HOBBY ZIUA 1

Categoria 5-6 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
1 Elisabeta Popov Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:30:00 Feia Kanareek Variatia Sleeping Beauty Compozitor Tchaikovsky Coreograf Marius Petipa
2 Ciocirlan Bianca Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:31:00 Esmeralda Clasic
3 CHIREȘCA DARIA MARIA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:33:06 ”Allegria” Daniela Rotari
4 Antonia Dinu Ciobanu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:35:07 Feia Kanareek Variatia Sleeping Beauty Compozitor Tchaikovsky Coreograf Marius Petipa
5 Teiosanu Maria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:36:07 Talisman Variation Popescu Daniela Carmen
6 Laura Sanders (birth date 11-06-2012) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:37:54 “Red Ridding Hood” Sussana Pot
7 Voicu Marta Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:39:04 Violence Fairy Popescu Daniela Carmen
8 Ana Pricopoaia Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:40:58 Fairy Doll Oana Floriea
9 Yadan Liebermann Maurice Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:43:31 Pasarea Albastra Variatia Compozitor Tchaikovsky Coreograf Marius Petipa
10 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 08:44:49 “Esmeralda Variation” Sussana Pot
11 Yadan Liebermann Maurice Elisabeta Popov Antonia Dinu Ciobanu Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:47:09 Polca Clasica Coreograf Svetlana Zotina
12 Alexe-Ressler Isadora Biholar Madalina Ioana Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:49:29 Cireselele Violeta Captari
13 Chirica Flavia Sava Alessia Iacoblev Selena Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:51:22 Valsul primaverii Florentina Stefan
14 Miruna Nazare Ana Pricopoaia Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:53:35 Candy Cane Oana Floriea
15 Lacatus Carolina / Bordea Alexandra Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 08:56:28 Little Ballerinas ( Dans din POZA) Popa Dorina
16 Teiosanu Maria Voicu Marta Cuturela Sandra Mihaescu Denisa Potorac Daria Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 08:58:22 Dans Spaniol Popescu Daniela Carmen
17 1.Veronika Pavlov 2.Elisabeta Popov 3.Diana Patrichi 4.Ana Usturoi Pavel 5.Ana Bovnoczki 6.Albert Bovnoczki 7.Erica Andreea Antonescu 8.Daria Nastasie 9.Marie Claire Mayn 10.Yadan Liebermann Maurice 11.Antonia Dinu Ciobanu Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:00:48 Waltz Of Roses Compozitor Eugen Doga Coreograf Svetlana Zotina
18 APOSTOL TEODORA DRAGAN CRISTINA FILIOREANU ANTONIA HERGHELEGIU DARIA LUPU MARIA MAGUREANU ALEXANDRA MATEI SARA NEGOI SARA NIDELEA MARIA PATACHE MARIUCA STANCU RALUCA VIRLAN MAIA Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:04:16 CARNAVAL OLIMPIA CHETA
19 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Budai Natalia Ioana 6.Stefanescu Sofia Maria 7.Popi Agnes 8.Budu Tomaida 9.Teodor Nadalia 10.Tesoi Delia-Camelia Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:08:54 Polka Pasarelelor Violeta Captari
20 SOFIA DEDIU ANDREEA SILVESTRU MARIA COROZEL IOANA TURCANU MARIA DUMITRU RAISA PALICI ALEXANDRA MOROIANU VIKI INGRID AMALIA AMARANDEI ILINCA GRADINARU Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:13:18 HAPPY STAR JUNIOR BARLAD ROTARU LOREDANA
21 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:18:09 ”Regatul nopții” Daniela Rotari
22 Enache Anne ,Start Mara,Motoi Maria,Stan Erika,Stanciu Alexandra,Caraciun Irina,Vaduva Karina,Cotoc Raisa,Petrica Maya,Alecu Sonya,Mara Bogdan,Cristian Uta Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 09:22:14 Polka Beatrice Uscatu
23 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Ivan Diana 6.Budai Natalia Ioana 7.Stefanescu Sofia Maria 8.Popi Agnes 9.Virlan Ilenuta 10.Budu Tomaida 11.Budu Irina 12.Teodor Nadalia 13.Tesoi Delia-Camelia Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:25:32 Jocul Norisorilor Violeta Captari
24 NECTARIA ARON MAIA BOZIANU TIMEEA LAZAR ANTONIA DRAGU SARA VOLOCARIU DENISE ILISEI AMALIA GACHE ALESSIA PONEA DARIA MITITELU STEFANIA BICU CARINA CIURARIU ILINCA DINU NATALIA BELIGAN SOFIA BELIGAN ANTONIA MIHORDEA SOFIA BOJOAGA GRETA BOJOAGA RAISA FURNICA MARIA OVSEICA SOFIA IANCU IOANA ZAPODEANU SARAH RICHARD ALEXANDRA DUDUMAN TEODORA SIMA Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:28:45 ATTITUDE JUNIOR ROTARU LOREDANA – GEORGIANA
25 1. Karina Balaur 2. Maria Barbu 3. Bianca Nechita 4. Amalia Ursei 5. Vanessa Ababei 6. Ioana Samoil 7. Catalina Ioana Pahomi 8. Anastasia Cretu 9. Diana Ciobanu 10. Mara Popusoi 11. Sara Timofte 12. Teodora Babuta 13. Evelyne Ichim 14. Diandra Fenechiu 15. Bianca Panainte 16. Alexia Schiopu Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:31:25  Little Swans Oana Floriea
26 Ingrid Arefte Alisia Istodor Maria Nita Alexia Florea Anastasia Danoiu Mina Rautu Anastasia Maftei Eric Elisei Irina Arefte Arya Lutu Anais Tipar Luca Ovaciuc Carla Radulescu Bianca Zaharescu Alexia Dinca Ana Mazilu Anisia Costea Ania Dumitru Maruca Iliuta Thomas Zapucioiu Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:35:00 Dansul Broscutelor Jaqueline Bratu
27 ALESSANDRA AGAFITEI NICOLETA AGAFITEI NATALIA IRINA ABABEI ERICA TAPOI ILINCA UNGUREANU MARIA CARAGATA AMALIA ONUTA DARIA GHERGHEL SARA CIURARU SOPHIA DAMIAN DARIA GUBERNAT MARIA TUNARU AMELINE BOAMBA ALEXANDRA DIACONU CHIARA LISMAN YAISA TROFIN ALEXIA BELEUTA MARIA STRATICA Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 09:36:48  HAPPY STEPS JUNIOR ROTARU LOREDANA – GEORGIANA
28 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:39:28 “The Shape of Water” Sussana Pot
29 Ciocirlan Bianca Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:42:46 Voice Popescu Daniela Carmen
30  teodor macovei alexandra aancute Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 09:45:04 Rainbow Ana Roxana Besleaga
31 Laura Sanders (birth date 11-06-2012) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 09:48:23 Voyage Sussana Pot
32 Ciocirlan Bianca Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 09:50:53 Let Her Go Popescu Daniela Carmen
33  PATACHE ANA Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 09:52:58 FLUTURASUL  OLIMPIA CHETA
34 CRISTINA DRAGAN Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 09:55:31 DANS CHINEZESC OLIMPIA CHETA
35 Ciocirlan Bianca Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 09:57:24 Like This Popescu Daniela Carmen
36  ILMA NASIA CAITAUL Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 09:59:50 ARABIAN ILMA Angelica Elena Mihale
37 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 10:02:30 “Arabian Dance” Sussana Pot
38 Erica Andreea Antonescu Daria Nastasie Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 10:05:31 Tarantela Coreograf Svetlana Zotina
39 Teiosanu Maria Cuturela Sandra Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 10:08:15 Dans Chinezesc Popescu Daniela Carmen
40 APOSTOL TEODORA DRAGAN CRISTINA FILIOREANU ANTONIA HERGHELEGIU DARIA LUPU MARIA MAGUREANU ALEXANDRA MATEI SARA NEGOI SARA NIDELEA MARIA PATACHE MARIUCA STANCU RALUCA VIRLAN MAIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 10:09:55 CARAFA OLIMPIA CHETA
41 1.Enascuta Diana 2.Calinescu Crina 3.Rosca Anastasia 4.Ivan Ilinca 5.Budai Natalia Ioana 6.Stefanescu Sofia Maria 7.Popi Agnes 8.Budu Tomaida 9.Teodor Nadalia 10.Tesoi Delia-Camelia Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 10:13:17 Marsul Tamburinelor Violeta Captari
42 MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 10:16:10 ”Kalinka” Daniela Rotari
43 Basarab Carla Cristofan Diana Băcanu Mihaela Cazacu Andra Chirvase Bianca Frangulea Ilona Iacomi Maria Racoviță Maria Onose Bianca Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 10:19:20 Country Geanina Sion
44 1.Veronika Pavlov 2.Elisabeta Popov 3.Diana Patrichi 4.Ana Usturoi Pavel 5.Ana Bovnoczki 6.Albert Bovnoczki 7.Erica Andreea Antonescu 8.Daria Nastasie 9.Marie Claire Mayn 10.Yadan Liebermann Maurice 11.Antonia Dinu Ciobanu Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 10:23:22 Dans German Coreograf Svetlana Zotina
45 DENISE ILISEI Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 10:26:39 MUSIC BOX Loredana-Georgiana Rotaru
46 MYRA DAANIA MENEVELI Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 10:29:19 BABY MYRA Angelica Elena Mihale
47 Cuturela Sandra Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 10:31:56 New Rules Popescu Daniela Carmen
48 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 10:33:53 “Pippi Longstockings” Sussana Pot
49 Alexandra Aancute Teodor Macovei Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 10:36:16 Scooby and Daphne Ana Roxana Besleaga
50 AMALIA ONUTA SOPHIA DAMIAN Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 10:38:51 DUO SHINE Loredana-Georgiana Rotaru
51 MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 10:41:31 LITTLE CUPCAKES Angelica Elena Mihale
52 Teiosanu Maria Voicu Marta Cuturela Sandra Mihaescu Denisa Potorac Daria Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup mic: quartet / qvintet 10:44:11 Pisicile Aristocrate Popescu Daniela Carmen
53 Maia Malancus Ema Iftimie Carla Badilita Teodor Macovei Alexandra Aancute Lorena Nistor Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 10:46:40 Tribul minionilor Ana Roxana Besleaga
54 Enache Anne ,Strat Mara , Motoi Maria ,Stan Erika , Stanciu Alexandra , Craciun Irina , Vaduva Karina , Cotoc Raisa ,Petrica Maya , Alecu Sonya , Mara Bogdan , Uta Cristian Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 10:49:45 Moment – Lumea Clownilor Beatrice Uscatu
55 Nita Lorena Radu Ingrid Iancu Sofia Sandu Sara Ungurenasu Ioana Duta Fabio Ionescu Anna Sophia Turturica Antonia Roman Daria Ionita Antonia Borea Consuelo Avram Anisa Borosteanu Sofia Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 10:53:00 Mica Sirena Mica Sirena
56  Ariadna Enachi Szabo Antonia Denisa Stemate Alexandra Lungu Maria Cimpean Olivia Vranescu Maia Oneci Selena Titei Andreea Moronescu Delia Dobrescu Sophia Alexandru Miruna Habet Antonia Coman Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 10:56:38 Piratii din Caraibe Andrada Roman
57  teodor macovei alexandra aancute Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio 11:01:14 Love me Ana Roxana Besleaga
58 MARIN AMALIA MARIN BIANCA MIRICIOIU PATRICIA NEACSU RAISA ROTARU IOANA STOICEV TANIA VASILE SOFIA ISPAS KARINA Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 11:04:32 SWING OLIMPIA CHETA
59 Antonia Ghidia Secțiunea VII – Open soliști 11:08:01 Zebra Smiled Andra Pricope
60 ERICA RADU Secțiunea VII – Open soliști 11:09:48 FIESTA Angelica Elena Mihale
61 AYLIN ISLEAM Secțiunea VII – Open soliști 11:12:28 FASHIONISTA Angelica Elena Mihale
62 Frangulea Ilona Secțiunea VII – Open soliști 11:15:08 Let me entertaine you Geanina Sion
63 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 11:17:48 SHAKE SHAKE Angelica Elena Mihale
64  MANTA IOANA MITRAN TIMEEA PETCU ANASTASIA ANA MARIA OLTEANU ALEXANDRA SCARLAT MATEI ANDREEA-MEDEEA BANU SARA RADU ANASTASIA MARIA NEGOIESCU ANTONIA ROȘOIU SOFIA PETRE DELIA SLAV SOFIA IOANA NATALIA CURSARU Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 11:20:28 ”Friendship dance “ Daniela Rotari
65 Teodora Sima, Mara Constantinescu Dragoș Onilov Bianca Costache Erica Plăvițu Irina Savin Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 11:23:08 Dance to Express Gabriela Ionescu
66 1.Pop Ilinca 2.Negulici Daria 3.Sintea Maia 4.Muresianu Maia 5.Nitu Sara 6.Pop Ioana 7.Szabo Ema 8.Beraru Antonia 9.Ciobanu Maia 10.Cimpoes Alexandra 11.Taraboanta Luca 12.Ivan Ema Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 11:25:48 Nume Dans: urban style Nume trupa: I’DANCE Pricop Daniel
67 Ștefania Dobre Dragoș Onilov Teodora Sima Mara Constantinescu Bianca Costache Erica Plăvițu Irina Savin Rebeca Gheorghe Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 11:28:28 Dance to Express Alexandru Constantin

PAUZA – PREMIERE

Categoria 7-9 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
68  Dobre Cristiana Elena Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:00:00 Cupidon Adaptare după Marius Petipa
69 Alexia Marina Pietriși Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:02:21 Colombina Variation M Petipa
70 Medeleanu Teodora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:04:42 Cupidon Coregrafie clasica
71 Cobasnian Ioana Teodora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:07:03 Cupidon Coregrafie clasica
72 Petcu Iulia Maria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:09:24 Coppelia actul 3 Coregrafie clasica
73 Ecaterina Maria Nicolae Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:11:45 Medora Variatia Le Corsaire act 2 Compozitor A.Adam Coreograf Marius Petipa
74 Fotu Ioana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:14:06 Pas de trois ( Lacul) Coregrafie clasica
75 Medeleanu Teodora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:16:27 Kitri actul 1 Coregrafie clasica
76 Teslariu Izabelle Andreea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:18:48 Scrisoarea Anca Mihaela Roman
77 Petcu Iulia Maria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:21:09 Coppelia – actul 1 Coregrafie clasica
78 Matyas Elise Valentina Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:23:30 Pasarea albastra Coregrafie clasica
79 Alexia Marina Pietriși Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:25:51 Esmeralda variations M Petipa
80 DINU MAIA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:28:12 BAYADERA CLASICA
81 Ecaterina Maria Nicolae Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:30:33 Redisochka Variatia din Cipollino Compozitor Karen Khachaturian Coreograf Genrik Mairov
82 Cobasnian Ioana Teodora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:32:54 Coppelia act 3 Coregrafie clasica
83 Ana Usturoi Pavel Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:35:15 Papusa Variatia din Coppelia Compozitor Leo Delibes Coreograf Marius Petipa
84 Ecaterina Maria Nicolae Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:37:36 Coppelia Variatia Svetlana Zotina
85 Alexe-Ressler Isadora Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:39:57 Printesa Florina Clasica
86 Biholar Madalina Ioana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:42:18 Printesa Papadiilor Violeta Captari
87 Olteanu Teodora Ariana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:44:39 Vraja Noptii Violeta Captari
88 Teodosiu Sofia Andana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:47:00 Fluturasul Violeta Captari
89 Teodora Raileanu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:49:21 Little Swan Ana Roxana Besleaga
90 Bianca Popescu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:51:42 Variatie Kitri act III Beatrice Uscatu
91 Rebeca Brinceanu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:54:03 Coppelia Doll Beatrice Uscatu
92 Sofia Mihai Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:56:24 Variatie Aurora Act III Coregrafia Clasica
93 Devastato Ana Smaranda Secțiunea I – Dans Clasic soliști 12:58:45 Doll Loredana Nicola
94 Rădulescu Alexandra Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:01:06 Pasărea albastră Loredana Nicola
95 Ciobanu Ariana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:03:27 Cupidon Loredana Nicola
96 Neagu Erica Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:05:48 Kitri Loredana Nicola
97 DARIA MARIA TOMA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:08:09 “BLUE BIRD” POZA INAINTE DE MUZICA Ene Nicoleta
98 Nicole Sasu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:10:30 Zana Liliac – Frumoasa din padurea adormita Ramona Palade
99 Arina Reu Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:12:51 Cupid – Don Quijote Ramona Palade
100 Coste Madalina Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:15:12 Variatia Flora Florentina Stefan
101 Iordachi Maria Carla Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:17:33 Giselle variation Lucica Elena Vrabie
102 Palade Teodora Maria Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:19:54 Esmeralda variation Lucica Elena Vrabie
103 Natalia Ioana Kemendi Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:22:15 Zana Liliac Cristina Kemendi
104 ANA MARIA ZLATESCU Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:24:36 VAR PRIETENII ACT 1-GISELLE Soare Stefan
105 Oprea Maya Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:26:57 Kitry Variation Clasic
106 Jugaru Livia Ioana Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:29:18 Micuta poloneza Rusu Oana Elena
107 Anastasia Jumbei Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:31:39 Cupidon Jaqueline Bratu
108 Ema Mitreva Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:34:00 Cinderella variation M. Besheva
109 Medeea Amazilitei Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:36:21 Fairy Doll Oana Floriea
110 Rebeca Aonofriesei Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:38:42 Esmeralda Oana Floriea
111 Natalia Velea Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:41:03 Sugar Oana Floriea
112 Ilaria Istrati Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:43:24 Harlequinade Oana Floriea
113 Ema Mitreva Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:45:45  Lilac Fairy variation Marius Petipa
114 Anastasia Jumbei Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:48:06 Odalisque Jaqueline Bratu
115  Daria Crăciun Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:50:27 Papusa Jaqueline Bratu
116 Delia Dragomir Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:52:48 Pasarea albastra Jaqueline Bratu
117 Leonor Almeida (birth date 17-08-2010) Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:55:09 Classical Variation Sussana Pot
118 Anghelache Andra Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:57:30 Scufita Rosie ( Dans din POZA) Popa Dorina
119 SOFIA BOTNAR Secțiunea I – Dans Clasic soliști 13:59:51 VAR ZANA VIGOAREI-FRUMOASA Soare Stefan
120 DIANA VANCEA Secțiunea I – Dans Clasic soliști 14:02:12 DIE KLEINE KELLEN FEE Soare Stefan
121 Bilyana Milosheva, Niya Ivanova Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:04:33 Tea dance from the Nutcracker M. Besheva
122 Teodosiu Sofia Andana Olteanu Teodora Ariana Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:06:54 Doua Perlute Violeta Captari
123 TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:09:15 SPRING WALTZ Daniela Rotari
124 TANASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:11:36 SPRING WALTZ Daniela Rotari
125 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010) Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:13:57 Little Strawberries Sussana Pot
126 Bilyana Milosheva, Niya Ivanova Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:16:18 Dance of the Friends from Sleeping beauty M. Besheva
127 SOFIA BOTNAR, ANA MARIA BACIU Secțiunea I – Dans Clasic duet/trio 14:18:39 2 COLOMBINE Soare Stefan
128 1.Nicola Sofia 2.Partenie Ruxandra 3.Sorica Rebeka Cristina 4.Pirvu Ana-Sabrina Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 14:21:00 Polka Pizzicato Violeta Captari
129 Arina Reu Natalia Kemendi Stefania Zeltner Nicole Sasu Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 14:23:21 Printesa Florina – Frumoasa din Padurea Adormita Ramona Palade
130 Alexe-Ressler Isadora Biholar Madalina Ioana Olteanu Teodora Ariana Teodosiu Sofia Secțiunea I – Dans Clasic grup mic: quartet / qvintet 14:25:42 Reflectii Suave Violeta Captari
131 RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANAMARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA LECOIU VIVIANA DARIA TOADER MARIA IONESCU ȘTEFANIA BĂLAN SIMION CRISTINA Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:28:03 ”Lovely waltz” Daniela Rotari
132 Ionita Sara Curca Alecsia Panait Alexandra Ungurensu Maria Cosac Ayana Percic Maria Vasilescu Alexandra Antonescu Sara Oghinciuc Ariana Moise Victoria Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:30:24 Spring waltz Spring waltz
133 MARA VOINEA ANDREEA MANOLACHE ELENA TODIRUTA ALESSIA OSOIANU SOFIA MIHAILA KARLA NEDELCU CASSANDRA FODOR Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:32:45 HAPPY STAR SENIOR BARLAD ROTARU LOREDANA
134 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINŢOIU SARA SONTEA ANTONIA ELIZA IOANA GEORGESCU ELIZA FLORENTINA IANCU TARBĂ MARIA Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:35:06 SNOWFLACKES DANCE Daniela Rotari
135 Zănescu Alida Melinescu Alessia Casangiu Daria Statie Andrada Toroiman Andreea Devastato Ana Smaranda Chiribuţă Raisa Rădulescu Alexandra Ciobanu Ariana Sevestrean Natalia Sevestrean Matei Mironeasa Ema Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:37:27 Valsul măştilor Loredana Nicola
136 Busuioc Elena;Cinepa Verde Antonia; Filimon Laura Maria; Palade Teodora Maria; Miron Alexia Ioana; Olea Iarina; Bejinaru Ilinca; Bolborea Maria Andreea; Zurba Ariana Denisa; Tiron Cristina Maria Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:39:48 Valse des cygnes Lucica Elena Vrabie
137 Ana Maria Zlatescu Andrada M Carstea Aida Ciobanu Catalina Voicu (KITY) Maria Neacsu Ana Maria Baciu Maria Teodora Turbatu Ruxandra Fratila Ania Stoian Sofia Stoian Timea Bacu Ilinca Medianu Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:42:09 VALSUL NOPTII Soare Stefan
138 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILA BEATRICE PARVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINTOIU SARA SONTEA ANTONIA ELIZA IOANA GEORGESCU ELIZA FLORENTINA IANCU TARBA MARIA Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:44:30 “Snowflackes dance” Daniela Rotari
139 1.Nicola Sofia 2.Partenie Ruxandra 3.Sorica Rebeka Cristina 4.Pirvu Ana-Sabrina 5.Georgescu Andreea 6.Balasa Luana Catinca 7.Morcov Carla-Maria 8.Croitoru Daria 9.Velicu Natalia 10.Florescu Elisabeta 11.Nitu Cristina 12.Akdag Damla Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:46:51 Polka Ciocanelelor Violeta Captari
140 Luca Ovaciuc Ana Mazilu Irina Arefte Alexia Dinca Sara Cozariu Raluca Popescu Diana Dinu Sofia Cozariu Evelyn Cazanaru Mina Rautu Katia Iancu Secțiunea I – Dans Clasic grup: 6-12 dansatori 14:49:12 Dansul soriceilor Jaqueline Bratu
141 1. Daria Mihaila 2. Anastasia Berezenco 3. Medeea Amazilitei 4. Cezara Pichiu 5. Iarina Puscasu 6. Teodora Hura 7. Maria Spaiuc 8. Briana Cernat 9. Amalia Apetroaie 10. Ivona Alexandru 11. Maria Tarnoveski 12. Breonna Gatu 13. Ilaria Istrati 14. Anya Magda 15. Eva Ciobanu 16. Ilinca Murariu 17. Melisa Lisenchi 18. Patricia Ionescu Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 14:51:33 Blue Waltz Oana Floriea
142 1.Sorica Rebeka Cristina 2.Nicola Sofia 3.Georgescu Andreea 4.Partenie Ruxandra 5.Balasa Luana Catinca 6.Morcov Carla-Maria 7.Pirvu Ana-Sabrina 8.Croitoru Daria 9.Velicu Natalia 10.Florescu Elisabeta 11.Nitu Cristina 12.Akdag Damla 13.Calinescu Iacob Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 14:53:54 Serenada Florilor Violeta Captari
143 Bacanu Mara , Moga Diana ,Popescu Bianca , Mihai Sofia , Briscan Clara , Dobrin Alexandra , Lazar Daria ,Serban Clara , Udroiu Ana , Grigore Maya , Ionita Bianca , Sara Ciobanu , Bianca Ion Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 14:56:15 Smeraldi Beatrice Uscatu
144 1. Sofia Enache 2. Ana Pricopoaia 3. Anastasia Vacaru 4. Bianca Panainte 5. Adelina Gavrilescu 6. Miruna Nazare 7. Alexia Schiopu 8. Stefana Giurgica 9. Eliza Cozariuc 10. Alexia Stan 11. Iris Cotae 12. Sofia Nechifor 13. Adela Vasile 14. Karina Baragau 15. Rebecca Cristoreanu 16. Rebecca Branzei 17. Miruna Padurariu 18. Sofia Mititelu 19. Maria Ciubotariu 20. Bianca Maria Achirei 21. Karina Balaur Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 14:58:36 Waltz of snowflakes Oana Floriea
145 Katia Iancu Daria Cautis Sara Cozariu Raluca Popescu Diana Dinu Mara Gamfaleanu Alexia Florea Anastasia Jumbei Alexia Ionica Karla Albescu Clara Fedorovici Ruxandra Babu Sofia Cozariu Daria Craciun Georgia Baldea Elena Apostu Sara Lazarescu Delia Dragomir Irina Cheng Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 15:00:57 Dansul Florilor Jaqueline Bratu
146 1. Sofia Enache 2. Alessia Chiscan 3. Karina Baragau 4. Natalia Velea 5. Alexandra Stipan 6. Iris Cotae 7. Sofia Stiglet 8. Ecaterina Anghel 9. Sofia Silistra 10. Sofia Mititelu 11. Bianca Achirei 12. Anastasia Vacaru 13. Bianca Panainte 14. Alexia Stan 15. Miruna Nazare 16. Rebeca Aonofriesei 17. Maia Pauca 18. Ana Maria Spiridon Secțiunea I – Dans Clasic formație: mai mult de 13 dansatori 15:03:18 Entrance of swans Oana Floriea
147 Stefan Daria Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 15:05:39 Pasarea Albastra Popescu Daniela Carmen
148 Alexia Marina Pietriși Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:08:00 Torn Diana Ioana Vilciu
149 ANASTASIA ELENA IGIROSANU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:10:21 PRINCESS ANASTASIA Angelica Elena Mihale
150 Crai Ciocirlan Daria Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:12:42 In circle Silvia Mauritiu
151 Zirbo Adela Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:15:03 Uncertain Traiectories Silvia Mauritiu
152 Sara Ciobanu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:17:24 Terra Mia Beatrice Uscatu
153 SBENGHEA ALEXANDRA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:19:45  I AM NOT AWAIKE Sevestrean Catalina
154 Moga Sara Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:22:06 Symphony Florentina Stefan
155 Mitea Medeea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:24:27 Copycat Florentina Stefan
156 Vasile Andreea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:26:48 Time Maria Vlad-scoala:Ballet Dance Studio Heart&Soul
157 Leonor Almeida (birth date 17-08-2010) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:29:09 Aracnophobia Sussana Pot
158 Anghelache Andra Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 15:31:30 Torn( Dans din Muzica) Popa Dorina
159 Maria Luca Teo Rusu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 15:33:51 Dans Contemporan Elena Ciorsac
160 Isabel Stoica, Natalia Kemendi, Arina Reu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern duet/trio 15:36:12 Inside Ramona Palade
161 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 15:38:33 Bang Bang Antoaneta Paraschiv
162 Mara Nicoleta Chelariu-Cuc Daria Maria Geana Maia Popa-Sangeorgean Beatrice-Ioana Stoian Beatrice Elena Buzea Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup mic: quartet / qvintet 15:40:54 Zamfir Zamfir
163 Ardeleanu David(4ani si 11 luni), Damian Daria(7 ani si 5 luni), Urjan Maya(7 ani), Draghici Natalia(7 ani si 3 luni), Antimir Gabriel(6 ani si 9 luni)l, Piri Daria(7ani),Szocs Antonia(6 ani si 3 luni), Nagy Anette (5 ani 5 luni) , Varga Viktoria (5 ani), Godri Izabella (6 ani),Timar Szandra(6 ani) Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 15:43:15 Choose What You Love Most Voicu Teodorescu Andreea Elena
164 CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 15:45:36 ‘Stolen childhoods ” Daniela Rotari
165 Anastasia M. Ionita Maria Ioana Sumedrea Adela Adriana Sumedrea Ionela Maria Ionita Alexandra M Enache Ingrid Vanesa Talchiu Salma Nouri Iordachioaie Smaranda E Serban Miruna Mihailescu Maria Ariana Hila Anna Sofia Bosca Alecsia Teo Mihalache Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 15:47:57 DEZORDRE Soare Stefan
166 GRUP ENSEMBLE Cîltan Miriam/ Butmalai Sofia/ Cârciu Sofia/ Cojocaru Serena/ Anghel Bianca/ Hogea Emma/ Șinc Emilia/ Ivan Carina / David Ana Maria Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern grup: 6-12 dansatori 15:50:18 Believer ( Dans din POZA) Popa Dorina
167 AMALIA ELENA PAIUS Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:52:39 PRINCESS AMALIA Angelica Elena Mihale
168 NECTARIA COSTESCU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:55:00 KISSES WITH GLITTER Angelica Elena Mihale
169 REBECCA RAISA CINTEANU Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:57:21 TITANIUM Angelica Elena Mihale
170 Maya Grigore Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 15:59:42 Not Abaut Angel Beatrice Uscatu
171 SEVESTREAN MATEI SIMION Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:02:03 TEARS OF AN ANGEL Sevestrean Catalina
172 Ciobanu Ariana Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:04:24 Never enough Loredana Nicola
173 Neagu Erica Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:06:45 All I want Loredana Nicola
174 Coste Madalina Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:09:06 Love me Florentina Stefan
175 Iordachi Carla Maria Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:11:27 Vida Lucica Elena Vrabie
176 Stefan Daria Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:13:48 Story Popescu Daniela Carmen
177 Ciocirlan Ilinca Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:16:09 Elements Popescu Daniela Carmen
178 Jugaru Livia Ioana Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 16:18:30 Balerin agirl Rusu Oana Elena
179 AMALIA PAIUS SI ANASTASIA IGIROSANU Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:20:51 SISTER’S LOVE Angelica Elena Mihale
180 TĂNASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:23:12 CONFESSION Daniela Rotari
181 Karina Popescu Lea Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:25:33 Duality Andrada Roman
182 Sevestrean Natalia, Sevestrean Matei Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:27:54 Perfect Loredana Nicola
183 Ciocirlan Bianca Ciocirlan Ilinca Tone Dora Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:30:15 Hit the Road Jack Popescu Daniela Carmen
184 TANASE DARIA MARIA DAN MARIA PETRE DENISA Secțiunea III – Lyrical / Jazz duet/trio 16:32:36 CONFESSION Daniela Rotari
185 DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori 16:34:57 ”Dormi, puișor!” Daniela Rotari
186 Brinceanu Rebeca , Ciobanu Sara ,Constantin Maria , Marcu Daria , Neacsu Alexia , Burtan Irina , Panaite Ana-Maria , Bianca Ion , Turek Ana ,Constantinescu Cezara Secțiunea III – Lyrical / Jazz grup: 6-12 dansatori 16:37:18 Titanium Beatrice Uscatu
187 Natalia Elena Moldoveanu Ana Maria Vlad Andreea Theodora Rau Irina Maria Miinea Antonia Nicoleta Popa Maia Maria Neculcea Ana Maria Larisa Marinescu Octavia Rosca Eva Maria Rachieru Ana Denisa Gadea Ariana Maria Alupoaie Cristina Florentina Alexe Antonia Izabela Ivan Ana Maria Caldararu Alexia Comanescu Ana Maria Pantazescu Ana Maria Sasu Ema Vilcu Alexia Ana Maria Toma Alexandra Georgescu-Cotrominchi Alina Mihaela Ionica Luiza Maria Stoica Diana Bianca Gabriela Secțiunea III – Lyrical / Jazz formație: mai mult de 13 dansatori 16:39:39 Mambo No 5 Mambo No 5
188 Cergan Ilinca Andreea Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 16:42:00 Dans țigănesc Anca Mihaela Roman
189 Alexia Marina Pietriși Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 16:44:21 Ciocârlia  Diana Ioana Vilciu
190 Stefaniu Cezara Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 16:46:42 Gipsy vibe Ana Roxana Besleaga
191 ECATERINA DARIESCU ALEXANDRINA DARIESCU Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 16:49:03 RUSSIAN GIRLS Loredana-Georgiana Rotaru
192 SOFIA BOTNAR, ANA MARIA BACIU Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat duet/trio 16:51:24 DANS RUSESC Soare Stefan
193 BESOIU AMALIA BURLACU RIANA DINU MAIA GHEORGHE GIULIA TUNARU MIRUNA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup mic: quartet / qvintet 16:53:45 TARANTELLA OLIMPIA CHETA
194 1.Buzea Smaranda 2.Olteanu Teodora Ariana 3.Curelariu Andreea Katinca 4.Alexe-Ressler Isadora 5.Dragulescu Ana 6.Biholar Madalina-Ioana 7.Mogos Maria Alexandra 8.Trinca Alexia-Daria 9.Teodosiu Sifia-Andana 10.Gheorghiu Raluca Oan Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 16:56:06 Bucuria Violeta Captari
195 Tanase Maia, Grigore Alexia, Milea Andra, Florea Amalia, Iani Eliza, Lazar Eva, Iordache Ilinca, Spandole Ana, Dragomir Claudiu, Andrei Elena Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 16:58:27 Indian Love ELENA OPREA VALENTINA OPREA
196 Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:00:48 Dans Chinezesc Antoaneta Paraschiv/Ana Silviana Kacso
197 Cotofrei Alesia(7 ani si 4 luni), Cotofrei Denisa(6 ani), Gergely Sophia(6 ani si 8 luni), Brumaru Alexandra(7 ani), Stoleru Amelia(6 ani si 11 luni), Gherasim Maya(7 ani), Gutoae Antonia(5 ani si 7 luni), Mihai Maya(5 ani si 8 luni), Manole Alexandra(7 ani), Borbely Maya(7 ani), Coconete Andreea(7 ani) Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:03:09 Welcome to the jungle Voicu Teodorescu Andreea Elena
198 MARIN AMALIA MARIN BIANCA MIRICIOIU PATRICIA NEACSU RAISA ROTARU IOANA STOICEV TANIA VASILE SOFIA ISPAS KARINA DINU MAIA TUNARU MAIA BESOIU AMALIA BURLACU RIANA GHEORGHE GIULIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:05:30 TRADITII ARDELENESTI OLIMPIA CHETA
199 1.Sorica Rebeka-Cristina 2.Georgescu Andreea 3.Morcov Carla-Maria 4.Croitoru Daria 5.Buzea Smaranda 6.Olteanu Teodora Ariana 7.Curelariu Andreea Katinca 8.Alexe-Ressler Isadora Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:07:51 Tarantella Violeta Captari
200 Teodorescu Roberta Raileanu Teodora Stefaniu Cezara Bidasca Ana Iovita Bianca Nistor Beatrice Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:10:12 Greek Rithm Ana Roxana Besleaga
201 Zănescu Alida Melinescu Alessia Casangiu Daria Statie Andrada Toroiman Andreea Devastato Ana Smaranda Chiribuţă Raisa Rădulescu Alexandra Ciobanu Ariana Sevestrean Natalia Sevestrean Matei Mironeasa Ema Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:12:33 Mazurka Loredana Nicola
202 Sofia Mocanu, Isabel Stoica, Natalia Kemendi, Nicole Sasu, Arina Reu, Stefania Zeltner Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:14:54 Tarantella Ramona Palade
203 Coste Madalina Butacu Maria Robu Daria Chiselencu Alexandra Bacalu Bianca Mitea Medeea Filimon Sara Torica Miruna Fanea Ioana Toma Nicole Chiper Cristina Corciovei Beatrice Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:17:15 Tarantella Florentina Stefan
204 Busuioc Elena;Cinepa Verde Antonia; Filimon Laura Maria; Palade Teodora Maria; Miron Alexia Ioana; Olea Iarina; Bejinaru Ilinca; Bolborea Maria Andreea; Zurba Ariana Denisa; Tiron Cristina Maria Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat grup: 6-12 dansatori 17:19:36 Tarantella Lucica Elena Vrabie
205 1. Sofia Enache 2. Alessia Chiscan 3. Karina Baragau 4. Natalia Velea 5. Alexandra Stipan 6. Iris Cotae 7. Sofia Stiglet 8. Ecaterina Anghel 9. Sofia Silistra 10. Sofia Mititelu 11. Bianca Achirei 12. Anastasia Vacaru 13. Bianca Panainte 14. Alexia Stan 15. Miruna Nazare 16. Rebeca Aonofriesei 17. Maia Pauca 18. Ana Maria Spiridon 19. Ana Pricopoaia 20. Karina Balaur Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:21:57 Suite Greek Dance Oana Floriea
206 NECHITA DARIA CSABAI INGRID CHIRICA LARISA GAFITA ALEXANDRA MUTU ANTONIA MUNTEANU RUXANDRA DAVID SARA BRATU ANASTASIA FERENCZ KRISZTINA VLAD AMALIA ILUCA-RICU ANYSSYA ANTAL DARIA CSIKI BIANCA MELINTE MAYA CHINDRIS SOFIA CHIRIAC DARIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:24:18 DANS GRECESC TRUMA MINNIE POPUTOAIA ANCA
207 Alessia Trepadus, Andreea Raduca, Lavinia Roibanescu, Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Alisia Nica, Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu, Bianca Sidor, Denisa Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:26:39 Dans Rusesc Antoaneta Paraschiv
208 Mara Nicoleta Chelariu-Cuc Ruxandra Iuliana Tunaru Miruna Mihaela Tunaru Cosmina Stefania Tunaru Daria Maria Geana Erika Maria Mica Bianca-Maria Nistor Maia Popa-Sangeorgean Raisa Andreea Panait Daria-Maria Stoian Beatrice-Ioana Stoian Sara-Maria Solomon Maya Nicoll Toropal Natalia Maria Tolea Rose-Debora Berbece Beatrice Elena Buzea Alma Maria Ionescu Patrisia Maria Anton Alexia Ioana Ene Irina Anastasia Grigoriu Bianca Maria Serban Ema Maria Petrache Carina Gheorghe Ema Bejan Karina Maria Alexe Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:29:00 Matrioska Matrioska
209 1. Balmus Lisa Maria 2. Bitlan Ana 3. Cheran Sara 4. Constantin Ana 5.Croitoru Emma 6. Deaconu Maya 7. Enciu – Bogdan Sara 8. Goarga Maria 9.Junoiu Ingrid 10. Mares Eva 11. Petre Ioana 12. Petre Maria 13. Stoica Bianca 14. Stefan Ioana 15. Teodorescu Diana 16. Vatu Ilinca 17.Velcea Clara 18. Zaharia Manescu Alexandra Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:31:21 MICILE MOLDOVENCE PAULA MITRU
210 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA RĂDUCANU ROSE MARIE GEORGESCU ELIZA ALEXIA ANA MARIA UNGUREANU FLORENTINA IANCU IRINA ANDRA POPESCU SIMION ELENA TARBĂ MARIA Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:33:42 ”Tarantella” Daniela Rotari
211 1. Daria Mihaila 2. Anastasia Berezenco 3. Medeea Amazilitei 4. Cezara Pichiu 5. Iarina Puscasu 6. Teodora Hura 7. Maria Spaiuc 8. Briana Cernat 9. Amalia Apetroaie 10. Ivona Alexandru 11. Maria Tarnoveski 12. Breonna Gatu 13. Ilaria Istrati 14. Anya Magda 15. Eva Ciobanu 16. Ilinca Murariu 17. Melisa Lisenchi 18. Patricia Ionescu Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat formație: mai mult de 13 dansatori 17:36:03 Tarantella Napoletana Oana Floriea
212 Cobasnian Ioana Teodora Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 17:38:24 Suger plume – poza Elisabeth Pandichi Lux
213 AMALIA ELENA PAIUS Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 17:40:45 FINESSE Angelica Elena Mihale
214 SBENGHEA ALEXANDRA Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 17:43:06 SSST Sevestrean Catalina
215 TEODORA ARSENI EVA SALCEANU Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:45:27 DUO ICE Loredana-Georgiana Rotaru
216 Catarina Bykadorova (birth date 14-12-2011) Leonor Almeida (birth date 17-08-2010) Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:47:48 Pussy Cats Sussana Pot
217 Motoroiu Ingrid / Lamba Teodora Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:50:09 Two Happy Mice ( Dans din POZA) Popa Dorina
218 SBENGHEA ALEXANDRA SI MATEI SIMION SEVESTREAN Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 17:52:30  AS LONG AS YOU LOVE ME Sevestrean Catalina
219 Yasmine Stefanescu, Larisa Andrei, Erica Andrei, Karina Busa, Elisa Radu, Andreea Ungureanu, Larisa Staicu, Natalia Rosu, Maria Grecu, Andreea Istrati, Iulia Chivu Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 17:54:51 Time Machine Antoneta Paraschiv
220 Emma Vizitiu Teodora Cilibiu Anaid Agafitei Daria Rachieru Sophia Dumitru Alexandra Teodorescu Eliza Alexandru Miruna Ciobotar Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 17:57:12 Allegria Corina Eliza Bogdan
221 Coste Madalina Butacu Maria Robu Daria Chiselencu Alexandra Bacalu Bianca Mitea Medeea Filimon Sara Torica Miruna Fanea Ioana Toma Nicole Chiper Cristina Corciovei Beatrice Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 17:59:33 Chineze fantasy Florentina Stefan
222 Anastasia M. Ionita 2-Smaranda E Serban 3-Maria Ioana Sumedrea 4-Adela Adriana Sumedrea 5-Ionela Maria Ionita 6-Alexandra M Enache 7-Ingrid Vanesa Talchiu Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 18:01:54 PITICI Soare Stefan
223 Sandu Andreea Comșa Ioana Cotoranu Ștefania David Iulia Dingă Rebeca Furcilă Delia Pațilea Bianca Serea Eveline Toma Sabina Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică grup: 6-12 dansatori 18:04:15 Miresele Geanina Sion
224 PASCAL ANA MARIA TURCANU ARIANA STEFAN EMILIA MUNTEANU JESSICA UNGUREANU ADRIANA TIRU ALEXIA PESCARU ILINCA BRATFALEAN TEODORA MUTU ALESSIA PUSCASU STEFANIA SAS BRIGITTA MATE SZIDONIA BALINT EMESE TATARESCU DARIA AMINAR BEATRICE PETRICO MARTINA NICA DIANA PASARICA MARIA Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 18:06:36 PAUNI TRUPA TINKERBELL POPUTOAIA ANCA
225 Carstea Sara Carstea Sabrina Mircea Miruna Mircea Raluca Ilie Daria Cornea Ana Bulac Irina Dumitrescu Bianca Cojanu Lavinia Bucse Diana Iordache Patrisia Morcov Rebeca Enica Alexia Ivascu Alexia Lupu Marius Ionescu Darius Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 18:08:57 Jungle show Jungle show
226  Alessia Trepadus, Andreea Raduca,Alecsia Anghel, Bianca Raduca, David Alexa, Sara Alexa, David Marin, Anastasia Marin, Bianca Herea, Alexia Encescu, Alexandra Dumitru, Mara Angheluta, Sofia Neagu Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 18:11:18 Antoaneta Paraschiv
227 YASMINA SIMIONICA MATEI CIOBANU MAIA NECULAU ECATERINA DARIESCU ALEXANDRINA DARIESCU SARA CIURARU ELENA MOCANU ALESSIA COZMA COSMINA HORDILA IOANA BUCUR NATALIA DRAGU SIMONA ZAHARIA ALEXIA DUDAU IUSTINA TUDORI DENISA VIERU DAVIDE MARIA BARCIUC Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 18:13:39 NEXT STARS – POVESTI CU PIRATI SI SIRENE Loredana-Georgiana Rotaru
228 Alessia Todoran Alexia Machidon Alessya Andoni Beatrice Manolache Benedek Ancuta Cosmin Florea Diana FLorea Elena David Daria Nicolae Teodora Ganea Gavenea Daria Hanzhanz Denisa Iacob Mara Kelemen Karla Larisa Dumitru Lucaciu Andrada Lungeanu Darius Maia Florea Neagu Maia Sara Bularca Sara Chiriches Teodora Irimia Maria Enachi Cristi Solzea Rebecca Dragomir Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică formație: mai mult de 13 dansatori 18:16:00 Lollypop Dance Andrada Roman
229 BARGAN ANDREEA Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 18:18:21 BIG SPENDER OLIMPIA CHETA
230 Teodora Raileanu Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 18:20:42 Oarecare Ana Roxana Besleaga
231 SEVESTREAN MATEI SIMION Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 18:23:03 HEY PACHUCO Sevestrean Catalina
232 Motoroiu Ingrid Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater soliști 18:25:24 Boogie Woogie ( Dans din POZA) Popa Dorina
233 Clara Briscan, Clara Serban Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio 18:27:45 The Stepsister’s Lamet Beatrice Uscatu
234 Sevestrean Natalia, Sevestrean Matei Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater duet/trio 18:30:06 Cool cat Loredana Nicola
235 ERICA RADU,AYLIN ISLEAM,SIBEL ISLEAM,MYRA MENEVELI,ILMA CAITAUL,ANASTASIA MIHALACHE,ANASTASIA IGIROSANU,NECTARIA COSTESCU,AMALIA PAIUS ,ANA NISIPEANU,REBECCA CINTEANU Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 18:32:27 BURLESQUE Angelica Elena Mihale
236  DUMITRESCU ANDREEA CĂTĂLINA SAV CLARA CHIREȘCA DARIA MARIA MĂGULEANU ADELINA MILKA YASMINE ROZALIA NICOLAE DARIA COMAN ANA MARIA LĂZĂROIU IOANA ALEXANDRA PALAȘ ALESSIA RADU MARA Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 18:34:48  ” Hit de road Jack” Daniela Rotari
237 Bacanu Mara , Moga Diana , Popescu Bianca , Mihai Sofia , Briscan Clara , Dobrin Alexandra , Lazar Daria , Serban Clara ,Udroiu Ana ,Grigore Maya , Bianca Ionita Secțiunea VI – Show-revue / Cabaret / Musical Theater grup: 6-12 dansatori 18:37:09 FlashDance Beatrice Uscatu
238 ANASTASIA ELENA IGIROSANU Secțiunea VII – Open soliști 18:39:30 BABY ARLEQUIN Angelica Elena Mihale
239 NECTARIA COSTESCU Secțiunea VII – Open soliști 18:41:51 FIREWORKS Angelica Elena Mihale
240 SBENGHEA ALEXANDRA Secțiunea VII – Open soliști 18:44:12 QUEEN BEE Sevestrean Catalina
241 Delia Ghidia / Mara Dumitrescu Secțiunea VII – Open duet/trio 18:46:33 Jungle Andra Pricope
242 Ana Vasile Catalina Silivestru Larisa Apostolescu Ingrid Munteanu Secțiunea VII – Open grup mic: quartet / qvintet 18:48:54 Shake it Up Alexandra Matei
243 Tanase Maia, Grigore Alexia, Milea Andra, Florea Amalia, Iani Eliza, Lazar Eva, Iordache Ilinca, Spandole Ana, Dragomir Claudiu, Andrei Elena Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 18:51:15 Chery Lady ELENA OPREA VALENTINA OPREA
244 Teodorescu Roberta Raileanu Teodora Stefaniu Cezara Bidasca Ana Iovita Bianca Nistor Beatrice Soldea Maria Raileanu Stefan Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 18:53:36 Oriental beats Ana Roxana Besleaga
245 MIHALACHE LUCIA ICHIM ERICA MARIA VINTILĂ BEATRICE PÂRVAN BIANCA TOMA PETRA TIMEEA PINȚOIU SARA ȘONTEA ANTONIA ELIZA IOANA TARBĂ MARIA Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 18:55:57 “Yablochko “ Daniela Rotari
246 Ana Vasile Cătălina Silivestru Larisa Apostolescu Ingrid Munteanu Secțiunea VII – Open grup mic: quartet / qvintet 18:58:18 Shake it off Gabriela Ionescu
247 CSABAI KARINA ROSCA SOFIA SIMULEA IOANA SIMULEA IULIA BANCIU ANA SANDULACHE DARIA BALHA MAIA KISS ESZTER KIS ANNEMARIE SZEKELY TIMEA ARION SARA MOZES ANDREEA TIRU AMALIA ANDARAS DARIA STROESCU ANA SOFIA Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori 19:00:39 SPIDER TRUPA PRIKINDEL POPUTOAIA ANCA
248 Alessia Trepadus, Andreea Raduca,Alecsia Anghel, Bianca Raduca, Ana Radu, David Alexa, Sara Alexa, David Marin, Anastasia Marin, Bianca Herea, Alexia Encescu, Alexandra Dumitru, Mara Angheluta, Sofia Neagu Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori 19:03:00 This is it Antoaneta Paraschiv
249 Soltan Raluca Crisan Stefania Isa Barbura Ariadna Enachi Alexia Iancu Iulia Chiscan Amalia Ene Maria Candoi Vanessa Pantilimon Sofia Pomer Agoston Daria Larisa Dumitru Sara Bularca Beatrice Manolache Alexia Machidon Daria Nicolae Secțiunea VII – Open formație: mai mult de 13 dansatori 19:05:21 Havana Andrada Roman
250 ANASTASIA ELENA IGIROSANU Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial soliști 19:07:42 ANASTASIA’S STYLE Angelica Elena Mihale
251 Denisa Ciobanu Larisa Gabriela Luca Maria Alexia Drăgan Alexandru Paniță Beatrice Stoica Sara Iscru Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 19:10:03 eMotion Gabriela Ionescu
252 1.Radu Alex 2.Schencker Alex 3.Muntean Leila 4.Grigorean Rebeca 5.Tivga Oana 6.Arinton Yasmina 7. Petrescu Daria 8.Tiberean Delia Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 19:12:24  Nume dans: urban style Nume trupa: AMADEO Pricop Daniel
253 ANASTASIA ELENA IGIROSANU Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial soliști 19:14:45 BRING IT ON Angelica Elena Mihale
254 Gabriela Larisa Luca Beatrice Stoica Sara Iscru Denisa Ciobanu Maria Alexia Drăgan Alexandru Paniță Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 19:17:06 eMotion Alexandru Constantin
255 1.Duminica Raul 2.Onitescu Ioana 3.Olah Andreea 4.Radu Alex 5.Lungu Andreea 6.Grigorean Rebeca 7.Florescu Teodora 8.Suvei Diana 9.Filat Alexandru 10.Antofe Stefan 11.Serban Daria 12.Tene Ionut 13.Schencker Alexandru 14.Muntean Leila 15.Istrate Stefania 16.Visan Giulia Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial formație: mai mult de 13 dansatori 19:19:27 Nume dans: urban style Nume trupa : FANTASY Pricop Daniel

PAUZA – PREMIERE

Categoria 16-19 ani

Numar Participare Nume Participanti Sectiuni Competitionale Subcategorii de concurs Ora Start Numele Dansului Semnatarul Coregrafiei
256 Ababei Andreea Gabriela Secțiunea I – Dans Clasic soliști 20:00:00 pas d’esclave Lucica Elena Vrabie
257 Elvira Nikolova Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 20:02:21 Second Shade variation (La Bayadere) Marius Petipa
258 MARIA MADALINA ALBU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 20:04:42 “ESMERALDA” POZA INAINTE DE MUZICA Magdalena Rovinescu
259 Ababei Andreea Gabriela Secțiunea I – Dans Clasic soliști 20:07:03 variation Odalisque-pas de trois Lucica Elena Vrabie
260 Elvira Nikolova Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 20:09:24 Medora variation Marius Petipa
261 MARIA MADALINA ALBU Secțiunea I Specială – Dans clasic cu pointes (minimum 10 ani) soliști 20:11:45 “DULCINEEA” INTRARE CU MUZICA Magdalena Rovinescu
262 PANAGIOTA PAVLIDOU Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:14:06 BROKEN DREAMS GABRIELA KAZOLI
263 Preotu Anastasia Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:16:27 Forgive Elena Zamfirescu
264 Brândușa Gabriela Ștefănescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:18:48 Walking Away Gabriela Ionescu
265 Ghiţă Raluca Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:21:09 Weight in gold Loredana Nicola
266 Brândușa Gabriela Ștefănescu Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:23:30 Walking Away Brândușa Gabriela Ștefănescu
267 Preotu Anastasia Secțiunea II – Dans Contemporan / Modern soliști 20:25:51 Lost&Found Elena Zamfirescu
268 Brândușa Gabriela Ștefănescu Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 20:28:12 Crying Earth Gabriela Ionescu
269 Alexandra Oprea Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 20:30:33 To this day Maria Vlad- scoala: Ballet Dance Studio Heart&Soul
270 Adriana Meaucă Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 20:32:54 Happy Without Me Brândușa Gabriela Ștefănescu
271 Brândusa Gabriela Ștefănescu Secțiunea III – Lyrical / Jazz soliști 20:35:15 Rising Brândușa Gabriela Ștefănescu
272 Ababei Andreea Gabriela Secțiunea IV – Dans de caracter / etno-stilizat soliști 20:37:36 Gypsi dance Lucica Elena Vrabie
273 Brândușa Gabriela Ștefănescu Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică soliști 20:39:57 Crying Earth Brândușa Gabriela Ștefănescu
274 1.istrate alexandra 2.baran roxana Secțiunea V – Show-dance / Fantezie coregrafică duet/trio 20:42:18 Salsa & bachata Costinea Roxana
275 1. Andone Vlad 2.Andone Radu 3.Haiduc Ramona 4.Paraschiv Ionut 5.Busilea Lorena 6.Grapa Evelin 7.Beresoaie Renata Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 20:44:39 Nume dans : open Nume trupa : SHADOW’D Pricop Daniel
276 Jasmine Ana Maria Matei Alexandra Sabina Manea Ioana Alexia Olaru Andreea-Cristina Florea Andreea Cristina Patrascu Veronica-Maria Rosca Angela Maria Grecu Secțiunea VII – Open grup: 6-12 dansatori 20:47:00 The Nuns The Nuns
277 Ghiţă Raluca Secțiunea VII – Open soliști 20:49:21 Rocking the beats Loredana Nicola
278 Alexandru Constantin Eduard Iekeli Horst Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial duet/trio 20:51:42 Tricksters Alexandru Constantin
279 1. Andone Vlad 2.Andone Radu 3.Haiduc Ramona 4.Paraschiv Ionut 5.Busilea Lorena 6.Grapa Evelin 7.Beresoaie Renata 8.Neacsu Rebeca Secțiunea VIII – Urban Style / B-Boying / MTV Comercial grup: 6-12 dansatori 20:54:03 Nume dans : urban style Nume trupa: SHADOW’D Pricop Daniel
%d bloggers like this: