 10
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_03120c7c068b44349613ddf1c79c8fb7b59907ed.mp3 1.Nicola Sofia 2.Partenie Ruxandra 3.Sorica Rebeka Cristina 4.Pirvu Ana-Sabrina 4
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_f1f18e654ad2b612b011d7b82da8f15c075360b6.mp3 1.Nicola Sofia 2.Partenie Ruxandra 3.Sorica Rebeka Cristina 4.Pirvu Ana-Sabrina 5.Georgescu Andreea 6.Balasa Luana Catinca 7.Morcov Carla-Maria 8.Croitoru Daria 9.Velicu Natalia 10.Florescu Elisabeta 11.Nitu Cristina 12.Akdag Damla 12
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_c023f121362ada2111a5631d36f3926516f199db.mp3 1.Sorica Rebeka-Cristina 2.Georgescu Andreea 3.Morcov Carla-Maria 4.Croitoru Daria 5.Buzea Smaranda 6.Olteanu Teodora Ariana 7.Curelariu Andreea Katinca 8.Alexe-Ressler Isadora 8
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/95/file_50c3f966_1560f2a8041f6e31210b8e93d3822a1d2f53d2cd.mp3 1.Buzea Smaranda 2.Olteanu Teodora Ariana 3.Curelariu Andreea Katinca 4.Alexe-Ressler Isadora 5.Dragulescu Ana 6.Biholar Madalina-Ioana 7.Mogos Maria Alexandra 8.Trinca Alexia-Daria 9.Teodosiu Sifia-Andana 10.Gheorghiu Raluca Oan 12
Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori FILIGRANNA.mp3 1.Dragulescu Ana 2.Buzea Smaranda 3.Olteanu Teodora Ariana 4.Gheorghiu Raluca Oana 5.Curelariu Andreea Katinca 6.Alexe-Ressler Isadora 7.Biholar Madalina Ioana 8.Mogos Maria Alexandra 9.Trinca Alexia-Daria 10.Akdag Pinar 11.Teodosiu Sofia Andana 12.Cranta Ruxandra 13.Mihaescu Ioana Ana Maria 14.Cozmeci Adina 14
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Valsul Domnitelor.mp3 1.Dragulescu Ana 2.Buzea Smaranda 3.Olteanu Teodora Ariana 4.Gheorghiu Raluca Oana 5.Curelariu Andreea Katinca 6.Alexe-Ressler Isadora 7.Biholar Madalina Ioana 8.Mogos Maria Alexandra 9.Trinca Alexia-Daria 10.Teodosiu Sofia Andana 11.Mihaescu Ioana Ana Maria 12.Cranta Ruxandra 12
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Trei gratii.mp3 1.Dragulescu Ana 2.Gheorghiu Raluca Oana 3.Mihaescu Ioana Ana Maria 3
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori VALSUL ORELOR .mp3 1.Dan Andreea Alexandra 2.Tanasescu Ana 3.Dragomirescu Anna-Mateea 4.Cucu-Oancea Maruca 5.Radulescu Alexandra 6.Vythoulkas Helena Denise 7.Ghetea Ana Maria 8.Enascuta Mara 9.Zarcan Alexia 10.Andrei Ioana Alexandra 10
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori ARIPI DE VIS La Giudecca .mp3 1.Dan Andreea Alexandra 2.Tanasescu Ana 3.Dragomirescu Anna-Mateea 4.Cucu-Oancea Maruca 5.Radulescu Alexandra 6.Vytoulkas Helena Denise 7.Ghetea Ana Maria 8.Enascuta Mara 9.Zarcan Alexia 10.Andrei Ioana Alexandra 11.Spataru Bianca Georgiana 11
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet IARNA.mp3 1.Ghetea Ana Maria 2.Enascuta Mara 3.Zarcan Alexia 4.Spataru Bianca Georgiana 4
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Dulcinea.mp3 Tanasescu Ana 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Variation Harlequinade – .mp3  Dragomirescu Anna-Mateea 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio Pizzicati-Delibes .mp3 1.Dragomirescu Anna-Mateea 2.Tanasescu Ana 2
Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori Valsul cu Cosuletele .mp3 1.Sorica Rebeka Cristina 2.Nicola Sofia 3.Georgescu Andreea 4.Partenie Ruxandra 5.Balasa Luana Catinca 6.Morcov Carla-Maria 7.Pirvu Ana-Sabrina 8.Croitoru Daria 9.Velicu Natalia 10.Florescu Elisabeta 11.Nitu Cristina 12.Akdag Damla 13.Calinescu Iacob 13
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 5-6 ani
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 5-6 ani
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 5-6 ani
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 5-6 ani
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 7-9 ani
Ana Roxana Besleaga 0749526419 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie duet/trio isar duo tematic.mp3 Alexandra Aancute Teodor Macovei 2
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori isar grup fantezie.mp3 Maia Malancus Ema Iftimie Carla Badilita Teodor Macovei Alexandra Aancute Lorena Nistor 6
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio isar duo showdance.mp3  teodor macovei alexandra aancute 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio isar duo contemporan.mp3  teodor macovei alexandra aancute 2
Secțiunea I – Dans Clasic soliști isar solo dans clasic.mp3 Teodora Raileanu 1
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști   Teodora Raileanu 1
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori isar grup caracter.mp3 Teodorescu Roberta Raileanu Teodora Stefaniu Cezara Bidasca Ana Iovita Bianca Nistor Beatrice 6
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori isar grup tematic.mp3 Teodorescu Roberta Raileanu Teodora Stefaniu Cezara Bidasca Ana Iovita Bianca Nistor Beatrice Soldea Maria Raileanu Stefan 8
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști isar solo caracter tiganesc.mp3 Stefaniu Cezara 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andra Pricope 0724936937 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori KiDance TRIB.mp3 1.Ghidia Delia 2.Dumitrescu Mara 3.Pantazi Karina 4.Togan Amelia 5.Hondrea Olivia 6.Vladut Olivia 7.Cristea Andreea 7
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Oana Stratula 0743117886 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Loredana – clovn.mp3 Iamoliuc Loredana 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Duet Andreea +Andrada.mp3 Stratula Andreea Costin Andrada 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști ANDRADA -grecesc.mp3 Costin Andrada 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio DUET Cosmina+Dan (online-audio-converter.com).mp3 Timofte Cosmina Cirdei dan 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Ioana ICHIM.mp3 Ichim Ioana 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști PLOAIA-Maia.mp3 Chelban Maya 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști VizariuAndreiDesdeOtello.mp3 Vizariu Andrei 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști VizariuAndreiEscape.mp3 Vizariu Andrei 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Maya- zana candorii.mp3 Chelban Maya 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Loredana – Fairy Doll.mp3 Iarmoliuc Loredana 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 5-6 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 10-12 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 5-6 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 10-12 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 10-12 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 5-6 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 5-6 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 5-6 ani
Loredana-Georgiana Rotaru 0751303530 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori HSJr. Vaslui.mp3 ALESSANDRA AGAFITEI NICOLETA AGAFITEI NATALIA IRINA ABABEI ERICA TAPOI ILINCA UNGUREANU MARIA CARAGATA AMALIA ONUTA DARIA GHERGHEL SARA CIURARU SOPHIA DAMIAN DARIA GUBERNAT MARIA TUNARU AMELINE BOAMBA ALEXANDRA DIACONU CHIARA LISMAN YAISA TROFIN ALEXIA BELEUTA MARIA STRATICA
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori HPS Vaslui.mp3 DIANA MIRFU ANASTASIA JUVERDEANU PATRICIA ROIU ERICA IONEL CRISTINA NECHITA DARIA BOHAN ILINCA STANCU MAIA NECULAU TEODORA ARSENI INA COSTINCEANU TEODORA GHERGHE DARIA TOADER EVA SALCIANU ALEXIA ONOSE BRIANA CORLATAN MELISSA MALES
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori   NECTARIA ARON MAIA BOZIANU TIMEEA LAZAR ANTONIA DRAGU SARA VOLOCARIU DENISE ILISEI AMALIA GACHE ALESSIA PONEA DARIA MITITELU STEFANIA BICU CARINA CIURARIU ILINCA DINU NATALIA BELIGAN SOFIA BELIGAN ANTONIA MIHORDEA SOFIA BOJOAGA GRETA BOJOAGA RAISA FURNICA MARIA OVSEICA SOFIA IANCU IOANA ZAPODEANU SARAH RICHARD ALEXANDRA DUDUMAN TEODORA SIMA
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori ATTITUDE SR.mp3 ALESSIA GRECU MAIA LUNGU ALEXANDRA ANDREEA CHIRIAC AMALIA PERJU SIMONA ZAHARIA MADALINA PLATON MARIA MUNTEANU
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică mai mult de 13 dansatori 10.Next stars -povesti cu pirati si sirene.mp3 YASMINA SIMIONICA MATEI CIOBANU MAIA NECULAU ECATERINA DARIESCU ALEXANDRINA DARIESCU SARA CIURARU ELENA MOCANU ALESSIA COZMA COSMINA HORDILA IOANA BUCUR NATALIA DRAGU SIMONA ZAHARIA ALEXIA DUDAU IUSTINA TUDORI DENISA VIERU DAVIDE MARIA BARCIUC
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater mai mult de 13 dansatori 05.HAPPY TAP -SINGING IN THE RAIN-putin mai tare.mp3 YASMINA SIMIONICA BRIANA CORLATAN INA COSTINCEANU ILINCA STANCU ALEXANDRINA DARIESCU ELENA MOCANU DENISA VIERU COSMINA HORDILA ALESSIA COZMA DARIA TOADER NICOLE IANCU MELISSA MALES ALEXIA ONOSE
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio   TEODORA ARSENI EVA SALCEANU
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio AMALIA+SOFIA.mp3 AMALIA ONUTA SOPHIA DAMIAN
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 09. Duo shadow.mp3 INA COSTINCEANU BRIANA CORLATAN
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 23. DUO RUSESC.mp3 ECATERINA DARIESCU ALEXANDRINA DARIESCU
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 02.Ina Save me.mp3  INA COSTINCEANU
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 3.INA COSTINCEANU -Roxane.mp3  INA COSTINCEANU
Secțiunea VII – Open soliști 00 Briana.mp3 BRIANA CORLATAN
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști Richard Clayderman – Music box dancer.mp3 DENISE ILISEI
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori BARLAD JR.mp3 SOFIA DEDIU ANDREEA SILVESTRU MARIA COROZEL IOANA TURCANU MARIA DUMITRU RAISA PALICI ALEXANDRA MOROIANU VIKI INGRID AMALIA AMARANDEI ILINCA GRADINARU
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Barlad Sr. Soldati.mp3 MARA VOINEA ANDREEA MANOLACHE ELENA TODIRUTA ALESSIA OSOIANU SOFIA MIHAILA KARLA NEDELCU CASSANDRA FODOR
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 16-19 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști FORGIVE- Anastasia Preotu-Solo Contemporan .mp3 Anastasia Preotu 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Lost&Found- Anastasia Preotu-Solo Contemporan Moyen.mp3 Anastasia Preotu 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Mariana Baran 0726398601 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Abdulhai Alessia – La fille mal gardee.mp3 ALESSIA ABDULHAI 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști variatie mica pas de troix.mp3 ALESSIA ABDULHAI 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști BAYADERE DIANA LUNGU.mp3 DIANA ELENA LUNGU 1
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Pescuitorii de perle-Duet.mp3 DIANA ELENA LUNGU SI SABINA BIANCA BUDUR 2
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști TREZIREA NATURII BIANCA BUDUR.mp3 SABINA BIANCA BUDUR 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști GISELLE DARIA NICOARA.mp3 DARIA ANA NICOARA 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști BAYADERE DARIA NICOARA.mp3 DARIA ANA NICOARA 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Octavia Cristea 0723405347 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Octavia Cristea 0723405347 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Octavia Cristea 0723405347 Pre-profesional Categoria 15-16 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști odalisque Octavia – 03_10_2018, 23.30.mp3 Octavia Cristea 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști esmeralda octavia – 03_10_2018, 11.58.mp3 Octavia Cristea 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști je vole.mp3 Octavia Cristea 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 10-12 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 13-15 ani
Catalina Tudor 0731368877 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Teodora Florea- Paquita Variation.mp3 Teodora Florea 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Teodora Florea- La Fille Mal Gardee.mp3 Teodora Florea 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Teodora Florea- Balada.mp3 Teodora Florea 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Alecsia Lazarescu- Zana Violentei.mp3 Alecsia Lazarescu 1
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Alecsia Lazarescu- Paquita Variation.mp3 Alecsia Lazarescu 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Alecsia Lazarescu- Madness.mp3 Alecsia Lazarescu 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Alecsia Lazarescu- Who I want To Be.mp3 Alecsia Lazarescu 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Alecsia Lazarescu- Heal The World.mp3 Alecsia Lazarescu 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio Alecsia Lazarescu+Catinca Petrescu-Ever-Fallen-in-Love-jazz.mp3 Catinca Petrescu Alecsia Lazarescu 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Catinca Petrescu- I’ll-be-good- contemp.mp3 Catinca Petrescu 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Catinca-Petrescu-Who-I-am-lyrical.mp3 Catinca Petrescu 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Mihaela Ramona Titov 0745794174 Hobby Categoria 10-12 ani
Mihaela Ramona Titov 0745794174 Hobby Categoria 10-12 ani
Mihaela Ramona Titov 0745794174 Hobby Categoria 10-12 ani
Mihaela Ramona Titov 0745794174 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Solo -Star.mp3 Costache Maria 1
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio duo – Mandrutele.mp3 Bica Andreea Olteanu Ana 2
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori Trupa – Bum Bum.mp3  Barbu Eliza Craioveanu Thea Crînguşi Ana Cruceru Rebeca Iacobescu Antonia Iordache Alexia Moise Adriana Prunescu Mara Soare Maya Costache Maria Bica Andreea Olteanu Ana 12
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Trupa – Princess.mp4 Barbu Eliza,Craioveanu Thea,Crînguşi Ana,Cruceru Rebeca,Iacobescu Antonia,Iordache Alexia,Moise Adriana,Prunescu Mara,Soare Maya 9
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 13-15 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 5-6 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 10-12 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Angelica Elena Mihale 0721803191 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 19.SHAKE SHAKE FORMATIE.mp3 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU 10
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori Grup – Burlesque.mp3 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU,REBECCA CINTEANU 11
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie formație: mai mult de 13 dansatori 25.LIVE LOVE LEARN DANCE FORMATIE.mp3 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU,REBECCA CINTEANU,SILVANA NEGURITA,DARIA MUSCARI,IOANA CRACIUN,ALEXANDRA VOICU,LAVINIA ENCICA,RARES MIHALE 17
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 8.SISTERS LOVE AMA SI ANASTASIA.mp3 AMALIA PAIUS SI ANASTASIA IGIROSANU 2
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio Duo – Party Time.mp3 DARIA MUSCARI SI SILVANA NEGURITA 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 4.CAN’T STOP US DARIA SI MARIA.mp3 DARIA MUSCARI SI IOANA CRACIUN 2
Secțiunea VII – Open duet/trio DUO SYLVA SI DARIA OPEN.mp3 DARIA MUSCARI SI SILVANA NEGURITA 2
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio edit trio bbys.mp3 MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 16.LIKE THE WIND DARIA SI MARIA SI LAVI.mp3 IOANA CRACIUN,DARIA MUSCARI,ALEXANDRA VOICU,LAVINIA ENCICA 4
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti 20.POWER DARIA.mp3 DARIA CRISTIANA MUSCARI 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti 9.THERE COMES YOU DARIA.mp3 DARIA CRISTIANA MUSCARI 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti Daria lyrical.mp3 DARIA CRISTIANA MUSCARI 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 23.CAGE OF BONES MARIA.mp3 DARIA CRISTIANA MUSCARI 1
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial solisti 14.THIS IS ME DEAL WITH IT SILVANA.mp3 SILVANA NICOLA NEGURITA 1
Secțiunea VII – Open solisti 21.BELIEVER SILVANA.mp3 SILVANA NICOLA NEGURITA 1
Secțiunea VII – Open solisti Sylvana open solo TAIAT OPEN.mp3 SILVANA NICOLA NEGURITA 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti Jazz in Paris (by Media Right Productions) – Royalty Free Music for Youtube Videos.mp3 SILVANA NICOLA NEGURITA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 2.PRINCESS ANASTASIA.mp3 ANASTASIA ELENA IGIROSANU 1
Secțiunea VII – Open solisti Giulia – Baby Arlequin.mp3 ANASTASIA ELENA IGIROSANU 1
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial solisti 3.BRING IT ON ANASTASIA.mp3 ANASTASIA ELENA IGIROSANU 1
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial solisti Colaj Anastasia Solo.mp3 ANASTASIA ELENA IGIROSANU 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti 14.ANASTASIA AMALIA.mp3 AMALIA ELENA PAIUS 1
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti edit amy.mp3 AMALIA ELENA PAIUS 1
Secțiunea VII – Open solisti solo lavinia.mp3 LAVINIA GABRIELA ENCICA 1
Secțiunea VII – Open solisti solo erika.mp3 ERICA RADU 1
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti edit mira.mp3 MYRA DAANIA MENEVELI 1
Secțiunea VII – Open solisti edit ailyn.mp3 AYLIN ISLEAM 1
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat solisti Iren – Arabian Style.mp3  ILMA NASIA CAITAUL 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti Cristina – Nostalgia.mp3 IOANA ADELA CRACIUN 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 17.TURNING TABLES IOANA.mp3 IOANA ADELA CRACIUN 1
Secțiunea VII – Open solisti Solo – Maria – Jungle.mp3 ALEXANDRA VOICU 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti solo alexandra.mp3 ALEXANDRA VOICU 1
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial solisti 7.I AM A LADY ALEXANDRA.mp3 ALEXANDRA VOICU 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti 5.PUPICI CU SCLIPICI NECTARIA.mp3 NECTARIA COSTESCU 1
Secțiunea VII – Open solisti solo necty.mp3 NECTARIA COSTESCU 1
Secțiunea III – Lyrical / Jazz solisti 20.TITANIUM CINTY.mp3 REBECCA RAISA CINTEANU 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 7-9 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 10-12 ani
Silvia Mauritiu 0762077211 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Ólafur Arnalds – Til Enda edit.mp3 Zirbo Monica 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti face a la mer solo maria dinu.mp3 Dinu Maria 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Duet moni-adela.mp3 Zirbo Monica Zirbo Adela 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio The Haxan Cloak – Miste edit.mp3 Zirbo Monica Dinu Maria 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori per non dimenticare edit.mp3 Zirbo Monica Zirbo Adela Dinu Maria Vasile Sonia Pascu Alesia Visoiu Sofia Crai Ciocairlan Daria Purcaroiu Carla Dutulescu Iris Dutulescu Crina Dulica Alina 11
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Max Richter – Modular Astronomy edit.mp3 Crai Ciocirlan Daria 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti Max Richter – Transformation edit.mp3 Dulica Alina 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti solo adela.mp3 Zirbo Adela 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ale Ciorsc 0743895226 Hobby Categoria 10-12 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial solisti Ale Ciorsac – Solo (ALEX DANCE CLUB).MP3 ale ciorsac 1

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Rotari 0724 57 27 60 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 2. regatul noptii.mp3 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU 12
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 6. POLKA – Happy BEES.mp3  MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU 12
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 2. 4-6 ANI KALINKA-Daniela Rotari.mp3 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA 8
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 6.Lovely Waltz – formatia Happy Dolls.mp3 RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANAMARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA LECOIU VIVIANA DARIA TOADER MARIA IONESCU ȘTEFANIA BĂLAN SIMION CRISTINA 9
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 1. TARANTELLA.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANA MARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA TARBĂ MARIA 14
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 17 Yablochko- marinaresc Daniela Rotari.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA TARBĂ MARIA 8
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori Dormi Puisor.mp3 DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA 10
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 5.Ray Charles – Hit The Road Jack (remastered).mp3  DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA 10
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Copilarie furata Targovishte.mp3 CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA 11
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Allegria.mp3 CHIREȘCA DARIA MARIA 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria Aspirant B 7-8 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 10-12 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 5-6 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 5-6 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Beatrice Uscatu 0725668175 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 2. regatul noptii.mp3 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 6. POLKA – Happy BEES.mp3  MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 2. 4-6 ANI KALINKA-Daniela Rotari.mp3 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 6.Lovely Waltz – formatia Happy Dolls.mp3 RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANAMARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA LECOIU VIVIANA DARIA TOADER MARIA IONESCU ȘTEFANIA BĂLAN SIMION CRISTINA
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 1. TARANTELLA.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANA MARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA TARBĂ MARIA
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 17 Yablochko- marinaresc Daniela Rotari.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA TARBĂ MARIA
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori Dormi Puisor.mp3 DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 5.Ray Charles – Hit The Road Jack (remastered).mp3  DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Copilarie furata Targovishte.mp3 CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Allegria.mp3 CHIREȘCA DARIA MARIA
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Snowflackes dance Târgovişte.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINŢOIU SARA SONTEA ANTONIA ELIZA IOANA GEORGESCU ELIZA FLORENTINA IANCU TARBĂ MARIA
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 2.Spring Waltz.mp3 TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 9.Confession.mp3 TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
ANA CIORTOLOMAN 0723558464 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
ANA CIORTOLOMAN 0723558464 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/94/file_90fd3a49_3f20641cf3e2f22a6f0ffc7131f23827c9b43e1d.mp3 CIORTOLOMAN ANA GABRIELA 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști HUMAN Soundtrack – Armand Amar – Human (mp3cut.net).mp3 CIORTOLOMAN ANA GABRIELA 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Iulia Urseanu  0733849674 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști pas de trois.mp3 Urseanu Iulia 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Carmen Pindaru 0722841946 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Carmen Pindaru 0722841946 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Paquita.mp3 Țiganus Mihaela Vasilovici 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Satanella 2.20.mp3 Țiganus Mihaela Vasilovici 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Adrian Nedelcu 0740135157 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Ciortoloman Ana Gabriela – Don Quixote.mp3 Ciortoloman Ana Gabriela 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Ciortoloman Ana Gabriela – Human.mp3 Ciortoloman Ana Gabriela 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Durleci Gabriela Aura – Don Quixote.mp3 Durleci Gabriela Aura 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Enciu Bianca Ana – Pas de trois.mp3 Enciu Bianca Ana 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Urșeanu Iulia – Pas de trois.mp3 Urșeanu Iulia 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Zamfirescu Catinca – Pas de trois.mp3 Zamfirescu Catinca 1
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Maria Rogojan – Don Quixote.mp3 Rogojan Maria Theodora 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Maria Rogojan – Dream.mp3 Rogojan Maria Theodora 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andrada Roman 0742743011 Hobby Categoria 5-6 ani
Andrada Roman 0742743011 Hobby Categoria 7-9 ani
Andrada Roman 0742743011 Hobby Categoria 7-9 ani
Andrada Roman 0742743011 Hobby Categoria 10-12 ani
Andrada Roman 0742743011 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie formație: mai mult de 13 dansatori Dansul Piratilor.mp3  Ariadna Enachi Szabo Antonia Denisa Stemate Alexandra Lungu Maria Cimpean Olivia Vranescu Maia Oneci Selena Titei Andreea Moronescu Delia Dobrescu Sophia Alexandru Miruna Habet Antonia Coman 13
Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori Havana Divas.mp3 Soltan Raluca Crisan Stefania Isa Barbura Ariadna Enachi Alexia Iancu Iulia Chiscan Amalia Ene Maria Candoi Vanessa Pantilimon Sofia Pomer Agoston Daria Larisa Dumitru Sara Bularca Beatrice Manolache Alexia Machidon Daria Nicolae 13
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori Lollypop Dance crew.mp3 Alessia Todoran Alexia Machidon Alessya Andoni Beatrice Manolache Benedek Ancuta Cosmin Florea Diana FLorea Elena David Daria Nicolae Teodora Ganea Gavenea Daria Hanzhanz Denisa Iacob Mara Kelemen Karla Larisa Dumitru Lucaciu Andrada Lungeanu Darius Maia Florea Neagu Maia Sara Bularca Sara Chiriches Teodora Irimia Maria Enachi Cristi Solzea Rebecca Dragomir 21
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori Tropkillaz – MAMBO.mp3 Ariadna Enachi Ana Pletea Artene Crina Clara Oprescu Lavinia Doboseru Anton Patricia Sandra Pindaru Sebastian Salati 7
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio DUo Karina.mp3 Karina Popescu Lea 2
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Elena Ciorsac 0752171848 Hobby Categoria 10-12 ani
Elena Ciorsac 0752171848 Hobby Categoria 7-9 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Ale si Ilinca-DUO.MP3 Ilinva Vranceanu Ale Ciorsac 2
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio TEO-SI-MARIA-DUO-ALEX-DANCE-CLUB.mp3 Maria Luca Teo Rusu 2
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Andrei Peiu 0737118740 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști YouTube (mp3cut.net) (2).mp3 Andrei Peiu 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Alina Iacov Lazar 0752213755 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Alina Iacov Lazar 0752213755 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști From the future_Mara Constantinescu.mp3 Mara Constantinescu
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Vertigo_Mara Constantinescu (3).mp3 Mara Constantinescu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sevestrean Catalina 0772172832 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști MATEI JAZZ.mp3 SEVESTREAN MATEI SIMION
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști nana tears of an angel.mp3 SEVESTREAN MATEI SIMION
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști ale sbenghea contemporan.mp3 SBENGHEA ALEXANDRA
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 8.ALEXANDRA SBENGHEA.mp3 SBENGHEA ALEXANDRA
Secțiunea VII – Open soliști 24.ale jazz bun.mp3 SBENGHEA ALEXANDRA
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 423 kmna dance css petrache triscu craiovaas long as you love me artistic dance showsevestrean matei si sbenghea alexandra.mp3 SBENGHEA ALEXANDRA SI MATEI SIMION SEVESTREAN

 

Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ana Macovei 0745927764 Hobby Categoria 10-12 ani
Ana Macovei 0745927764 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori The HARID Conservatory, Excerpt from La Bayadère, Act II, Parrot Dance, Spring 2016.mp3 1. Plosca Ayana 2. Bene Arabela 3. Casoni Sofia 4. Nagy Karina 5. Crețu Alexa 6. Darnici Victoria 7. Nistor Flavia 8. Fărcășanu Eleonora 9. Dumitraș Dariana 10. Fabian Miriam
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Quitri.mp3 Fabian Miriam
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 31 Hit The Road Jack.mp3 Talpau Francesca Stan Andreea Stoian Cristina Dumbrava Raluca Moga Sara
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 10-12 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 10-12 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby  Categoria 10-12 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby  Categoria 10-12 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 7-9 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 13-15 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 16-19 ani
Loredana Nicola 0768744001 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Ana Smaranda – Doll Coppelia P.mp3 Devastato Ana Smaranda
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Radulescu Alexandra – Bluebird P.mp3 Rădulescu Alexandra
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Ciobanu Ariana – Cupidon P.mp3 Ciobanu Ariana
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Ciobanu Ariana – Never Enough P.mp3 Ciobanu Ariana
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Prajea Daria – Fairy Doll P.mp3 Prajea Daria
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Prajea Daria -Titanium P.mp3 Prajea Daria
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Bizdoaca Andreea – Esmeralda P.mp3 Bizdoaca Andreea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Bizdoaca Andreea – Firework P.mp3 Bizdoaca Andreea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Bizdoaca Andreea – Blank Page P.mp3 Bizdoaca Andreea
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Bizdoaca Andreea -But I Am A Good Girl P.mp3 Bizdoaca Andreea
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Zuican Maria – Act 1 Kitri M.mp3 Zuican Maria
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Zuican Maria – Say Something P.mp3 Zuican Maria
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Tănăsoiu Raisa – Paquita P.mp3 Tănăsoiu Raisa
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Tanasoiu Raisa – Chandelier P.mp3 Tănăsoiu Raisa
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Tanasoiu Raisa – Tough Lover P.mp3 Tănăsoiu Raisa
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Neacsu Carina – Hurt P.mp3 Neacşu Carina
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Neacsu Carina -Diamonds M.mp3 Neacşu Carina
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Neagu Erica- Kitri M.mp3 Neagu Erica
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Neagu Erica – All I want M.mp3 Neagu Erica
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio Sevestrean Nati si Matei – When You Say You Love Me P.mp3 Sevestrean Natalia, Sevestrean Matei
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio Sevestrean Nati si Matei – Cool Cat in Town M.mp3 Sevestrean Natalia, Sevestrean Matei
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Elite Mini – Masquerade Waltz M.mp3 Zănescu Alida Melinescu Alessia Casangiu Daria Statie Andrada Toroiman Andreea Devastato Ana Smaranda Chiribuţă Raisa Rădulescu Alexandra Ciobanu Ariana Sevestrean Natalia Sevestrean Matei Mironeasa Ema
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Eliti Mini -Coppelia mazurka P.mp3 Zănescu Alida Melinescu Alessia Casangiu Daria Statie Andrada Toroiman Andreea Devastato Ana Smaranda Chiribuţă Raisa Rădulescu Alexandra Ciobanu Ariana Sevestrean Natalia Sevestrean Matei Mironeasa Ema
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet Elite Stars – Carmen P.mp3 Neacşu Carina Prajea Daria Bîzdoacă Andreea Zuican Maria Tănăsoiu Raisa
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup mic: quartet / qvintet Elite Stars – Cell Block Tango P.mp3  Neacşu Carina Prajea Daria Bîzdoacă Andreea Zuican Maria Tănăsoiu Raisa
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Ghita Raluca – weight in gold M.mp3 Ghiţă Raluca
Secțiunea VII – Open soliști Ghita Raluca – MIX.mp3 Ghiţă Raluca
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby Categoria 7-9 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby Categoria 13-15 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ene Nicoleta  0742231013 Hobby  Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/112/file_fa0cd0ca_4ec9005c2f160a916b2ba0a3baeef750cb1fd0a2.mp3 ADELA DAVIDESCU ANA MARIA IVAN ANA NICOLETA CIUCIU DARIA ALEXIA NEAGOE DARIA MARIA TOMA DARIA MARIA ENE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU SELENA ELENA ATIMOFTIOAIE
Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/112/file_64684569_b7e624c6fdaaeebe5172a92814b46685c7c13b5f.mp3 ADELA DAVIDESCU ANA MARIA IVAN ANA NICOLETA CIUCIU CONSTANTIN STAN ANASTASIA DARIA ALEXIA NEAGOE DARIA MARIA TOMA DARIA MARIA ENE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU MARIAN SCHIOPU ANDREEA MARITA ILINCA MURAT ALESSIA ZEINA RUSU RIANNA MARIA SAVULESCU IOANA SELENA ANDREEA ATIMOFTIOAIE TUDOR MARA MIHAELA ARIANA TEODORA SITARU
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Coppelia.mp3 DARIA MARIA ENE
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti -Steppe.mp3 ADELA DAVIDESCU
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti -Blue bird 2.mp3 DARIA MARIA TOMA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Cipollino.mp3 DARIA ALEXIA NEAGOE
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Corsarul.mp3 ILEANA POPESCU
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Dans rusesc.mp3 DELIA ANTONESCU
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Giselle.mp3 RAFFAELA STEFANIA RUSU
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – KITRI.mp3 DARIA ALEXIA NEAGOE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU DARIA MARIA ENE SELENA ANDREEA ATIMOFTIOAIE ILINCA MARITA ANA MARIA IVAN MARA MIHAELA TUDOR ANA NICOLETA CIUCIU
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Fata cu ulciorul.mp3 DARIA MARIA ENE DARIA ALEXIA NEAGOE ANA MARIA IVAN
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ramona Palade 0749286282 Hobby Categoria 7-9 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby Categoria 7-9 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby Categoria 7-9 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby  Categoria 10-12 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby Categoria 7-9 ani
Ramona Palade 0749286282 Hobby Categoria 7-9 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Suma de plata Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Nicole Sasu – Liliac Fairy.mp3 Nicole Sasu 1 Zana Liliac – Frumoasa din padurea adormita
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Isabel Stoica – Liliac Fairy.mp3 Isabel Stoica 1 Zana Liliac – Frumoasa din padurea adormita
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Scoala_de_Balet_Arabesque_Group 8-10 ani -Dans_de_Caracter- Tarantela.mp3 Sofia Mocanu, Isabel Stoica, Natalia Kemendi, Nicole Sasu, Arina Reu, Stefania Zeltner 6 Tarantella
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet Printesa_Florina_P.mp3 Arina Reu Natalia Kemendi Stefania Zeltner Nicole Sasu 4 Printesa Florina – Frumoasa din Padurea Adormita
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Isabel Stoica – Princess Florine.mp3 Isabel Stoica 1 Printesa Florina – Frumoasa din padurea adormita
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Arina Reu _ Cupid.mp3 Arina Reu 1 Cupid – Don Quijote
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Inside.mp3 Isabel Stoica, Natalia Kemendi, Arina Reu 3 Inside
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Amalia-Elena Mihai 0766291044 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Paquita Variation 7 Music.mp3 Amalia Elena Mihai
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Magdalena Rovinescu 0742231013 Hobby Categoria 16-19 ani
Magdalena Rovinescu 0742231013 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Dulcineea.mp3 MARIA MADALINA ALBU
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Studioul de balet al Operei Nationale Bucuresti – Esmeralda.mp3 MARIA MADALINA ALBU
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 10-12 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 7-9 ani
Florentina Stefan 0742890875 Hobby Categoria 5-6 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet Hit The Road Jack.mp3 Talpau Francesca Moga Sara Stoian Cristina Stan Andreea Dumbrava Raluca
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 29 Tarantella.mp3 Coste Madalina Butacu Maria Robu Daria Chiselencu Alexandra Bacalu Bianca Mitea Medeea Filimon Sara Torica Miruna Fanea Ioana Toma Nicole Chiper Cristina Corciovei Beatrice
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori CHINEZE-DANCE.mp3 Coste Madalina Butacu Maria Robu Daria Chiselencu Alexandra Bacalu Bianca Mitea Medeea Filimon Sara Torica Miruna Fanea Ioana Toma Nicole Chiper Cristina Corciovei Beatrice
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 08 Bird set free – Talpau Francesca.mp3 Talpau Francesca
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Believer – Francesca Talpau.mp3 Talpau Francesca
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 23 Dance of the sugar plum fairy – Cristina Stoian.mp3 Stoian Cristina
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Ciocarlia – Stoian Cristina.mp3 Stoian Cristina
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 24 Money -Dumbrava Raluca.mp3 Dumbrava Raluca
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15 Symphony – Sara Moga.mp3 Moga Sara
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12 Flora Variation_- Coste Madalina.mp3 Coste Madalina
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Love Me Like You Do – Coste Madalina.mp3 Coste Madalina
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști COPYCAT – Mitea Medeea.mp3 Mitea Medeea
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 10 Valsul Primaverii.mp3 Chirica Flavia Sava Alessia Iacoblev Selena
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 7-9 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 7-9 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 7-9 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 16-19 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 16-19 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 16-19 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 10-12 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 7-9 ani
Lucica Elena Vrabie  0740594698 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/117/file_2c0a497f_0e9873d5d0deddf9377d27504226dc4dabfa1393.mp3 Ciocaltei Daniela Ramona
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/117/file_2c0a497f_5272acf2379ec894a31753f3b85b03ec9809f7fd.mp3 Ciocaltei Daniela Ramona
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Lungu Sabina Elena- Diana e Atteone.mp3 Lungu Sabina Elena
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Lungu Sabina Elena- variation pas de trois -Swan lake .mp3 Lungu Sabina Elena
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/117/file_2c0a497f_fd74a2f8f6482d6f8dbbdc47d7083b4c6fdf40d5.mp3 Lungu Sabina Elena
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Lungu Sabina Elena- Hungarian Dance .mp3 Lungu Sabina Elena
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Iordachi Maria Carla- Vida .mp3 Iordachi Carla Maria
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Iordachi Maria-Carla-variatie Giselle .mp3 Iordachi Maria Carla
Secțiunea I – Dans Clasic soliști La Esmeralda – Cesare Pugni.mp3 Palade Teodora Maria
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Cimpeanu Daria Stefania-Odile’s variation – Tchaikovsky.mp3 Cimpeanu Daria Stefania
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Cimpeanu Daria Stefania- Lyrical Dance-Je suis Malade .mp3 Cimpeanu Daria Stefania
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Colea Bianca Maria-dans liric Say Goodbye.mp3 Colea Bianca Maria
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Ababei Andreea Gabriela-Variation Odalisque Pas de trois.mp3 Ababei Andreea Gabriela
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pas DEsclave Variation.mp3 Ababei Andreea Gabriela
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Ababei Andreea Gabriela-Gypsi dance .mp3 Ababei Andreea Gabriela
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Fiica lui faraon.mp3 Serea Denisa Monalisa
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/117/file_2c0a497f_9675f4b1497c9c078a95bd44efb21403830bd3ef.mp3 Totolici Cristina Oana; Miron Maria Gabriela; Rosca Crina Cecilia; Colea Bianca Maria
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Duo Voces Ballet Art -sailor girls- Lungu Sabina Elena si Ciocaltei Daniela Ramona .mp3 Lungu Sabina Elena; Ciocaltei Daniela Ramona
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori VOCES BALLET ART-La Bayadere – Act I – Dance of the Persian Slaves .mp3 Lungu Sabina Elena; Ciocaltei Daniela Ramona; Totolici Cristina Oana; Stircu Lorna Teodora; Epure Ioana Aurelia; Iordachi Maria Carla; Colea Bianca Maria; Miron Maria Gabriela
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori KIDS VOCES BALLET ART-swan lake-act II-valse des cygnes .mp3 Busuioc Elena;Cinepa Verde Antonia; Filimon Laura Maria; Palade Teodora Maria; Miron Alexia Ioana; Olea Iarina; Bejinaru Ilinca; Bolborea Maria Andreea; Zurba Ariana Denisa; Tiron Cristina Maria
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Sicilian Tarantella.mp3 Busuioc Elena;Cinepa Verde Antonia; Filimon Laura Maria; Palade Teodora Maria; Miron Alexia Ioana; Olea Iarina; Bejinaru Ilinca; Bolborea Maria Andreea; Zurba Ariana Denisa; Tiron Cristina Maria
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Cristina Kemendi 0744568060 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Natalia Kemendi – Liliac Fairy.mp3 Natalia Ioana Kemendi
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 13-15 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 13-15 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 10-12 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Soare Stefan 0722736860 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/122/file_967bfc7c_5ca52c1f43e4d70f5e6ab81d9d385acb44ff9220.mp3 ANA MARIA ZLATESCU
Secțiunea I – Dans Clasic SOFIA BOTNAR 3 -The Sleeping Beauty Op 66 – Variation 5B – Fairy Of The Golden VineVC.mp3 SOFIA BOTNAR
Secțiunea I – Dans Clasic melodie_38: DIDI – Die Kleine Kellenfee.mp3 DIANA VANCEA
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/122/file_967bfc7c_6e8a7574f41ab3bfde4362be4bd822121a40b6c9.mp3 SOFIA BOTNAR, ANA MARIA BACIU
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio RUSESC-Sofia & Ana.mp3 SOFIA BOTNAR, ANA MARIA BACIU
Secțiunea I – Dans Clasic soliști TONIA-Paquita-Variation no 5 Minkus.mp3 TONIA CIORTOLOMAN
Secțiunea I – Dans Clasic soliști TONIA-ZANA Liliac.mp3 TONIA CIORTOLOMAN
Secțiunea I – Dans Clasic soliști AMP-Mireille – FLAMES OF PARIS.mp3  ANA MARIA POTECEA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/122/file_967bfc7c_3250461ae19319af421ef3e7d61f1a6a64b4d824.mp3 ANA MARIA POTECEA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști PETRA 2 Shade – Bayadere.mp3 PETRA STOIAN
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 05-PETRA-Paquita Variation 9.mp3 PETRA STOIAN
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști TONIA – porticoVC.mp3 TONIA CIORTOLOMAN
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/122/file_967bfc7c_51a44e8aff834803f0e656a28067aa4c57db6069.mp3 ANA MARIA POTECEA
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 23-LARA-Vida.mp3 LARA STERE
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști ALEXIA TUNCU – IntrospectiveVC.mp3 ALEXIA TUNCU
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio DUO – tigranVC.mp3 ANASTASIA IONITA-MIRUNA MIHAILESCU
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 25-GR F- DesordreVC.mp3 Anastasia M. Ionita Maria Ioana Sumedrea Adela Adriana Sumedrea Ionela Maria Ionita Alexandra M Enache Ingrid Vanesa Talchiu Salma Nouri Iordachioaie Smaranda E Serban Miruna Mihailescu Maria Ariana Hila Anna Sofia Bosca Alecsia Teo Mihalache
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 37-GR E- Valsul celor 1001 de nopti.mp3 Ana Maria Zlatescu Andrada M Carstea Aida Ciobanu Catalina Voicu (KITY) Maria Neacsu Ana Maria Baciu Maria Teodora Turbatu Ruxandra Fratila Ania Stoian Sofia Stoian Timea Bacu Ilinca Medianu
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 7 pitici.mp3 Anastasia M. Ionita 2-Smaranda E Serban 3-Maria Ioana Sumedrea 4-Adela Adriana Sumedrea 5-Ionela Maria Ionita 6-Alexandra M Enache 7-Ingrid Vanesa Talchiu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Greceanu Florina Codruta 0726539525 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Greceanu Florina Codruta 0726539525 Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Greceanu Florina Codruta 1
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști I’m only human.mp3 Greceanu Florina Codruta 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Ilie Radulescu 0748 189 143 Hobby Categoria 13-15 ani  

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Sweet.mp3 Răchită Andreea 1
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 10-12 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 10-12 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 10-12 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 13-15 ani
Daniela Carmen Popescu 0745577991 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 23. Esmeralda 1_Emma Dumi.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Amorasul.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Viorita.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Keep_silent_Emma.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști All_That_Jazz.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Carmen_Emma.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști Pastorita_Dumitrasc_Emma.mp3 Dumitrasc Emma Isabelle
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Sugarplum Fairy_lung_Isabel Jianu.mp3 Jianu Isabell
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11. Russsian Style_Jianu.mp3 Jianu Isabell
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10. Zana_Candorii_Roman Maria.mp3 Roman Maria
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 5. Pasarea_albastra.mp3 Stefan Daria
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Story – What About Us_Pink.mp3 Stefan Daria
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 16. Kitry_Act III.mp3 Oprea Maya
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Talisman.mp3 Teiosanu Maria
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști Sandra_Dua Lipa – New Rules_scurt.mp3 Cuturela Sandra
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 3. Dans Chinezesc_Teiosanu.mp3 Teiosanu Maria Cuturela Sandra
 Secțiunea I – Dans Clasic soliști 23. Esmeralda_Bianca Ciocirlan.mp3 Ciocirlan Bianca
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Voice – Everybody Wants To Rule The World_scurt.mp3 Ciocirlan Bianca
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 2. Caro Emerald – A Night Like This.mp3 Ciocirlan Bianca
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Let her go_scurt.mp3 Ciocirlan Bianca
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 20. Elements – Lindsey Stirling_scurt.mp3 Ciocirlan Ilinca
Secțiunea I – Dans Clasic soliști 6. Violence Fairy.mp3 Voicu Marta
Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 3. Spanish_Dance_Marta Voicu.mp3 Teiosanu Maria Voicu Marta Cuturela Sandra Mihaescu Denisa Potorac Daria
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup mic: quartet / qvintet Aristocrat Cats.mp3 Teiosanu Maria Voicu Marta Cuturela Sandra Mihaescu Denisa Potorac Daria
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Cioian Alina_Indian Style.mp3 Cioian Alina
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio The_Road_Jack_de facut audio.mp3 Ciocirlan Bianca Ciocirlan Ilinca Tone Dora
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Dana Constantinescu 0752213755 Pre-profesional
Categoria Preprofesional Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Categoria 15-16 ani Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Perfect match.mp3 Mara Constantinescu, data nastere: 12.02.2005 Catinca Zamfirescu, data nastere: 08.08.2002
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 5-6 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 5-6 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 7-9 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 10-12 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 10-12 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 10-12 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 13-15 ani
Geanina Sion 0763658467 Hobby Categoria 13-15 ani

 

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Rednex’Oh Suzanna’.mp3 Basarab Carla Cristofan Diana Băcanu Mihaela Cazacu Andra Chirvase Bianca Frangulea Ilona Iacomi Maria Racoviță Maria Onose Bianca
Secțiunea VII – Open soliști Let me entertaine you (solo Ilona).mp3 Frangulea Ilona
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie grup: 6-12 dansatori Sandu Andreea Comșa Ioana Cotoranu Ștefania David Iulia Dingă Rebeca Furcilă Delia Pațilea Bianca Serea Eveline Toma Sabina
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori Avatar-I see you & Bun up the dance.mp3 Sion Roberta Berbeci Ingrid Budescu Crina Vede Irina Dunăreanu Alexia Gornescu Andreea Lazăr Briana Ladaru Maria Mândru Cristina Popa Alesia Vătăman Adela
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial duet/trio Candy Man- trio.mp3 Sion Roberta Ladaru Maria Vede Irina
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Sia- Bird set free.mp3 Darie Denisa
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio BURN- grupa WE ARE.mp3 Apostol Ana Croitoru Marina
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Lindsey Stirling- Mirage(solo Denisa).mp3 Sion Denisa
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Oana Elena Rusu  0757327035 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Elena Rusu  0757327035 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Micuta Poloneza.mp3 Jugaru Livia Ioana
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Balerina Girl.mp3 Jugaru Livia Ioana
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 5-6 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 7-9 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 10-12 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 10-12 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 13-15 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 16-19 ani
Daniel Pricop 0740417695 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/132/file_accc69c7_d927f2377a59d2573c6c4c054662c893873a8298.mp3 1.Pop Ilinca 2.Negulici Daria 3.Sintea Maia 4.Muresianu Maia 5.Nitu Sara 6.Pop Ioana 7.Szabo Ema 8.Beraru Antonia 9.Ciobanu Maia 10.Cimpoes Alexandra 11.Taraboanta Luca 12.Ivan Ema
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/132/file_accc69c7_1f13882d166b7d3102c0ef04f2e6500d22fd0128.mp3 1.Duminica Raul 2.Onitescu Ioana 3.Olah Andreea 4.Radu Alex 5.Lungu Andreea 6.Grigorean Rebeca 7.Florescu Teodora 8.Suvei Diana 9.Filat Alexandru 10.Antofe Stefan 11.Serban Daria 12.Tene Ionut 13.Schencker Alexandru 14.Muntean Leila 15.Istrate Stefania 16.Visan Giulia
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/132/file_accc69c7_4964352e9a5cd17f25252cb1a2eb91adf1f0e090.mp3 1.Radu Alex 2.Schencker Alex 3.Muntean Leila 4.Grigorean Rebeca 5.Tivga Oana 6.Arinton Yasmina 7. Petrescu Daria 8.Tiberean Delia
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori Power Crew.mp3 1.Ciopala Georgiana 2.Ghimbasan Diana 3.Rusu Maria 4.Burlacu Bianca 5.Iliescu Andreea 6.Cristea Andreea 7.Berghea Sarah 8.Beleaua Cezara 9.Avarvarei Maria
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori EXCES urban style.mp3 1.Biro Eva 2.Constantin Sofia 3.Serban Alexandra 4.Pop Madalina 5.Alpanoaie Alexandra 6.Alpanoaie Stefania 7.Bhatti Amna 8.Rusu Bianca 9.Neacsu Sara 10.Moldovan Alexia 11.Branescu Simina 12.Puiu Miruna 13.Gabor Maria
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori STAR FIX urban.mp3 1.Ploscaru Raluca 2.Munteanu Amalia 3.Stanciu Adela 4.Gaitan Ramina 5.Mihul Andreea 6.Dorin Ana Maria 7.Florescu Sara 8.Croitoru Carina 9.Comaromi Sorana 10.Patronic Roxana 11.Buca Mara 12.Ciumas Iulia 13.Popescu Daria 14.Moga Alexandra 15.Dinu Anisia
Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori Shadow’D open show.mp3 1. Andone Vlad 2.Andone Radu 3.Haiduc Ramona 4.Paraschiv Ionut 5.Busilea Lorena 6.Grapa Evelin 7.Beresoaie Renata
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori Shadow’D urban style.mp3 1. Andone Vlad 2.Andone Radu 3.Haiduc Ramona 4.Paraschiv Ionut 5.Busilea Lorena 6.Grapa Evelin 7.Beresoaie Renata 8.Neacsu Rebeca
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 5-6 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 5-6 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 5-6 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 10-12 ani
Oana Floriea 0756318284 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Little swans -grupa Martha Graham.mp3 1. Karina Balaur 2. Maria Barbu 3. Bianca Nechita 4. Amalia Ursei 5. Vanessa Ababei 6. Ioana Samoil 7. Catalina Ioana Pahomi 8. Anastasia Cretu 9. Diana Ciobanu 10. Mara Popusoi 11. Sara Timofte 12. Teodora Babuta 13. Evelyne Ichim 14. Diandra Fenechiu 15. Bianca Panainte 16. Alexia Schiopu
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Oana Floriea Ballet School Waltz of Snowflakes – grupa Maria Taglioni.mp3 1. Sofia Enache 2. Ana Pricopoaia 3. Anastasia Vacaru 4. Bianca Panainte 5. Adelina Gavrilescu 6. Miruna Nazare 7. Alexia Schiopu 8. Stefana Giurgica 9. Eliza Cozariuc 10. Alexia Stan 11. Iris Cotae 12. Sofia Nechifor 13. Adela Vasile 14. Karina Baragau 15. Rebecca Cristoreanu 16. Rebecca Branzei 17. Miruna Padurariu 18. Sofia Mititelu 19. Maria Ciubotariu 20. Bianca Maria Achirei 21. Karina Balaur
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Oana Floriea Ballet School Entrance of swans – grupa Sylvie Guillem.mp3 1. Sofia Enache 2. Alessia Chiscan 3. Karina Baragau 4. Natalia Velea 5. Alexandra Stipan 6. Iris Cotae 7. Sofia Stiglet 8. Ecaterina Anghel 9. Sofia Silistra 10. Sofia Mititelu 11. Bianca Achirei 12. Anastasia Vacaru 13. Bianca Panainte 14. Alexia Stan 15. Miruna Nazare 16. Rebeca Aonofriesei 17. Maia Pauca 18. Ana Maria Spiridon
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat mai mult de 13 dansatori Oana Floriea Ballet School-Dans de caracter-Greek Dance-P.mp3 1. Sofia Enache 2. Alessia Chiscan 3. Karina Baragau 4. Natalia Velea 5. Alexandra Stipan 6. Iris Cotae 7. Sofia Stiglet 8. Ecaterina Anghel 9. Sofia Silistra 10. Sofia Mititelu 11. Bianca Achirei 12. Anastasia Vacaru 13. Bianca Panainte 14. Alexia Stan 15. Miruna Nazare 16. Rebeca Aonofriesei 17. Maia Pauca 18. Ana Maria Spiridon 19. Ana Pricopoaia 20. Karina Balaur
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Oana Floriea Ballet School-Dans clasic-Blue Waltz-Maya Plisetkaya.mp3 1. Daria Mihaila 2. Anastasia Berezenco 3. Medeea Amazilitei 4. Cezara Pichiu 5. Iarina Puscasu 6. Teodora Hura 7. Maria Spaiuc 8. Briana Cernat 9. Amalia Apetroaie 10. Ivona Alexandru 11. Maria Tarnoveski 12. Breonna Gatu 13. Ilaria Istrati 14. Anya Magda 15. Eva Ciobanu 16. Ilinca Murariu 17. Melisa Lisenchi 18. Patricia Ionescu
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat mai mult de 13 dansatori Oana Floriea Ballet School-Dans de Caracter-Tarantella Napoletana-P.mp3 1. Daria Mihaila 2. Anastasia Berezenco 3. Medeea Amazilitei 4. Cezara Pichiu 5. Iarina Puscasu 6. Teodora Hura 7. Maria Spaiuc 8. Briana Cernat 9. Amalia Apetroaie 10. Ivona Alexandru 11. Maria Tarnoveski 12. Breonna Gatu 13. Ilaria Istrati 14. Anya Magda 15. Eva Ciobanu 16. Ilinca Murariu 17. Melisa Lisenchi 18. Patricia Ionescu
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Oana Floriea Ballet School Fairy Doll Variation.mp3 Medeea Amazilitei
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Oana Floriea Ballet Scool-DUO-Candy Cane Miruna si Ana.mp3 Miruna Nazare Ana Pricopoaia
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Oana Floriea Ballet School Fairy Doll Variation.mp3 Ana Pricopoaia
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Esmeralda – solo.mp3 Rebeca Aonofriesei
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Sugar Plum Fairy – Natalia Velea.mp3 Natalia Velea
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Esmeralda – solo.mp3 Bianca Ciobanu
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Oana Floriea Ballet School – Harlequinade – Ilaria Istrati.mp3 Ilaria Istrati
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Don Quixote – Kitri Variation – Petipa – Katya Preiser – HD.mp3 TOMA ANA LARA
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Petre Bianca Michaela 0742428532 Hobby Categoria 10-12 ani
Petre Bianca Michaela 0742428532 Hobby Categoria 10-12 ani
Petre Bianca Michaela 0742428532 Hobby Categoria 10-12 ani
Petre Bianca Michaela 0742428532 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Don Quixote – Kitri Variation – Petipa – Katya Preiser – HD.mp3 TOMA ANA LARA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Esmeralda Variation Music Soundtrack.mp3 TOMA ANA LARA
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pyotr Ilyich Tchaikovsky Swan Lake 23 No 13 Danses des cygnes b Moderato assai Molto piu mosso.mp3 SZEL EMESE MARIA
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Tchaikovsky Waltz of the Flowers Järvi Berliner Philharmoniker.mp3 TOMA ANA LARA SIDA IOANA MIHAELA BOTEZATU STEFANIA DOBOS REBECA DAIANA PURZA EMANUELA CEDITA FRANTESCU ANA MARIA BLABOLI SCARLETT BUN MARIA ELISABETA MOLNAR VANESSA ANABELLA SZEL EMESE MARIA SAHIN ELENA GUL BALACEANU CARLA MARIA VICTORIA
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 7-9 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 16-19 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Maria Vlad 0720504002 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Solo-Andreea Vasile.mp3 Vasile Andreea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști sand lavinia oprea.mp3 Lavinia Oprea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Solo -Alexandra Oprea.mp3 Alexandra Oprea
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio duo river.mp3 Alexandra Oprea Lavinia Oprea
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Odalisque Variation Anghel Maria.mp3 Anghel Maria Antonia
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști colaj final maria paradise.mp3 Anghel Maria Antonia
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori Grup-Girls Squad-Mtv.mp3 Nitu Raluca Bott Alexandra Rahmani Patrisia Andries Alexandra VAsile Andreea Anghel Maria Popescu Delia Taicutoiu Bianca
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori Grup-Girls Squad-Lirical.mp3 Nitu Raluca Bott Alexandra Rahmani Patrisia Andries Alexandra VAsile Andreea Anghel Maria Popescu Delia Taicutoiu Bianca Alexandra Oprea Lavinia Oprea
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 5-6 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 7-9 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria +19 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 13-15 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 16-19 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 16-19 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 13-15 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 10-12 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 10-12 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 16-19 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 13-15 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 16-19 ani
Gabriela Ionescu 0722363737 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori Minardo StreetDance.mp3 Ștefania Dobre Dragoș Onilov Teodora Sima Mara Constantinescu Bianca Costache Erica Plăvițu Irina Savin Rebeca Gheorghe
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori eMotion Crew.mp3 Gabriela Larisa Luca Beatrice Stoica Sara Iscru Denisa Ciobanu Maria Alexia Drăgan Alexandru Paniță
Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial duet/trio Duo-Bboy-Tricksters Crew.mp3 Alexandru Constantin Eduard Iekeli Horst
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști Solo Clau Yeshua’s Warrior.mp3 Claudia Țîrlea
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști Solo Brandu Earth Dance.mp3 Brândușa Gabriela Ștefănescu
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Solo Brandu Walking Away.mp3 Brândușa Gabriela Ștefănescu
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet Shadows quartet.mp3 Brândușa Gabriela Ștefănescu Claudia Țîrlea Adela Wurtz Andreea Iulia Balea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet Grup Contemp Helping hands.mp3 Alexia Maria Dobre Claudia Țîrlea Adela Maria Wurtz Andreea Iulia Balea Ruxandra Dincă
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Solo Adela Holding On.mp3 Adela Maria Wurtz
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Solo Adriana Happy without me.mp3 Adriana Meaucă
Secțiunea VII – Open soliști Solo Clau Overwhelmed.mp3 Georgiana Claudia Țîrlea
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Solo Brandusa-Rising.mp3 Brândusa Gabriela Ștefănescu
Secțiunea VII – Open grup mic: quartet / qvintet Majorete – Shake It Off1.mp3 Ana Vasile Catalina Silivestru Larisa Apostolescu Ingrid Munteanu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 7-9 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 7-9 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 7-9 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 7-9 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 10-12 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 10-12 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 16-19 ani
Mirela Besheva 359886170712 Hobby Categoria 16-19 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Lilac_Fairy_variation.mp3 Ema Mitreva
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Cinderella_variation.mp3 Ema Mitreva
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Dance of the Friends _Sleeping Beauty.mp3 Bilyana Milosheva, Niya Ivanova
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Tea_dance.mp3 Bilyana Milosheva, Niya Ivanova
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Danse_East.mp3 Viktoria Lilova
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști RUSSIAN DANCE.mp3 Viktoria Lilova
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 01 Medora_variation.mp3 Elvira Nikolova
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști Second_shade.mp3 Elvira Nikolova
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Roxana Morosanu Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Roxana Morosanu Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști DON QUIJOTE -PREPROFESIONAL CLASIC.mp3 Roxana Morasanu
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CONTEMP QUERER- PREPROFESIONAL CONTEMP.mp3 Roxana Morasanu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Gina Morosanu Pre-profesional Categoria 15-16 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio Diferente.mp3 Roxana Morasanu Codruta Greceanu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Ana Cristina Dumitru 0766778234 Hobby Categoria 13-15 ani
Ana Cristina Dumitru 0766778234 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 90. COPPA DANCE.mp3 Dumitru Ana Cristina
Secțiunea VII – Open soliști VIS NEIMPLINIT.mp3 Dumitru Ana Cristina

Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 90. COPPA DANCE.mp3 Dumitru Ana Cristina
Secțiunea VII – Open soliști VIS NEIMPLINIT.mp3 Dumitru Ana Cristina
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Florian Laurentiu Burtan 0773300106 Hobby Categoria 10-12 ani
Florian Laurentiu Burtan 0773300106 Hobby Categoria 10-12 ani
Florian Laurentiu Burtan 0773300106 Hobby Categoria 13-15 ani
Florian Laurentiu Burtan 0773300106 Hobby Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat  formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/144/file_4da36205_ca7d39a4bb267ba2074dfd1c34fb28427e480567.mp3 1. ALFARES AMIRA 2. ANDREI BIANCA 3. BITCA MAYA-MARIA 4. DUMITRU IRINA 5. LETCANU MARIAN 6. MOLDOVEANU ALEXANDRA 7. PADURARU ANDRA 8. SIANU FLORENTINA 9. STRATULAT ALEXANDRU 10. TUDORACHE- PIRLOAGA BIANCA 11. FOTACHE RUXANDRA 12. NICOLAE LARISA 13. CELEA KIRA 14. MAGEARU EVELINA 15. BUTOI MARIA- DANIELA 16. STOICA IRINA – NICOLETA 17. OPINCARU ANDREEA 18. BARBU DIANA 19. BADEA ROXANA 20. IORGU RAISA 21. DIACONESCU MARIA 22. DUMITRASCU CATALINA – ELENA 23. BOZDORO ANDREI Coregraf: Burtan Laurentiu Florian
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern  formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/144/file_4da36205_d63af947bd6d12c33f2f62542106b4e3b7ce9f42.mp3 1. ALFARES AMIRA 2. ANDREI BIANCA 3. BITCA MAYA-MARIA 4. DUMITRU IRINA 5. LETCANU MARIAN 6. MOLDOVEANU ALEXANDRA 7. PADURARU ANDRA 8. SIANU FLORENTINA 9. STRATULAT ALEXANDRU 10. TUDORACHE- PIRLOAGA BIANCA 11. FOTACHE RUXANDRA 12. NICOLAE LARISA 13. CELEA KIRA 14. MAGEARU EVELINA 15. BUTOI MARIA- DANIELA 16. STOICA IRINA – NICOLETA 17. OPINCARU ANDREEA 18. BARBU DIANA 19. BADEA ROXANA 20. IORGU RAISA 21. DIACONESCU MARIA 22. DUMITRASCU CATALINA – ELENA 23. BOZDORO ANDREI Coregraf: Burtan Laurentiu Florian
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/144/file_4da36205_a452e89e43aa6617bbaca7a5080354c47802c1de.mp3 Nr.cart. Nume si prenume 1. Chimigea Briana 2. Constantina Elena 3. Dinita Fabiana 4. Ghimboase Alexandra 5. Mai Laura 6. Nicolae Issabella 7. Nita Larisa 8. Oprea Vlad 9. Stan Luiza 10. Letcanu Marian 11. Bozdoro Andrei 12. Stratulat Alexandru 13. Mai Bianca 14, Stanciu Bianca
Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori Casa de Cultura Voluntari DANCEISALL-Rabda Inima.mp3 Nr.cart. Nume si prenume 1. Chimigea Briana 2. Constantina Elena 3. Dinita Fabiana 4. Ghimboase Alexandra 5. Mai Laura 6. Nicolae Issabella 7. Nita Larisa 8. Oprea Vlad 9. Stan Luiza 10. Letcanu Marian 11. Bozdoro Andrei 12. Stratulat Alexandru 13. Mai Bianca 14, Stanciu Bianca
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Mihail Patuleanu 0724363281 Hobby Categoria 7-9 ani
Mihail Patuleanu 0724363281 Hobby Categoria 7-9 ani
Mihail Patuleanu 0724363281 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Snowflackes dance Târgovişte.mp3 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILA BEATRICE PARVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINTOIU SARA SONTEA ANTONIA ELIZA IOANA GEORGESCU ELIZA FLORENTINA IANCU TARBA MARIA
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 9.Confession.mp3 TANASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 2.Spring Waltz.mp3 TANASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 5-6 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 10-12 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 10-12 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 10-12 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 10-12 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Jaqueline Bratu 0727024726 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori Dansul Soriceilor_2’41′(La fille).mp3 Luca Ovaciuc Ana Mazilu Irina Arefte Alexia Dinca Sara Cozariu Raluca Popescu Diana Dinu Sofia Cozariu Evelyn Cazanaru Mina Rautu Katia Iancu
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Dansul Broscutelor (Ocean and Pearls).mp3 Ingrid Arefte Alisia Istodor Maria Nita Alexia Florea Anastasia Danoiu Mina Rautu Anastasia Maftei Eric Elisei Irina Arefte Arya Lutu Anais Tipar Luca Ovaciuc Carla Radulescu Bianca Zaharescu Alexia Dinca Ana Mazilu Anisia Costea Ania Dumitru Maruca Iliuta Thomas Zapucioiu
Secțiunea I – Dans Clasic mai mult de 13 dansatori Dansul florilor (Corsarul-gradina) taiat amplif.mp3 Katia Iancu Daria Cautis Sara Cozariu Raluca Popescu Diana Dinu Mara Gamfaleanu Alexia Florea Anastasia Jumbei Alexia Ionica Karla Albescu Clara Fedorovici Ruxandra Babu Sofia Cozariu Daria Craciun Georgia Baldea Elena Apostu Sara Lazarescu Delia Dragomir Irina Cheng
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Birds – trio.mp3 Raluca Popescu Sara Cozariu Irina Cheng
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Cupidon_1min_Mara_P.mp3 Mara Gamfaleanu
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Cupidon_Anastasia_P.mp3 Anastasia Jumbei
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Odalisque-Anastasia Jumbei_1’1_P.mp3 Anastasia Jumbei
Secțiunea I – Dans Clasic soliști La fille mal gardee_Sara M.mp3 Sara Cozariu
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Le Corsaire – Pas d’esclaves_Raluca_15%.mp3 Raluca Popescu
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Papusa (Coppelia) – Daria Craciun.mp3  Daria Crăciun
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Pasarea albastra_0’55”_Delia_P.mp3 Delia Dragomir
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Raluca Rotarescu 0723689744 Hobby Categoria 10-12 ani
Raluca Rotarescu 0723689744 Hobby Categoria 10-12 ani
Raluca Rotarescu 0723689744 Hobby Categoria 10-12 ani
Raluca Rotarescu 0723689744 Hobby Categoria 10-12 ani
Roberta Berceanu 0721646171 Pre-profesional Categoria 13-15 ani
Roberta Berceanu 0721646171 Pre-profesional Categoria 13-15 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Esmeralda Variation .mp3 Dutu Antonia Letitia
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Gramophone.mp3 Dutu Antonia Letitia
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști Fisarmonica allegra tarantella.mp3 Dutu Antonia Letitia
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori Tchaikovsky – Swan Lake – III. Spanish Dance – Part 68.mp3 Dutu Antonia Letitia Lazar Elena Irina Cojocaru Irina Maria Lionte Ramona Elena Arrabito Giorgia Calin Daria Andreea Tandica Denisa Elena
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Lorde – Liability (DawnFoxes.com) 00_00_05-00_02_05.mp3 Berceanu Roberta
Secțiunea VII – Open soliști Billie Eilish – COPYCAT (Audio) 00_00_00-00_02_01.mp3 Berceanu Roberta
Nume Phone No Divizia
Catinca Zamfirescu 0733788911 Pre-profesional
Categoria Preprofesional Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Categoria 15-16 ani Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști ENDLESS CATINCA Z.mp3 Catinca Zamfirescu
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Sussana Pott Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant B 7-8 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 7-9 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria 11-12 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 7-9 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 7-9 ani
Sussana Pott Pre-profesional Categoria Aspirant A 9-10 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 7-9 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sussana Pott Hobby Categoria 5-6 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio CAB –Classical Academy of Ballet, UNDERNEATH THE SKIN, Pre-professional Section II Duet-Trio, P.mp3 Lara Leal,Filipe Busel
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio CAB–Classical Academy of Ballet, KITRI’s DUET, Pre-professional Duet, Section I, P.mp3 Lara Leal,Leonor Santos
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio CAB- Classical Academy of Ballet, PAS DE TROIS FROM FAIRY DOLL, Pre-professional Trio Section I S, M.mp3 Lara Leal (birth date 02-12-2007) Leonor Santos (birth date 18-01-2008) Filipe Busel (birth date 02-04-2007)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio CAB-Classical Academy of Ballet, GLOBAL WARMING, Pre-professional Trio Section II, M.mp3 Lara Leal (birth date 02-12-2007) Leonor Santos (birth date 18-01-2008) Filipe Busel (birth date 02-04-2007)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio CAB–Classical Academy of Ballet, PLAY TIME, Hobby Section II Duet-Trio, P.mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Laura Sanders (birth date 11-06-2012) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Leonor Santos, FEARLESS, Pre-profissional Section II, P.mp3 Leonor Santos (birth date 18-01-2008)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Lara Leal, ESMERALDA VARIATION, Pre Profissional Section S I, P.mp3 Lara Leal (birth date 02-12-2007)
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio CAB–Classical Academy of Ballet, ARABIAN DANCE, Hobby Section IV Duet-Trio, M.mp3 Laura Sanders (birth date 11-06-2012) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio CAB–Classical Academy of Ballet, LITTLE STRAWBERRIES, Hobby Section I Duet-Trio, P.mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Filipe Busel, THE THING, Pre-profissional Section II, M (1).mp3 Filipe Busel (birth date 02-04-2007)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Leonor Santos, KITRY VARIATION, Pre-profissional Section I S, M.mp3 Leonor Santos (birth date 18-01-2008)
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio CAB–Classical Academy of Ballet, PUSSY CATS, Hobby Section V Duet-Trio, M.mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Leonor Santos, SWANHILDA, Pre-profissional Section I, M.mp3 Leonor Santos (birth date 18-01-2008)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Lara Leal, BEYOND THE VEIL, Pre-profissional Section II, P.mp3 Lara Leal (birth date 02-12-2007)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Leonor Almeida, ARACNOPHOBIA, Hobby Section II, P.mp3 Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Lara Leal, RAYMONDA VARIATION ,Pre-profissional Section I, P.mp3 Lara Leal (birth date 02-12-2007)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Leonor Almeida, CLASSICAL VARIATION, Hobby Section I, M.mp3 Leonor Almeida (birth date 17-08-2010)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Laura Sanders, VOYAGE, Hobby Section II, M.mp3 Laura Sanders (birth date 11-06-2012)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Laura Sanders, RED RIDDING HOOD, Hobby Section I Solo, M.mp3 Laura Sanders (birth date 11-06-2012)
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Catarina Bykadorova, PIPPI LONGSTOCKINGS, Hobby Section V, M.mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011)
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști CAB–Classical Academy of Ballet, Catarina Bykadorova, ARABIAN DANCE, Hobby Section IV, M (1).mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Catarina Bykadorova, THE SHAPE OF WATER, Hobby Section II, P (1).mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști CAB-Classical Academy of Ballet, Catarina Bykadorova, ESMERALDA VARIATION, Hobby Section I, P (2).mp3 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011)
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 13-15 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 13-15 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 10-12 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 16-19 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 16-19 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 10-12 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 10-12 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 10-12 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 13-15 ani
Camelia Preotu 0724564934 Hobby Categoria 10-12 ani
Eugenia Stegaru 0729249931 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Shelter .mp3 Alexandru Mara
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Unspocken Words .mp3 Berceanu Roberta
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști The Fog .mp3 Ionescu Catalina
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Forgive .mp3 Preotu Anastasia
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Lost&Found.mp3 Preotu Anastasia
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Fear.mp3 Chira Denisa
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet I Origins.mp3 Popa Irina Dumitru Maia Toporcea Erica Ionescu Catalina Preotu Anastasia
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio The Photography.mp3 Chira Denisa Alexandu Mara Ionescu Catalina
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori White Poem.mp3 Chira Denisa Criveanu Alexandra Dumitru Maia Grigoriu Dora Ionescu Catalina Pascu Diana Popa Irina Preotu Anastasia Toporcea Erica
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Nereide.mp3 Alexandru Mara Chira Denisa Dumitru Maia Grigoriu Dora Bratu Ioana Ionescu Catalina Pascu Diana Popa Irina Toporcea Erica
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Miko Fogarty, 16, Moscow IBC 2013 Gold Medalist Final Round – Esmeralda –[AudioTrimmer.com] (1) (1).mp3 Ioniță Georgiana
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Eugenia Stegaru 0729249931 Hobby Categoria 10-12 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Miko Fogarty, 16, Moscow IBC 2013 Gold Medalist Final Round – Esmeralda –[AudioTrimmer.com] (1) (1).mp3 Ioniță Georgiana
Nume Phone No Divizia Categoria hobby Categoria Preprofesional
Tudor Adrian Tutuianu 0731349193 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Tudor Adrian Tutuianu 0731349193 Pre-profesional Categoria 13-14 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Baryshnikov Don Quixote-1.mp3 Tutuianu Tudor Adrian 1 Don Quijote
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Take Me To Church-Cut.mp3 Tutuianu Tudor Adrian 1 Take Me To Church
Nume Phone No Divizia Categoria hobby
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 5-6 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 7-9 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 7-9 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 7-9 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 7-9 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 13-15 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 13-15 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 13-15 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 13-15 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 10-12 ani
Dorina Popa 0726421631 Hobby Categoria 7-9 ani
Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Melodie Nume Participanti Numar Participanti Numele Dansului
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Little ballerinas- Carolina si Alexandra.mp3 Lacatus Carolina / Bordea Alexandra 2 Little Ballerinas ( Dans din POZA)
Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/149/file_ebbc3a63_2b58cddfe1cdbc4d60d8b3d0b733579545dd95d0.mp3 Panaitescu Stefania / Crijanovschi Ioana 2 Piefke und Pufke Polka ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Scufita Rosie Anghelache Andra.mp3 Anghelache Andra 1 Scufita Rosie ( Dans din POZA)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Torn Anghelache Andra.mp3 Anghelache Andra 1 Torn( Dans din Muzica)
Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/149/file_72b56bd9_fd6f8c2eb3c73138e977090c3d7fb79f4aa4a9c2.mp3 Anghelache Andra/ Geanta Andreea 2 Dream It Possible( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio Variatia Prietenelor.mp3 Anghelache Andra / Geanta Andreea 2 Variatia Prietenelor( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Variatie Pas De Trois Lacul Lebedelor Geanta Andreea.mp3 Geanta Andreea 1 Variatie Pas De Trois – Lacul Lebedelor ( Dans din POZA)
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Sally s Dance Geanta Andreea.mp3 Geanta Andreea 1 Sally’s Dance ( Dans din POZA)
Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio Two Happy Mice.mp3 Motoroiu Ingrid / Lamba Teodora 2 Two Happy Mice ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/149/file_72b56bd9_3b90a9a755843794db9b6f04f9682efee898bea7.mp3 Morar Teodora 1 Variatie Cupidon ( Dans din POZA)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști Battles Spirit.mp3 Morar Teodora 1 Battle’s Spirit ( Dans din POZA)
Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști Boogie Woogie Motoroiu Ingrid.mp3 Motoroiu Ingrid 1 Boogie Woogie ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Spring Fairy Neagu Carolina.mp3 Neagu Carolina 1 Spring Fairy ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Variatie Pas de Trois 2nd Lacul Lebedelor Dragus Miruna.mp3 Dragus Miruna 1 Variatie Pas De Trois – Lacul Lebedelor ( Dans din Poza)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Big Swan Senes Clara.mp3 Senes Clara 1 Big Swan ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/149/file_72b56bd9_5f5d47ccf6b8ae4678ce687ffc3cac652d317e9e.mp3 Senes Clara 1 Clara’s Dance ( Dans din POZA)
Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști Purity Ionica Stefania.mp3 Ionica Stefania 1 Purity ( Dans din Muzica)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști https://lebadadecristal.dance/wp-content/uploads/ultimatemember/149/file_72b56bd9_996d68d1441941bbd2516e1ba03e0862971701a0.mp3  Bogza Sara 1 Variatie Paquita ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic soliști Variatie ODALISQUE Gurbet Aydonia.mp3 Gurbet Aydonia 1 Variatie Odalisque ( Dans din POZA)
Secțiunea I – Dans Clasic 6-12 dansatori Primavara.mp3 GRUP ALLEGRO Geanta Andreea/ Anghelache Andra/ Ionica Stefania / Motoroiu Ingrid/ Bogza Sara/ Senes Clara/ Lamba Teodora/ Crijanovschi Ioana/ Dragus Miruna /Panaitescu Stefania/ Gurbet Aydonia 11 Primavara( Dans din MUZICA)
Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori Believer Grup Ensemble.mp3 GRUP ENSEMBLE Cîltan Miriam/ Butmalai Sofia/ Cârciu Sofia/ Cojocaru Serena/ Anghel Bianca/ Hogea Emma/ Șinc Emilia/ Ivan Carina / David Ana Maria 9 Believer ( Dans din POZA)
%d bloggers like this: