HOBBY ZIUA 2

Categoria 10-12 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
280 Corina Alexandra Terteliu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:30:00 Gamzatti Variatia La Bayadera Compozitor L.Mincus Coreograf Marius Petipa
281 Marin Maia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:32:21 Odalisque variation Odalisque variation
282 Teodora Florea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:34:42 La fille mal gardée Catalina Tudor
283 Mihalache Daria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:37:03 Harlequiniade Harlequiniade
284 Stania Alexia Ioana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:39:24 Kitri actul 3 Coregrafie clasica
285 Alecsia Lazarescu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:41:45 Paquita Variation Catalina Tudor
286 Bucur Gabriela Andrada Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:44:06 Pasarea albastra Coregrafie clasica
287 Corina Alexandra Terteliu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:46:27 Odillia Variatia Swan Lake Compozitor Tchaikovsky Coreograf Mariu Petipa
288 Ksenia Dolinina Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:48:48 Esmeralda Variatia din Esmeralda Compozitor Pugni Coreograf Marius Petipa
289 GHEORGHE TEODORA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:51:09 BAYADERA CLASICA
290 Voicu Dalia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:53:30  Kitri,act1 Sanda Iliescu
291  Dragomirescu Anna-Mateea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:55:51 Variation from Harlequinade Violeta Captari
292 Corina Alexandra Terteliu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:58:12 Gamzatti Variatia La Bayadera Compozitor Mincus Coreograf Marius Petipa
293 Teodora Florea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:00:33 Paquita Variation Catalina Tudor
294 Alecsia Lazarescu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:02:54 Zana violentei Catalina Tudor
295 Coman Daria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:05:15 Strange Feeling Elena Zmfirescu
296 Ana Udroiu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:07:36 Zana Liliac Beatrice Uscatu
297 Daria Lazar Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:09:57 Variatie Bayadera Gamzatti Coregrafia Clasica
298 Fabian Miriam Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:12:18 Dans Clasic – variația Quitri actul III varianta scurtă, muzica Ludwig Minkus Ana Macovei
299 Isabel Stoica Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:14:39 Zana Liliac – Frumoasa din padurea adormita Ramona Palade
300 Lungu Sabina Elena Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:17:00 Diana variation Lucica Elena Vrabie
301 DARIA MARIA ENE Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:19:21 “COPPELIA” POZA INAINTE DE MUZICA Ene Nicoleta
302 DARIA ALEXIA NEAGOE Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:21:42 “CIPOLLINO” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
303 ILEANA POPESCU Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:24:03 “CORSARUL” POZA INAINTE DE MUZICA Ene Nicoleta
304 ANA MARIA POTECEA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:26:24 VAR GRAND PAS CLASIC Soare Stefan
305 DELIA ANTONESCU Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:28:45 “DANS RUSESC” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
306 TONIA CIORTOLOMAN Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:31:06 VAR PAQUITA Soare Stefan
307 Isabel Stoica Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:33:27 Printesa Florina – Frumoasa din padurea adormita Ramona Palade
308 Lungu Sabina Elena Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:35:48 variation pas de trois-Swan lake Lucica Elena Vrabie
309 Cimpeanu Daria Stefania Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:38:09 Odile’s variation Lucica Elena Vrabie
310 TOMA ANA LARA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:40:30 DON QUIJOTE – KITRI VARIATION PETRE BIANCA MICHAELA
311 Serea Denisa Monalisa Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:42:51 Fiica lui faraon Lucica Elena Vrabie
312 TONIA CIORTOLOMAN Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:45:12 ZANA LILIAC Soare Stefan
313  ANA MARIA POTECEA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:47:33 VAR MIREILLE-FLACARILE PARISULUI Soare Stefan
314 Jianu Isabell Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:49:54 Sugar Plum Fairy Popescu Daniela Carmen
315 Bianca Ciobanu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:52:15 Esmeralda Oana Floriea
316 TOMA ANA LARA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:54:36 ESMERALDA VARIATION PETRE BIANCA MICHAELA
317 SZEL EMESE MARIA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:56:57 LACUL LEBEDELOR – ODETTE VARIATION PETRE BIANCA MICHAELA
318 Mara Gamfaleanu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:59:18 Amorasul Jaqueline Bratu
319 Sara Cozariu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:01:39 Variatie din “La fille mal gardee” Jaqueline Bratu
320 Raluca Popescu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:04:00 Variatie din “CORSARUL” – Pas d’esclaves Jaqueline Bratu
321 Dutu Antonia Letitia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:06:21 La Esmeralda Jaqueline Bratu
322 Ioniță Georgiana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:08:42 Esmeralda variație
323 Geanta Andreea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:11:03 Variatie Pas De Trois – Lacul Lebedelor ( Dans din POZA) Popa Dorina
324 Morar Teodora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:13:24 Variatie Cupidon ( Dans din POZA) Popa Dorina
325 Neagu Carolina Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:15:45 Spring Fairy ( Dans din POZA) Popa Dorina
326 Dragus Miruna Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:18:06 Variatie Pas De Trois – Lacul Lebedelor ( Dans din Poza) Popa Dorina
327  Bogza Sara Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:20:27 Variatie Paquita ( Dans din POZA) Popa Dorina
328 1.Dragulescu Ana 2.Gheorghiu Raluca Oana 3.Mihaescu Ioana Ana Maria Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:30:00 Exercitiu de Gratie Violeta Captari
329 DARIA MARIA ENE DARIA ALEXIA NEAGOE ANA MARIA IVAN Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:32:21 “FATA CU ULCIORUL” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
330 Lungu Sabina Elena; Ciocaltei Daniela Ramona Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:34:42 sailor girls Lucica Elena Vrabie
331 Raluca Popescu Sara Cozariu Irina Cheng Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:37:03 Birds Jaqueline Bratu
332 Anghelache Andra / Geanta Andreea Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:39:24 Variatia Prietenelor( Dans din POZA) Popa Dorina
333 1.Ghetea Ana Maria 2.Enascuta Mara 3.Zarcan Alexia 4.Spataru Bianca Georgiana Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 08:41:45 Iarna Violeta Captari
334 Totolici Cristina Oana; Miron Maria Gabriela; Rosca Crina Cecilia; Colea Bianca Maria Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 08:44:06 dance of the little swans Lucica Elena Vrabie
335 DARIA ALEXIA NEAGOE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU DARIA MARIA ENE SELENA ANDREEA ATIMOFTIOAIE ILINCA MARITA ANA MARIA IVAN MARA MIHAELA TUDOR ANA NICOLETA CIUCIU Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:46:27 “KITRI” POZA INAINTE DE MUZICA Ene Nicoleta
336 1.GRUDINSKI TEONA 2.POIATĂ MARA-IOANA 3.CRISTEA IARINA- MARIA 4.BREBULEȚ DENISA- ADRIANA 5.PAVĂL ISABELLA-MARIA 6.PÂRLEA MARA Ansamblul de Asociatia Reverence Bacau Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:48:48  VALSUL ORELOR PROF.SIMONA BAICU
337 1.Dragulescu Ana 2.Buzea Smaranda 3.Olteanu Teodora Ariana 4.Gheorghiu Raluca Oana 5.Curelariu Andreea Katinca 6.Alexe-Ressler Isadora 7.Biholar Madalina Ioana 8.Mogos Maria Alexandra 9.Trinca Alexia-Daria 10.Teodosiu Sofia Andana 11.Mihaescu Ioana Ana Maria 12.Cranta Ruxandra Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:51:09 Valsul Domnitelor Violeta Captari
338 ALESSIA GRECU MAIA LUNGU ALEXANDRA ANDREEA CHIRIAC AMALIA PERJU SIMONA ZAHARIA MADALINA PLATON MARIA MUNTEANU Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:53:30 ATTITUDE SENIOR Loredana-Georgiana Rotaru
339 Barbu Eliza,Craioveanu Thea,Crînguşi Ana,Cruceru Rebeca,Iacobescu Antonia,Iordache Alexia,Moise Adriana,Prunescu Mara,Soare Maya Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:55:51 Princess Mihaela Ramona Titov
340 1. Plosca Ayana 2. Bene Arabela 3. Casoni Sofia 4. Nagy Karina 5. Crețu Alexa 6. Darnici Victoria 7. Nistor Flavia 8. Fărcășanu Eleonora 9. Dumitraș Dariana 10. Fabian Miriam Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 08:58:12 Dans Clasic, Muzica Ricardo Drigo (din baletul La Bayader) Ana Macovei
341 ADELA DAVIDESCU ANA MARIA IVAN ANA NICOLETA CIUCIU DARIA ALEXIA NEAGOE DARIA MARIA TOMA DARIA MARIA ENE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU SELENA ELENA ATIMOFTIOAIE Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:00:33 “CIOCARLIA” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
342 Lungu Sabina Elena; Ciocaltei Daniela Ramona; Totolici Cristina Oana; Stircu Lorna Teodora; Epure Ioana Aurelia; Iordachi Maria Carla; Colea Bianca Maria; Miron Maria Gabriela Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:02:54 Dance of the persian slaves Lucica Elena Vrabie
343 GRUP ALLEGRO Geanta Andreea/ Anghelache Andra/ Ionica Stefania / Motoroiu Ingrid/ Bogza Sara/ Senes Clara/ Lamba Teodora/ Crijanovschi Ioana/ Dragus Miruna /Panaitescu Stefania/ Gurbet Aydonia Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:05:15 Primavara( Dans din MUZICA) Popa Dorina
344 1.Dragulescu Ana 2.Buzea Smaranda 3.Olteanu Teodora Ariana 4.Gheorghiu Raluca Oana 5.Curelariu Andreea Katinca 6.Alexe-Ressler Isadora 7.Biholar Madalina Ioana 8.Mogos Maria Alexandra 9.Trinca Alexia-Daria 10.Akdag Pinar 11.Teodosiu Sofia Andana 12.Cranta Ruxandra 13.Mihaescu Ioana Ana Maria 14.Cozmeci Adina Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:07:36 Filigranna Violeta Captari
345 DIANA MIRFU ANASTASIA JUVERDEANU PATRICIA ROIU ERICA IONEL CRISTINA NECHITA DARIA BOHAN ILINCA STANCU MAIA NECULAU TEODORA ARSENI INA COSTINCEANU TEODORA GHERGHE DARIA TOADER EVA SALCIANU ALEXIA ONOSE BRIANA CORLATAN MELISSA MALES Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:09:57  HAPPY STEPS JUNIOR ROTARU LOREDANA – GEORGIANA
346 ADELA DAVIDESCU ANA MARIA IVAN ANA NICOLETA CIUCIU CONSTANTIN STAN ANASTASIA DARIA ALEXIA NEAGOE DARIA MARIA TOMA DARIA MARIA ENE DELIA ANTONESCU ILEANA POPESCU MARIAN SCHIOPU ANDREEA MARITA ILINCA MURAT ALESSIA ZEINA RUSU RIANNA MARIA SAVULESCU IOANA SELENA ANDREEA ATIMOFTIOAIE TUDOR MARA MIHAELA ARIANA TEODORA SITARU Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:12:18 “IARNA” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
347 Marinescu Maria Elena Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:14:39 Zâna de argint Adaptare după Marius Petipa
348 Buzan Jiman Ingrid Maria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:17:00 Fiica lui D’Artagnan Anca Mihaela Roman
349 Stroe Iulia Letiția Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:19:21 Dans spaniol Anca Mihaela Roman
350 Fotu Ioana Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:21:42 Esmeralda Coregrafie clasica
351 Zevadin Sara Ayana Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:24:03 Pas de quatre Coregrafie clasica
352 Andrei Teodora Ioana Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:26:24 Fata faraonului Coregrafie clasica
353 Clenciu Cristiana Iustina Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:28:45 Fata faraonului Coregrafie clasica
354 Groza Flavia Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:31:06 Zana liliac,act3 Sanda Iliescu
355 Prajea Daria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:33:27 Fairy Doll Loredana Nicola
356 Roman Maria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:35:48 Candory Variation Popescu Daniela Carmen
357 1.Dragomirescu Anna-Mateea 2.Tanasescu Ana Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio 09:38:09 Pizzicati Violeta Captari
358 1.GRUDINSKI TEONA 2.POIATĂ MARA-IOANA 3.CRISTEA IARINA- MARIA 4.BREBULEȚ DENISA- ADRIANA 5.PAVĂL ISABELLA-MARIA 6.PÂRLEA MARA – Ansamblul de Asociatia Reverence Bacau Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) grup: 6-12 dansatori 09:40:30 BAYADERE PROF.SIMONA BAICU
359 Alecsia Lazarescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:42:51 Madness Catalina Tudor
360 IOANA ADELA CRACIUN Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:45:12 TURNING TABLES Angelica Elena Mihale
361 Zirbo Monica Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:47:33 Till the End Silvia Mauritiu
362 Dinu Maria Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:49:54 Face a la mer Silvia Mauritiu
363 Dulica Alina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:52:15 Transformation Silvia Mauritiu
364 Alecsia Lazarescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:54:36 Who I want to be Catalina Tudor
365 ADELA DAVIDESCU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:56:57 “STEPPE” INTRARE CU MUZICA Ene Nicoleta
366 Talpau Francesca Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:59:18 Believer Florentina Stefan
367 TONIA CIORTOLOMAN Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:01:39 PORTICO Soare Stefan
368 ANA MARIA POTECEA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:04:00 NEVER ENDING STORY Soare Stefan
369 LARA STERE Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:06:21 VIDA Soare Stefan
370 ALEXIA TUNCU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:08:42 INTROSPECTIVE Soare Stefan
371 Dutu Antonia Letitia Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:11:03 The Black Veil Rotarescu Raluca
372 Ionescu Catalina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:13:24 The Fog Elena Zamfirescu
373 Chira Denisa Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:15:45 Fear Elena Zamfirescu
374 Morar Teodora Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:18:06 Battle’s Spirit ( Dans din POZA) Popa Dorina
375 Zirbo Monica Zirbo Adela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:20:27 My shadow Silvia Mauritiu
376 DARIA MUSCARI SI IOANA CRACIUN Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:22:48 CAN’T STOP US Angelica Elena Mihale
377 Sara Ayana Zevdin Teodora Ioana Andrei Clenciu Cristiana Iustina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:25:09 Lost girls – poza Elisabeth Pandichi Lux
378 Ilinva Vranceanu Ale Ciorsac Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:27:30 Dans Modern Elena Ciorsac
379 ANASTASIA IONITA-MIRUNA MIHAILESCU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:29:51 TIGRAN Soare Stefan
380 Chira Denisa Alexandu Mara Ionescu Catalina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:32:12 The Photography Elena Zamfirescu
381 Zirbo Monica Dinu Maria Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 10:34:33 Myself and I Silvia Mauritiu
382 IOANA CRACIUN,DARIA MUSCARI,ALEXANDRA VOICU,LAVINIA ENCICA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 10:36:54 LIKE THE WIND Angelica Elena Mihale
383 Lakatus Natalia(8 ani), Kovacs Iulia(7 ani), Preoteasa Alisa(9 ani), Toma Andrei(9 ani), Veis Denisa(9 ani), Damian Ana(9 ani), Damian Lorena(11 ani), Szekely Timea(7 ani), Bodo Denisa(10 ani), Taru Jasmina(10 ani), Oprea Karla(12 ani), Lazar Sophie(7 ani). Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 10:39:15 You are the reason Voicu Teodorescu Andreea Elena
384 Popa Irina Dumitru Maia Toporcea Erica Ionescu Catalina Preotu Anastasia Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 10:41:36 I Origins Elena Zamfirescu
385 Zirbo Monica Zirbo Adela Dinu Maria Vasile Sonia Pascu Alesia Visoiu Sofia Crai Ciocairlan Daria Purcaroiu Carla Dutulescu Iris Dutulescu Crina Dulica Alina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 10:43:57 Human Eucalyptus Silvia Mauritiu
386 Alexandru Mara Chira Denisa Dumitru Maia Grigoriu Dora Bratu Ioana Ionescu Catalina Pascu Diana Popa Irina Toporcea Erica Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 10:46:18 Nereide Elena Zamfirescu
387 1. ALFARES AMIRA 2. ANDREI BIANCA 3. BITCA MAYA-MARIA 4. DUMITRU IRINA 5. LETCANU MARIAN 6. MOLDOVEANU ALEXANDRA 7. PADURARU ANDRA 8. SIANU FLORENTINA 9. STRATULAT ALEXANDRU 10. TUDORACHE- PIRLOAGA BIANCA 11. FOTACHE RUXANDRA 12. NICOLAE LARISA 13. CELEA KIRA 14. MAGEARU EVELINA 15. BUTOI MARIA- DANIELA 16. STOICA IRINA – NICOLETA 17. OPINCARU ANDREEA 18. BARBU DIANA 19. BADEA ROXANA 20. IORGU RAISA 21. DIACONESCU MARIA 22. DUMITRASCU CATALINA – ELENA 23. BOZDORO ANDREI Coregraf: Burtan Laurentiu Florian Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern formație: mai mult de 13 dansatori 10:48:39 rupa: X-Mio Dance Melodia : Nentorii Burtan Laurentiu Florian
388 Dragoi Teodora Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 10:51:00 Thousand years Thousand years
389 Teodora Florea Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 10:53:21 Balada Catalina Tudor
390 Alecsia Lazarescu Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 10:55:42 Heal The World Catalina Tudor
391 IOANA ADELA CRACIUN Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 10:58:03 NOSTALGIA Angelica Elena Mihale
392 ALEXANDRA VOICU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:00:24 HEART OF GOLD Angelica Elena Mihale
393 Ana Udroiu Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:02:45 Memory Beatrice Uscatu
394 Prajea Daria Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:05:06 Titanium Loredana Nicola
395 Neacşu Carina Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:07:27 Hurt Loredana Nicola
396 Talpau Francesca Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:09:48 Bird set free Florentina Stefan
397 Lungu Sabina Elena Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:12:09 To build a home Lucica Elena Vrabie
398 Cimpeanu Daria Stefania Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:14:30 Je suis malade Lucica Elena Vrabie
399 Colea Bianca Maria Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:16:51 Say goodbye Lucica Elena Vrabie
400 Darie Denisa Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:19:12 Bird free Geanina Sion
401 Adela Maria Wurtz Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:21:33 Holding On Brândușa Gabriela Ștefănescu
402 Mihalache Daria Marin Maia Bercu Silvana Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 11:23:54 Bond Girls Bond Girls
403 Voicu Dalia,Groza Flavia,Milescu MM Jojo Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 11:26:15 Free black cherries Camelia Radu
404 Catinca Petrescu Alecsia Lazarescu Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 11:28:36 Ever Fallen In Love Catalina Tudor
405 Anghelache Andra/ Geanta Andreea Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 11:30:57 Dream It Possible( Dans din POZA) Popa Dorina
406 Alexia Maria Dobre Claudia Țîrlea Adela Maria Wurtz Andreea Iulia Balea Ruxandra Dincă Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 11:33:18 Helping Hands Brândușa Gabriela Ștefănescu
407 Talpau Francesca Stan Andreea Stoian Cristina Dumbrava Raluca Moga Sara Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 11:35:39 Hit the road Jack Florentina Stefan
408 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 11:38:00 Flying Wings Antoaneta Paraschiv
409 Alexia Maria Dobre Georgiana Claudia Țîrlea Adela Maria Wurtz Andreea Iulia Balea Ruxandra Dincă Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 11:40:21 Helping Hands Gabriela Ionescu
410 Talpau Francesca Moga Sara Stoian Cristina Stan Andreea Dumbrava Raluca Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup mic: quartet / qvintet 11:42:42 Hit the road Jack Florentina Stefan
411 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Alisia Nica Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori 11:45:03 Mercy Antoaneta Paraschiv
412 Viktoria Lilova Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:47:24 Dance of the East M. Besheva
413 Stoian Cristina Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:49:45 Ciocarlia Florentina Stefan
414 Lungu Sabina Elena Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:52:06 hungaryan dance Lucica Elena Vrabie
415 Jianu Isabell Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:54:27 Russian Style Popescu Daniela Carmen
416 Dutu Antonia Letitia Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:56:48 Tarantella Rotarescu Raluca
417 Viktoria Lilova Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:59:09 Russian dance from Swan Lake M. Besheva
418 Corina Alexandra Terteliu ,Ecaterina Maria Nicolae Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 12:01:30 Dans Spaniol Compozitor Tchaikovsky Coreograf Svetlana Zotina
419 Bica Andreea Olteanu Ana Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 12:03:51 Mandrutele Mihaela Ramona Titov
420 Panaitescu Stefania / Crijanovschi Ioana Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 12:06:12 Piefke und Pufke Polka ( Dans din POZA) Popa Dorina
421 Marinescu Maria Elena Gogu Sara Ioana Gogan Bianca Ioana Cheznoiu Antonia Melisa Constantin Francesca Maria Stroe Iulia Letiția David Elena Sophia Buzan Jiman Ingrid Maria Ciocănescu Daria Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 12:08:33 Passodoble Anca Mihaela Roman
422 Bercu Silvana Mihalache Daria Marin Maia Sandu Narcisa Rosoiu Diana Rosoiu Ariana Serban Daria Piriianu Briana Goia Ioana Lipu Delia Petre Loredana Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 12:10:54 Bollywood Bollywood
423 Lakatus Natalia(8 ani), Kovacs Iulia(7 ani), Preoteasa Alisa(9 ani), Toma Andrei(9 ani), Veis Denisa(9 ani), Damian Ana(9 ani), Damian Lorena(11 ani), Szekely Timea(7 ani), Bodo Denisa(10 ani), Taru Jasmina(10 ani), Oprea Karla(12 ani), Lazar Sophie(7 ani). Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 12:13:15 Dicta mamo chi bari Voicu Teodorescu Andreea Elena
424 Dutu Antonia Letitia Lazar Elena Irina Cojocaru Irina Maria Lionte Ramona Elena Arrabito Giorgia Calin Daria Andreea Tandica Denisa Elena Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 12:15:36 Dans Spaniol Rotarescu Raluca
425 CANTUNIARI ADELA CROITORU MAIA FRATICA MARIA MENAGI YASEMIN POPESCU DARIA FRANT ELENA DOBRE SOFIA POPESCU MARA CALIN MALINA VISANICA ANDREEA NENCIU ERIKA CIULIAN MIRUNA MIRCEA COSMINA DUMITRU BIANCA ANCA IRINA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 12:17:57 LATINO ENERGY ELENA OPREA VALENTINA OPREA
426 BANOVICI MARIA BOBE DARIA CANAVEA ALEXIA ELENA CIOATARA ANDRA COMANESCU SABINA CRISTIAN SARA DAVID MIHAELA DAVID BIANCA DAON AMALIA KANARI GHEORGHIA CHRISTINA LOLOIU ŞTEFANIA MATEESCU ANA MARIA PATRAS ADELINA PAVĂL RENATA PETRACHE ANTONIA RĂTESCU LORENA ROSU CRISTINA SIDOROF ANA MARIA CRISTINA TURLACU IOANA TIBA SARAH TĂNASE CLARA TANASE MIRUNA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 12:20:18 SARBA CA LA NOI TUDORITA BORO
427 BALHA EVA PAPP BERNADETTE KOCKIS NOEMI BURLAC MARIA ILIE KARINA ANDARAS ERIKA GECSE RENATA IAMBOR MELINDA PAHONE LARISA PAHONE DENISA CAMPEANU AIMEE CIMPOAIE AMALIA BRANZA MELISA VIRVA DORA STANCIU ABIGEL Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 12:22:39 DANS EVREIESC TRUPA KITTY POPUTOAIA ANCA
428 Andreea Diana Baciu Antonia Gabriela Boros Rahela-Marilena Damaschin Adriana-Ioana Eremiea Elena Raluca Gheorghe Patricia-Briana Gheorghe Rebecca Nicoleta Halja Stefania Madalina Ion Maria Amalia Mitu Ioana-Cristina Mitroi Miruna Nicole Olaru Ana-Maria-Cristina Popescu Elena Marina Petre Rebeca Mihaela Obada Alexandra-Andreea Vasile Maria Denisa Vasilache Cleopatra Ana Maria Baltes Daria-Maria Pastaeru Daria Melania Maria Maruntelu Roxana Cleopatra Oprica Andreea Alexandra Georgescu Emma Ingrid Giuroiu Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 12:25:00 Dans din Dobrogea Dans din Dobrogea
429 1. ALFARES AMIRA 2. ANDREI BIANCA 3. BITCA MAYA-MARIA 4. DUMITRU IRINA 5. LETCANU MARIAN 6. MOLDOVEANU ALEXANDRA 7. PADURARU ANDRA 8. SIANU FLORENTINA 9. STRATULAT ALEXANDRU 10. TUDORACHE- PIRLOAGA BIANCA 11. FOTACHE RUXANDRA 12. NICOLAE LARISA 13. CELEA KIRA 14. MAGEARU EVELINA 15. BUTOI MARIA- DANIELA 16. STOICA IRINA – NICOLETA 17. OPINCARU ANDREEA 18. BARBU DIANA 19. BADEA ROXANA 20. IORGU RAISA 21. DIACONESCU MARIA 22. DUMITRASCU CATALINA – ELENA 23. BOZDORO ANDREI Coregraf: Burtan Laurentiu Florian Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 12:27:21 Trupa: Junii Din Voluntari Melodia: Mahala del Rei Burtan Laurentiu Florian
430 Clara Briscan Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 12:29:42 La rumba di scunizzi Beatrice Uscatu
431 Stoian Cristina Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 12:32:03 Dance of the sugar Florentina Stefan
432 Popa Roberta Dragoi Teodora Ratescu Sidonia Vlad Patricia Ciobanu Antonia Grigore Andreea Manole Andreea Balan Ioana Lungu Miruna Dragan Adelin Ratescu Sabin Cornea Sebastian Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 13:15:00 Rio de Janeiro show Rio de Janeiro show
433  Barbu Eliza Craioveanu Thea Crînguşi Ana Cruceru Rebeca Iacobescu Antonia Iordache Alexia Moise Adriana Prunescu Mara Soare Maya Costache Maria Bica Andreea Olteanu Ana Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 13:17:21 Bum Bum Mihaela Ramona Titov
434 Sion Roberta Berbeci Ingrid Budescu Crina Vede Irina Dunăreanu Alexia Gornescu Andreea Lazăr Briana Ladaru Maria Mândru Cristina Popa Alesia Vătăman Adela Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 13:19:42 Avatar Geanina Sion
435 BANOVICI MARIA BOBE DARIA CANAVEA ALEXIA ELENA COMANESCU SABINA CRISTIAN SARA DAVID MIHAELA DAVID BIANCA DAON AMALIA KANARI GHEORGHIA CHRISTINA LOLOIU ŞTEFANIA MATEESCU ANA MARIA PATRAS ADELINA PAVĂL RENATA PETRACHE ANTONIA RĂTESCU LORENA SIDOROF ANA MARIA CRISTINA TURLACU IOANA TIBA SARAH TĂNASE CLARA Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 13:22:03 BUCURIA DANSULUI IN RITM DE TUDORITA BORO
436 1. Chitescu ilinca 2. Gheorghe Maya 3. Ivascu Andreea 4. Manessi Serena 5. Mihalache Stefania 6. Moldoveanu Bianca 7. Murarusi Medeea 8. Radu Beatrice 9. Radulescu Diana 10. Serbanescu Bianca 11. Suhai Madalina 12. Valeanu Rebeca 13. Vlad Bianca 14. Vlad Emma Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 13:24:24 Descendentii PAULA MITRU
437 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU,REBECCA CINTEANU,SILVANA NEGURITA,DARIA MUSCARI,IOANA CRACIUN,ALEXANDRA VOICU,LAVINIA ENCICA,RARES MIHALE Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 13:26:45 LIVE LOVE LEARN DANCE Angelica Elena Mihale
438 Costache Maria Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 13:29:06 Star Mihaela Ramona Titov
439 Neacşu Carina Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 13:31:27 Diamonds Loredana Nicola
440 Dumbrava Raluca Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 13:33:48 Money Florentina Stefan
441 Geanta Andreea Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 13:36:09 Sally’s Dance ( Dans din POZA) Popa Dorina
442 Ana Udroiu, Caterina Casaburi Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio 13:38:30 Maybe this time Beatrice Uscatu
443 BARGAN ANDREEA GHEORGHE ARIANA GHEORGHE TEODORA POPESCU CLARA TOPORAN DANIELA SAULEA MARA Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 13:40:51 TANGO  OLIMPIA CHETA
444 YASMINA SIMIONICA BRIANA CORLATAN INA COSTINCEANU ILINCA STANCU ALEXANDRINA DARIESCU ELENA MOCANU DENISA VIERU COSMINA HORDILA ALESSIA COZMA DARIA TOADER NICOLE IANCU MELISSA MALES ALEXIA ONOSE Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater formație: mai mult de 13 dansatori 13:43:12  HAPPY TAP- SINGING IN THE RAIN Loredana-Georgiana Rotaru
445 1.Ghidia Delia 2.Dumitrescu Mara 3.Pantazi Karina 4.Togan Amelia 5.Hondrea Olivia 6.Vladut Olivia 7.Cristea Andreea Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 13:45:33 KiDance TRIB Dansul va incepe din POZA ”P” Andra Pricope
446 ALEXANDRA VOICU Secțiunea VII – Open soliști 13:47:54 JUNGLE Angelica Elena Mihale
447 Georgiana Claudia Țîrlea Secțiunea VII – Open soliști 13:50:15 The Warrior Gabriela Ionescu
448 Daria Lazar Secțiunea VII – Open soliști 13:52:36 Harem Beatrice Uscatu
449 Olivia Hondrea – Amelia Togan – Mara Dumitrescu – Andreea Cristea – Karina Pantazi – Olivia Vladut – Delia Ghidia Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 13:54:57 KiDance Tribe Andra Pricope
450 ALEXANDRA VOICU Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial soliști 13:57:18 LIKE A LADY Angelica Elena Mihale
451 ale ciorsac Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial soliști 13:59:39 Ale Ciorsc
452 Sion Roberta Ladaru Maria Vede Irina Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial duet/trio 14:02:00 Candy Man Geanina Sion
453 Ariadna Enachi Ana Pletea Artene Crina Clara Oprescu Lavinia Doboseru Anton Patricia Sandra Pindaru Sebastian Salati Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 14:04:21 Mambo style Andrada Roman
454 1.Ciopala Georgiana 2.Ghimbasan Diana 3.Rusu Maria 4.Burlacu Bianca 5.Iliescu Andreea 6.Cristea Andreea 7.Berghea Sarah 8.Beleaua Cezara 9.Avarvarei Maria Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 14:06:42 Power Crew Pricop Daniel
455 1.Biro Eva 2.Constantin Sofia 3.Serban Alexandra 4.Pop Madalina 5.Alpanoaie Alexandra 6.Alpanoaie Stefania 7.Bhatti Amna 8.Rusu Bianca 9.Neacsu Sara 10.Moldovan Alexia 11.Branescu Simina 12.Puiu Miruna 13.Gabor Maria Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori 14:09:03 Nume dans: uranb style Nume trupa :EXCES Pricop Daniel

Pauza

Categoria 13-15 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
456 Senes Clara Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:00:00 Clara’s Dance ( Dans din POZA) Popa Dorina
457 PETRA STOIAN Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:02:21 VAR PAQUITA Soare Stefan
458 Bercu Silvana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:04:42 Coppelia Coppelia
459 Tanasescu Ana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:07:03 Variation Dulcinea Violeta Captari
460 PETRA STOIAN Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:09:24 VAR BAYADERA -2 SHADE Soare Stefan
461 Anghel Maria Antonia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:11:45 Odalisque Maria Vlad-scoala: Ballet Dance Studio Heart&Soul
462 Senes Clara Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:14:06 Big Swan ( Dans din POZA) Popa Dorina
463 Gurbet Aydonia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 15:16:27 Variatie Odalisque ( Dans din POZA) Popa Dorina
464 Neacşu Carina Prajea Daria Bîzdoacă Andreea Zuican Maria Tănăsoiu Raisa Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 15:18:48 Carmen Loredana Nicola
465 1.Dan Andreea Alexandra 2.Tanasescu Ana 3.Dragomirescu Anna-Mateea 4.Cucu-Oancea Maruca 5.Radulescu Alexandra 6.Vythoulkas Helena Denise 7.Ghetea Ana Maria 8.Enascuta Mara 9.Zarcan Alexia 10.Andrei Ioana Alexandra Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 15:21:09 Valsul Orelor Violeta Captari
466 TOMA ANA LARA SIDA IOANA MIHAELA BOTEZATU STEFANIA DOBOS REBECA DAIANA PURZA EMANUELA CEDITA FRANTESCU ANA MARIA BLABOLI SCARLETT BUN MARIA ELISABETA MOLNAR VANESSA ANABELLA SZEL EMESE MARIA SAHIN ELENA GUL BALACEANU CARLA MARIA VICTORIA Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 15:23:30 SPARGATORUL DE NUCI – VALSUL FLORILOR PETRE BIANCA MICHAELA
467 Anais Agi-Ali Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:25:51 Gamzatti Coregrafie clasica
468 Milescu Mariamagdalena Jojo Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:28:12 Zana liliac,prolog Sanda Iliescu
469 Bizdoaca Andreea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:30:33 Esmeralda Loredana Nicola
470 Zuican Maria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:32:54 Kitri Loredana Nicola
471 Tănăsoiu Raisa Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:35:15 Paquita Loredana Nicola
472 RAFFAELA STEFANIA RUSU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:37:36  “GISELLE” Ene Nicoleta
473 Ciocănescu Daria Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:39:57 Claunul artist Anca Mihaela Roman
474 Anais Agi Ali Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:42:18 The mask – poza Elisabeth Pandichi Lux
475  INA COSTINCEANU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:44:39 SAVE ME Loredana-Georgiana Rotaru
476 Catinca Petrescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:47:00  I’ll Be Good Catalina Tudor
477 DARIA CRISTIANA MUSCARI Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:49:21 CAGE OF BONES Angelica Elena Mihale
478 Răchită Andreea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:51:42  Hope Ilie Radulescu
479 Berceanu Roberta Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:54:03 Liability Nicola Loredana
480 Alexandru Mara Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:56:24 Shelter Elena Zamfirescu
481 Berceanu Roberta Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:58:45 Unspoken Words Elena Zamfirescu
482 INA COSTINCEANU BRIANA CORLATAN Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 16:01:06 DUO SHADOW Loredana-Georgiana Rotaru
483 Apostol Ana Croitoru Marina Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 16:03:27 Burn Geanina Sion
484 Brândușa Gabriela Ștefănescu Claudia Țîrlea Adela Wurtz Andreea Iulia Balea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 16:05:48 Shadows Brândușa Gabriela Ștefănescu
485 Constantin Cristina Elena Nedelcu Iulia Maria Velicu Serena Ștefania Radu Alexandra Marinela Stan Nicola Mihaela Coscai Ramona Elena Tănase Yasmin Cristina Tănase Melisa Valentina Oriș Alexandra Roxana Cheznoiu Alexia Maria Tirelli Carla Cojocaru Laura Gabriela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 16:08:09 Culori Anca Mihaela Roman
486 1.Dan Andreea Alexandra 2.Tanasescu Ana 3.Dragomirescu Anna-Mateea 4.Cucu-Oancea Maruca 5.Radulescu Alexandra 6.Vytoulkas Helena Denise 7.Ghetea Ana Maria 8.Enascuta Mara 9.Zarcan Alexia 10.Andrei Ioana Alexandra 11.Spataru Bianca Georgiana Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 16:10:30 Pe aripi de vis Violeta Captari
487 Chira Denisa Criveanu Alexandra Dumitru Maia Grigoriu Dora Ionescu Catalina Pascu Diana Popa Irina Preotu Anastasia Toporcea Erica Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 16:12:51 White Poem Elena Zamfirescu
488 Brândușa Gabriela Ștefănescu Georgiana Claudia Țîrlea Andreea Iulia Balea Adela Maria Wurtz Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 16:15:12 Shadows Gabriela Ionescu
489 Lavinia Oprea Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:17:33 In my mind Maria Vlad- scoala:Ballet Dance Studio Heart&Soul
490 Anghel Maria Antonia Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:19:54 Paradise Maria Vlad-scoala: Ballet Dance Studio Heart&Soul
491 DARIA CRISTIANA MUSCARI Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:22:15 NO MORE TEARS Angelica Elena Mihale
492  INA COSTINCEANU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:24:36 ROXANE Loredana-Georgiana Rotaru
493 Catinca Petrescu Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:26:57 Who I Am Catalina Tudor
494 Bizdoaca Andreea Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:29:18 Blank page Loredana Nicola
495 SILVANA NICOLA NEGURITA Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:31:39 JAZZ IN PARIS Angelica Elena Mihale
496 Bizdoaca Andreea Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:34:00 Firework Loredana Nicola
497 DARIA CRISTIANA MUSCARI Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:36:21 THERE COMES YOU Angelica Elena Mihale
498 Zuican Maria Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:38:42 Say something Loredana Nicola
499 Tănăsoiu Raisa Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:41:03 Chandelier Loredana Nicola
500 Sion Denisa Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:43:24 Mirage Geanina Sion
501 Ionica Stefania Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:45:45 Purity ( Dans din Muzica) Popa Dorina
502 Nitu Raluca Bott Alexandra Rahmani Patrisia Andries Alexandra VAsile Andreea Anghel Maria Popescu Delia Taicutoiu Bianca Alexandra Oprea Lavinia Oprea Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori 16:48:06 Lie Ciocarlie Maria Vlad-scoala Ballet Dance Studio Heart&Soul
503 Cioian Alina Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 16:50:27  Indian Style Popescu Daniela Carmen
504 Stan Nicola Mihaela Radu Alexandra Marinela Tănase Yasmin Cristina Tănase Melisa Valentina Tirelli Carla Velicu Serena Ștefania Nedelcu Iulia Maria Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 16:52:48 Dans Rusesc Adaptare după Igor Moiseyev
505 CRISTACHE BIANCA MARASESCU MAYA BARBULESCU GABRIELA BURLACU ALEXANDRA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA BERILA AMALIA RADU ANDREEA PAVELESCU MARA PARVULESCU ALEXIA VRABIE MIRUNA POPOVICI MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 16:55:09 TRUPA: THE FEVER DANSUL: FEVER SHOW ELENA OPREA VALENTINA OPREA
506 1.Afrasinei Andreea 2.Albu Daria 3.Chitescu Ilinca 4.Georgescu Ioana 5.Gheorghe Delia 6. Gheorghe Maya 7. Ivascu Andreea 8.Ilie Alexandra 9.Ionescu Daria 10.Manessi Serena 11.Mihalache Stefania 12. Moldoveanu Bianca 13. Murarusi Medeea 14. Petre Alexandra 15.Radu Beatrice 16. Radulescu Diana 17. Sichim Alexandra 18. Sirbu Dariana 19. Serbanescu Bianca 20.Suhai Madalina 21. Tanase Andreea 22. Trita Maria 23. Veleanu Rebeca 24 Vlad Ema 25.Vlad Bianca Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 16:57:30 Sanziene la romani PAULA MITRU
507 Nr.cart. Nume si prenume 1. Chimigea Briana 2. Constantina Elena 3. Dinita Fabiana 4. Ghimboase Alexandra 5. Mai Laura 6. Nicolae Issabella 7. Nita Larisa 8. Oprea Vlad 9. Stan Luiza 10. Letcanu Marian 11. Bozdoro Andrei 12. Stratulat Alexandru 13. Mai Bianca 14, Stanciu Bianca Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 16:59:51 Sucitoarele Burtan Laurentiu Florian
508 DARIA CRISTIANA MUSCARI Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 17:02:12 POWER Angelica Elena Mihale
509 Claudia Țîrlea Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 17:04:33 The Warrior Brândușa Gabriela Ștefănescu
510 Stan Nicola Mihaela Tirelli Carla Velicu Serena Ștefania Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:06:54 Marinarii Adaptare după George Balanchine
511 Alexandra Oprea Lavinia Oprea Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:09:15 River Maria VLad-scoala: Ballet Dance Studio Heart&Soul
512 DARIA MUSCARI SI SILVANA NEGURITA Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:11:36 PARTY TIME Angelica Elena Mihale
513 CANTUNIARI ADELA CROITORU MAIA FRATICA MARIA MENAGI YASEMIN POPESCU DARIA FRANT ELENA DOBRE SOFIA POPESCU MARA CALIN MALINA VISANICA ANDREEA NENCIU ERIKA CIULIAN MIRUNA MIRCEA COSMINA DUMITRU BIANCA ANCA IRINA CRISTACHE BIANCA MARASESCU MAYA BARBULESCU GABRIELA BURLACU ALEXANDRA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA BERILA AMALIA RADU ANDREEA PAVELESCU MARA PARVULESCU ALEXIA VRABIE MIRUNA POPOVICI MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA LANBA MALINA Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 17:13:57 MIX GIRLS FUN ELENA OPREA VALENTINA OPREA
514 1. Afrasinei Andreea 2. Albu Daria 3. Chitescu Maria 4. Enache Ioana 5. Gheorghe Delia 6. Ilie Alexandra 7.Ionescu Daria 8. Petre Alexandra 9. Sichim Alexandra 10. Sirbu Dariana 11. Georgescu Ioana 12. Tanase Andreea 13. Trita Maria Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 17:16:18 A night at Museum PAULA MITRU
515 Bizdoaca Andreea Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 17:18:39 Good Girl Loredana Nicola
516 Tănăsoiu Raisa Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 17:21:00 Tough lover Loredana Nicola
517 Dumitru Ana Cristina Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 17:23:21 COPPA DANCE VICTORITA MOROGAN
518  Neacşu Carina Prajea Daria Bîzdoacă Andreea Zuican Maria Tănăsoiu Raisa Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup mic: quartet / qvintet 17:25:42 Cell block tango Loredana Nicola
519 Chelbea Alexia Ilie Alexia Ciomag Stefania Albu Alexandra Albu Antonia Mosneanu Cristina Neagu Andrada Manole Rebeca Dusa Miruna Vica Adriana Iordache Adriana David Ilinca Rizea Damian Lupu Marius Grigore Alin Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater formație: mai mult de 13 dansatori 17:28:03 French Can Can French Can Can
520 SILVANA NICOLA NEGURITA Secțiunea VII – Open soliști 17:30:24 BELIVER Angelica Elena Mihale
521 BRIANA CORLATAN Secțiunea VII – Open soliști 17:32:45 LIFE UNDER THE SEA Loredana-Georgiana Rotaru
522 Berceanu Roberta Secțiunea VII – Open soliști 17:35:06 COPYCAT Nicola Loredana
523 LAVINIA GABRIELA ENCICA Secțiunea VII – Open soliști 17:37:27 YOU SHOULD SEE ME IN A CROWN Angelica Elena Mihale
524 SILVANA NICOLA NEGURITA Secțiunea VII – Open soliști 17:39:48 READY OR NOT Angelica Elena Mihale
525 Georgiana Claudia Țîrlea Secțiunea VII – Open soliști 17:42:09 Overwhelmed Brândușa Gabriela Ștefănescu
526 Dumitru Ana Cristina Secțiunea VII – Open soliști 17:44:30 VIS NEIMPLINIT ANCA MIHAELA ROMAN
527 Berta Adina Nicoleta, Prepeliță Ana-Maria Secțiunea VII – Open duet/trio 17:46:51 River Stoian Andra
528 DARIA MUSCARI SI SILVANA NEGURITA Secțiunea VII – Open duet/trio 17:49:12  RADIOACTIV Angelica Elena Mihale
529 MENAGI YASEMIN CRISTACHE BIANCA ISTRATE RALUCA STANESCU ARIANA LANBA MALINA POPOVICI MAYA MARASESCU MAYA LEORIDE IULIA CIAPCHIN GLORIA CHIRPEREAN EVA HONCERIU MARIA Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 17:51:33 WILD SOUL ELENA OPREA VALENTINA OPREA
530 Irina-Alexandra-Georgiana Armeanu Karina Alexandra Bucila Mihaela Cojocaru-Lazovschi Ana Maria Mihaela Dogeanu Nicoleta Adriana Iuliana Dogeanu Irisa Gheorghe Cristina-Mihaela Ivan Alexia Cristiana Stoian Bianca-Stefania Streche Daria Rebeca Popovici-Luta Elena Theodora Tiu Valentina Florentina Vaduva Alexia-Anania-Daniela Vintila Larissa-Stefania Voicu Rahela-Marilena Damaschin Andreeas Nica Andreea Daniela Filon Alina Loredana Caldararu Maria Alexandra Motoc Stefania Maria Ilies Georgiana Andreea Stan Alessia Gabriela Chirita Maria Cristina Lupescu Andrada Rotariu Irina Maria Guzga Gabriela Luiza Cimpeanu Ioana Andreiana Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori 17:53:54 Jazz Stars Jazz Stars
531 Nr.cart. Nume si prenume 1. Chimigea Briana 2. Constantina Elena 3. Dinita Fabiana 4. Ghimboase Alexandra 5. Mai Laura 6. Nicolae Issabella 7. Nita Larisa 8. Oprea Vlad 9. Stan Luiza 10. Letcanu Marian 11. Bozdoro Andrei 12. Stratulat Alexandru 13. Mai Bianca 14, Stanciu Bianca Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori 17:56:15 Rabda Inima Burtan Laurentiu Florian
532 SILVANA NICOLA NEGURITA Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial soliști 17:58:36 THIS IS ME DEAL WITH IT Angelica Elena Mihale
533 Nitu Raluca Bott Alexandra Rahmani Patrisia Andries Alexandra VAsile Andreea Anghel Maria Popescu Delia Taicutoiu Bianca Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 18:00:57 Byonce Tribute Maria Vlad-scoala: Ballet Dance Studio Heart&Soul
534 1.Ploscaru Raluca 2.Munteanu Amalia 3.Stanciu Adela 4.Gaitan Ramina 5.Mihul Andreea 6.Dorin Ana Maria 7.Florescu Sara 8.Croitoru Carina 9.Comaromi Sorana 10.Patronic Roxana 11.Buca Mara 12.Ciumas Iulia 13.Popescu Daria 14.Moga Alexandra 15.Dinu Anisia Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori 18:03:18 Nume dans : urban style Nume trupa: STAR FIX Pricop Daniel
%d bloggers like this: