Pre-prof Categoria Aspirant A9-10 ani + Categoria Aspirant B 7-8 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
1 Leonor Santos (birth date 18-01-2008) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:30:00 SWANHILDA Sussana Pot
2 Lara Leal (birth date 02-12-2007) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:32:36 Raymonda Variation Sussana Pot
3 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:34:31 Esmeralda Clasic
4 Leonor Santos (birth date 18-01-2008) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:36:37 Kitry Variation Sussana Pot
5 Lara Leal (birth date 02-12-2007) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:38:29 ESMERALDA VARIATION Sussana Pot
6 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:40:49 Amorasul Popescu Daniela Carmen
7 Lara Leal,Leonor Santos Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:42:19 Kitri’s Duet Sussana Pot
8 David Bianca Petronela Cucu Teodora Mihaela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 08:44:51 Contemporan Profesor Dovanca Gabriel
9 Lara Leal ,Leonor Santos ,Filipe Busel, Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:49:10 Pas de Trois from Fairy Doll Sussana Pot
10 Cucu Teodora Mihaela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 08:53:22 Liric Profesor Dovanca Gabriel
11 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:00:36 Keep Silent Popescu Daniela Carmen
12 Lara Leal ,Leonor Santos, Filipe Busel Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 09:03:25 Global Warming Sussana Pot
13 David Bianca Petronela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 08:57:32 Contemporan Profesor Dovanca Gabriel
14 Catarina Bykadorova , Laura Sanders , Leonor Almeida , Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 09:07:01 Play Time Sussana Pot
15 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 09:16:01 Viorita Popescu Daniela Carmen
16 Leonor Santos (birth date 18-01-2008) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:10:27 Fearless Sussana Pot
17 Lara Leal (birth date 02-12-2007) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:12:53 Beyond the Veil Sussana Pot
18 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 09:18:01 Carmen Popescu Daniela Carmen
19 Bianca Ionita Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 09:20:44
20 Laura Sanders,  Leonor Almeida Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 09:23:39 Arabian Dance Sussana Pot
21 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 09:26:40 Pastorita Popescu Daniela Carmen
22 Dumitrasc Emma Isabelle Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 09:29:04 All That Jazz Popescu Daniela Carmen

Categoria 11-12 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
23 Ciocaltei Daniela Ramona Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:30:20 Paquita variation Lucica Elena Vrabie
24 Lara Leal,Filipe Busel Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 09:31:57 Underneath the Skin Sussana Pott
25 Iarmoliuc Loredana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:35:29 Fairy Doll Oana Stratula
26 Ciocaltei Daniela Ramona Secțiunea I – Dans Clasic soliști 09:37:59 awakening of flora variation Lucica Elena Vrabie
27 ALESSIA ABDULHAI Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:39:56 LA FILLE MAL GARDEE Mariana Baran
28 Betina Boneva Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:42:26 Bridesmaid variation from Don Quixote Biser Bonev
29 CRISTEA IARINA MARIA si BREBULEȚ DENISA-ADRIANA- Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio 09:44:06 DOLL VARIATION-COPPELIA Stefan Poiata
30 Amalia Elena Mihai Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:46:38 Paquita Variation Amalia-Elena Mihai
31 ALESSIA ABDULHAI Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 09:48:33 PAS DE TROIS Mariana Baran
32 Betina Boneva Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:51:03 RESTLESS HEART Biser Bonev
33 ALESIA ABDULHAI Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:53:37 UNSTOPPABLE Delia Boeru
34 Iamoliuc Loredana Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:56:01 clovn Oana Stratula
35 Betina Boneva Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 09:58:58 ENJOY Biser Bonev
36 Filipe Busel Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:01:38 The Thing Sussana Pott
37 AMALIA STEFANIA GRIGORE,DIANA IOANA DAVID,ANTONIA BADEA,LIANA NICOLETA ION,MARIA JOE,DARIA ALEXANDRA FLOREA,MARIA ALEXIA DASOVEANU,GEORGIANA DANIELA IONITA,ALEXANDRA NEACSU,CARLA ANGELINA DAMASARU Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori 10:04:11 KISSES Delia Boeru
38 Betina Boneva Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 10:07:39 KRAKOWIAK Biser Bonev

Categoria 13-14 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
39 IARINA IOANA NEACSU Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:11:09 FIICA FARAONULUI PROF EVA SPIRESCU
40 RAMONA PATRU Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:14:39 ZANA LILIAC M PETIPA PROF EVA SPIRESCU
41 DIANA ELENA LUNGU SI SABINA BIANCA BUDUR Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 10:18:09 PESCARUL SI NIMFELE MARIANA BARAN
42 Tutuianu Tudor Adrian Secțiunea I – Dans Clasic soliști 10:19:31 Don Quijote Marius Petipa
43 IARINA IOANA NEACSU Secțiunea I – Dans Clasic solisti 10:21:32 FIICA FARAONULUI PROF EVA SPIRESCU
44 Ema Spanoche Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:23:59  Grand pas clasique variation Calin Hantiu
45 Tănase Yasmin Cristina Tănase Melissa Valentina Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) duet/trio 10:26:12 Pizzicato Adaptare după Marius Petipa
46 Rus Maria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:28:41 Coppelia Actul 3 Coregrafie clasica
47 Giurgea Nicoleta Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:31:03 Variatie din Kitri Coregrafie clasica
48 Cindescu Delia Andreea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:32:45 Corsar Coregrafie clasica
49 Ema Spanoche Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:34:40 Gamzatti variation Calin Hantiu
50 Rus Maria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:36:11 Variatie din Don Quijote Coregrafie clasica
51 MARA IOANA POIATĂ Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:38:01 DANS SUEDEZ PROF.SIMONA BAICU
52 RAMONA PATRU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 10:39:41 ZANA LILIAC PROF EVA SPIRESCU
53 DIANA ELENA LUNGU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:43:11 LA BAYADERE MARIANA BARAN
54 SABINA BIANCA BUDUR Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 10:46:41 TREZIREA NATURII MARIANA BARAN
55 Mara Constantinescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:49:10  From the Future Alina Iacov Lazar
56 Maria Rus Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 10:52:18 Fade out lines – muzica Diana Ionescu
57 BIANCA SABINA BUDUR Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 10:54:22 ANTS Carmen Chilea
58 Tutuianu Tudor Adrian Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 10:58:09 Take Me To Church Jade-Hale Christophy
59 Mara Constantinescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 11:00:39 Vertigo Alina Iacov Lazar
60 Ema Spanoche Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:03:09 Hope Calin Hantiu
61 DIANA LUNGU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:05:41 DANCING FROM THE HEART DELIA BOERU
62 IARINA IOANA NEACSU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 11:08:09 NOTHING ELSE MATTERS BIANCA MANTA
63 ALEXIA MOCANU Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:10:42 SPANISH DANCE DELIA BOERU
64 Ema Spanoche Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 11:12:57 Vamo alla flamenco Vindora Haivas Vad

Categoria 15-16 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
65 BIANCA MARIA RATA Secțiunea I – Dans Clasic solisti 11:14:27 TALISMAN VAR PROF SILVIA MITROI
66 CRISTINA PETRICA Secțiunea I – Dans Clasic solisti 11:17:57 DON QUIJOTE VAR M PETIPA PROF SILVIA MITROI
67 Andrei Peiu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 11:19:23 The nutcracker variation
68 Briana Maria Predincea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:22:44 Swan Lake – Pas de trois 1st variation
69 Maria Vryza Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:26:14 VARIATION PAQUITA PETIPA
70 DARIA ANA NICOARA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:29:44 LA BAYADERE GAMZATI
71 Octavia Cristea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:32:31 Odalisque variation
72 Țiganus Mihaela Vasilovici Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:34:09  Paquita
73 Minea Alexandra Elena Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:37:39 Coppelia act 1 Coregrafie clasica
74 BIANCA MARIA RATA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 11:41:09 TALISMAN PROF SILVIA MITROI
75 DARIA ANA NICOARA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:44:39 GISELLE VAR
76 Briana Maria Predincea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:48:09  Le Corsaire (Medora’s entrance, Act I) Mihaela Vasilovici, Clarisa Cristea
77 Octavia Cristea Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:51:39 La esmeralda
78 CIORTOLOMAN ANA GABRIELA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:53:44 KITRI ACT3
79 Urseanu Iulia Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:55:36 Pas de Trois
80 Țiganus Mihaela Vasilovici Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 11:58:25 Satanella
81 Ciortoloman Ana Gabriela Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:00:29 Don Quixote
82 Durleci Gabriela Aura Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:02:33 Don Quixote
83 Enciu Bianca Ana Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:04:38 Pas de trois
84 Urșeanu Iulia Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:06:43 Pas de trois
85 Zamfirescu Catinca Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:08:48 Pas de trois
86 Rogojan Maria Theodora Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:10:52 Don Quixote
87 Roxana Morasanu Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 12:12:56 Don Quijote Marius Petipa
88 CRISTINA PETRICA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 12:15:18 THE CRIME OF MISS EDA PROF SILVIA MITROI
89 DIANA STEFANIA MAIORU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:18:47 HUMAN DELIA BOERU
90 Briana Maria Predincea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:21:06 Fata Verde Individual
91 DARIA ANA NICOARA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:23:39 ESCAPE DELIA BOERU
92 DIANA ENACHE Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:27:09 TIME BIANCA MANTA
93 CRISTINA PETRICA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 12:29:29 THE CRIME OF MISS EDA PROF SILVIA MITROI
94 CIORTOLOMAN ANA GABRIELA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:31:57 HUMAN
95 Chelban Maya Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:35:27 Zana Candorii
96 Vizariu Andrei Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:38:57  Desde Otello
97 RALUCA PLESCA SI CRISTINA PETRICA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 12:42:27 PACIENTUL PROF SILVIA MITROI
98 Stratula Andreea Costin Andrada Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 12:45:57 Manifest
99 Costin Andrada Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:49:27 Dans Grecesc
100 Timofte Cosmina Cirdei dan Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 12:52:57 Thogeder
101 Ichim Ioana Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:56:27 CHROMA
102 Chelban Maya Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 12:59:57  Ploaia
103 Vizariu Andrei Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:03:27 Escape
104 Roxana Morasanu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:06:26 Querer Mihaela Tiganus Vasilovici
105 Octavia Cristea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:09:25 Je vole
106 Ciortoloman Ana Gabriela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:12:00 Human
107 Rogojan Maria Theodora Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:14:33 Dream
108 Greceanu Florina Codruta Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:17:43 I’m only human
109 Mara Constantinescu, Catinca Zamfirescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 13:21:08 Perfect match Alina Iacov Lazar
110 Roxana Morasanu Codruta Greceanu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 13:24:08 Diferente Krista Sandu
111 Catinca Zamfirescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 13:26:59 Endless Alina Iacov
112 RALUCA MIHAELA PLESCA Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 13:29:28 Blestem DELIA BOERU
113 Greceanu Florina Codruta Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 13:32:58 La Bohemia
114 GEORGIANA NICOLETA TAMAS Secțiunea VII – Open soliști 13:35:31 HURT DELIA BOERU

——————————————————————— PAUZA 1 H ———————————————-

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
115 LAVINIA OTELEA Secțiunea I – Dans Clasic solisti 14:33:00 ODALISQUE VAR PROF SILVIA MITROI
116 Emiliya Zotina Turnescu Secțiunea I – Dans Clasic solisti 14:33:53 Kitri Variatia din Don Quixote Compozitor El.Mincus Coreograf-Marius Petipa
117 SUSU MARIAN CRISTIAN Secțiunea I – Dans Clasic soliști 14:35:00  variatia “Gopak” , balet “Taras Bulba” R. Zaharov
118 LAVINIA OTELEA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 14:38:00 FIICA FARAONULUI PROF SILVIA MITROI
119 Emiliya Zotina Turnescu Secțiunea I – Dans Clasic solisti 14:39:25 Medora Variatia Le Corsaire Compozitor – Adolphe Adam Coreograf Marius Petipa
120 CRISTINA PETRICA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 14:40:49 QUITRY VAR PROF SILVIA MITROI
121 PANAGIOTA PAVLIDOU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 14:43:49 VARIATION ESMERALDA
122 LAVINIA OTELEA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 14:44:52 ODALISQUE VAR PROF SILVIA MITROI
123 Tanc Raluca Mihaela Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 14:47:52 Corsarul – Medora Coregrafie clasica
124 RALUCA TANC Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 14:49:29 GULNARA LE CORSAIRE PROF ALISS TARCEA
125 LAVINIA OTELEA Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) solisti 14:51:00 FIICA FARAONULUI PROF ALISS TARCEA
126 SUSU MARIAN CRISTIAN Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 14:54:03 Inter R. Zaharov
127 ANDREEA ALEXANDRA BICA,MADALINA ENACHE,PAULA PINTILIE,GIULIA AMELIAN,IOANA RADU,MARIANA SILVIANA BARBU,IOANA SOFICA,ELENA IZABEL ROSCA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 14:57:31 REVENGE ADAPTARE DUPA VIKA KAZAKOVA PROF : BIANCA MANTA
128 PAULA PINTILIE SI IOANA SOFICA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 15:00:00 UNBEATABLE ADAPTARE DUPA CARLA.SANDRA PROF : BIANCA MANTA
129 Tanc Raluca MIhaela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern solisti 15:02:24 The queen – muzica Elisabeth Pandichi Lux
130 IZABEL ELENA ROSCA Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:04:32 PEOPLE ANGELICA ELENA MIHALE
131 ANDREEA ALEXANDRA BICA Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:06:40 LOVE ANGELICA ELENA MIHALE
132 Emiliya Zotina Turnescu Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică solisti 15:11:18 Popuri Coreograf Svetlana Zotina Profesor Canto – Dan Dimitriu
%d bloggers like this: